UMÓW WIZYTĘ W SALON PIĘKNOŚCI

Rezerwuj online. Rabat od -3% do -7%
Im więcej usług, tym większy rabat!

Salon piękności Fast Line Studio na mapie

Warszawa, Jana Kazimierza 27A

Kraków, ul. Zabłocie 19A

Kraków, Osiedle Avia, local 4, budynek 1

Umawianie się online w salonie piękności

W salonie urody Fast Line Studio oszczędzamy Twój czas. 

Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne wykonujemy precyzyjnie w ekspresowym tempie ale absolutnie bez  utraty ich jakości. Dbamy o zadowolenie naszych klientów przykładając szczególną wagę do jakości usług i stosowanych kosmetyków i materiałów. Jeśli potrzebujesz wykonać manicure, pedicure lub Twoje włosy potrzebują strzyżenia, zabiegów pielęgnacyjnych bądź koloryzacji –  możesz umówić się online na najbliższy termin. Cechą naszej sieci salonów Fast LIne Studio  jest jednoczesne świadczenie do 4 usług równocześnie w celu zaoszczędzenia czasu klienta. 

Już dziś zaplanuj swoją wizytę i zapisz się ONLINE na dogodny dla Ciebie termin!

Szybko, sprawnie i bezpiecznie

Oprócz szybkości i organizacji pracy każdego specjalisty, nasz salon jest znany z tego, że protokoły bezpieczeństwa są tu ściśle przestrzegane. W większości przypadków używamy narzędzi jednorazowych, a te wielokrotnego użytku są dokładnie sterylizowane w kilku etapach.  Wszyscy pracownicy noszą świeże maski, które zakrywają nos i usta, a specjalny oczyszczacz powietrza utrzymuje czystą atmosferę w pomieszczeniu. 

Umówienie się na wizytę w salonie o takim poziomie bezpieczeństwa  będzie dla Ciebie czystą przyjemnością. Dzięki umawianiu wizyt ONLINE zmniejszamy maksymalnie ilość osób przebywających jednocześnie w salonie. 

Umawianie wizyt online jest proste i dostępne  dla każdego, kto posiada smartfon z dostępem do sieci. Zarezerwuj już dziś wizytę w salonie. Wybierz pasujący Ci dzień i odpowiednią godzinę.

Rezerwacja i wizyta w salonie urody

Wcześniejsza rezerwacja terminu  w salonie Fast LIne Studio  pozwala na zaplanowanie Twojego czasu i odświeżenie  wyglądu w krótszym  czasie, niezależnie od tego, czy jest to jedynie manicure czy koloryzacja włosów. Wiemy, że ważną dla Ciebie kwestią jest to, że przygotowanie się do ważnego wydarzenia lub uroczystości wymaga wiele czasu, a my możemy go dla Ciebie zaoszczędzić, umawiając Cię w salonie  na równoczesną serię  zabiegów upiększających. Niech święta, konferencje czy prywatne wydarzenia będą dla Ciebie okazją do tego, by dobrze wyglądać, a nie spieszyć się, próbując w ostatniej chwili uporządkować swoje sprawy. 

Rezerwacja ONLINE terminu  w  naszym salonie urody pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać czas  i w ciągu kilku godzin wykonać wszystkie zabiegi pielęgnacyjne, które w standardowym salonie trwałyby nawet kilka razy dłużej!  

Elektroniczne umawianie się na wizytę w salonie piękności pozwala również na uniknięcie pomyłek. Zarezerwuj termin już teraz! 

Bycie pięknym jest proste!

Pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz! Dzięki temu, że dobrze wyglądasz –  czujesz się  pewniej i zdobywasz  przychylność ludzi. Wiadomo, że przyjemne dla oka odbicie w lustrze, poprawia nastrój i pozwala z entuzjazmem i inspiracją patrzeć na jutro. Kraków jest pełen pięknych salonów kosmetycznych, ale tylko Studio Fast Line oferuje wykonanie do 4 zabiegów jednocześnie, pozwalając na zaoszczędzenie kilku godzin  z zachowaniem  wysokiej jakości usług i dbałością o komfort klienta.