Zabieg IBX

Innowacyjny system regeneracji, wzmacniania i leczenia paznokci

Cena na Zabieg IBX do regeneracji paznokci

IBX leczenie i rekonstrukcja paznokci, 30 min
70 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
IBX leczenie i rekonstrukcja paznokci
30 min
70 Zł

Rezerwuj online. Rabat do -7%

Warszawa, Jana Kazimierza 27A

Kraków, ul. Zabłocie 19A

Kraków, Osiedle Avia, local 4, budynek 1

Nosisz hybrydy nieprzerywalnie od ponad 3 lat? Daj odpocząć paznokciom!  

Rewolucyjny system odbudowy paznokci IBX – innowacyjny produkt służący do wzmacniania, odbudowy i pielęgnacji paznokci. IBX wnika w głąb paznokcia i działa od środka, działając jak taśma dwustronna, spajając uszkodzone obszary górnych warstw płytki, co zapobiega rozdwajaniu, kruszeniu i łuszczeniu.

System redukuje lub całkowicie usuwa „białe plamki” na płytce, rozdwajania, pęknięcia, wzmacnia górne warstwy płytki, umożliwiając paznokciom odrost. IBX staje się częścią płytki paznokcia i nie tworzy żadnych innych dodatkowych warstw na powierzchni paznokcia.

Preparat IBX nie wymaga używania płynu do zdejmowania hybryd, lecz sam „znika” z paznokci, odrastając w miarę odrastania paznokcia.  

 

Co wchodzi w skład preparatów IBX?

Preparat IBX zawiera w swoim składzie oleje: awokado, jojoba i monomerów – specjalnych substancji, tworzących monomery. Oleje są podgrzewane, stają się płynne i wnikają w głąb paznokcia wraz z monomerami. Monomery są polimeryzowane za pomocą lamp LED i tworząc wewnątrz paznokcia wiązania polimerowe, wzmacniają paznokcie od środka.  

 

Czy ten preparat się sprawdzi, jeżeli moje paznokcie są słabe i cienkie jak papier (po długotrwałym noszeniu hybrydy)?

Zabieg IBX właśnie jest przeznaczony do odbudowy zniszczonych paznokci lub wzmocnienia słabych, aby rosły długie, zdrowe i mocne. Jeśli Twoje paznokcie są cienkie – zalecamy wykonanie zabiegu raz w tygodniu aż do całkowitej odbudowy płytki paznokcia. Ilość zabiegów będzie zależała od kondycji Twoich paznokci. Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu.

 

Co jaki czas najlepiej powtarzać zabieg IBX?

Nie zaleca się wykonywania zabiegu częściej niż raz w tygodniu. Zatem najbardziej optymalna częstotliwość powtórzeń – raz w tygodniu. Powtarzaj zabieg IBX tyle razy, ile jest to konieczne, dopóki nie będzie rozwiązany główny problem (łuszczące się i rozdwajające paznokcie itd.). Potem raz na trzy tygodnie w zupełności wystarczy przed nakładaniem hybrydy.  

 

Czy mogę normalnie nałożyć zwykły lakier od razu po zabiegu IBX?

IBX nie ma żadnego wpływu na jakość kolejnej aplikacji. I odwrotnie, aplikacja w żaden sposób nie minimalizuje efektu zabiegu IBX, ponieważ działa od środka płytki paznokcia. Dlatego śmiało możesz czymkolwiek malować paznokcie po wykonaniu zabiegu IBX.

 

Czy IBX się sprawdzi, jeżeli mam onycholizę?

System IBX nie służy do leczenia onycholizy, ani nie jest środkiem leczniczym. Ale ten preparat skutecznie boryka się ze skutkami onycholizy, a mianowicie z uszkodzeniami płytki paznokcia, odwarstwianiami paznokcia itd. Natomiast jeśli chodzi o leczenie stosuj olejek Baehr z kiełkami pszenicy.  

 

Jeżeli nie spodoba mi się efekt, jak mogę ściągnąć IBX?

Środek nie zostaje na powierzchni – wnika w głąb paznokcia, stając się częścią paznokcia, jego bazą. Dlatego nie da się go usunąć. A poza tym i tak nie może nie spodobać się, ponieważ nie zostawia na płytce paznokcia żadnych śladów, pozostaje po zabiegu tylko efekt.

Ile kosztuje zabieg IBX?
Kolejność wykonania zabiegu IBX jest następująca: ściągnięcie lakieru z paznokci i wykonanie manicure, i dopiero po tych czynnościach wykonujemy zabieg odbudowy lub ochrony. Odbudowa paznokci IBX jest wykonywana w celu wzmocnienia słabych i łamliwych paznokci. Ochrona IBX jest stosowana jako baza pod lakier hybrydowy. Cena kompleksowej odbudowy lub ochrony paznokci przy użyciu systemu IBX wynosi 510 UAH.
Ile kosztuje aplikacja preparatu IBX?
Nakładanie na paznokcie preparatu IBX bez lakieru kosztuje 250 UAH. Ten system przenika przez płytkę, dzięki czemu dociera w głąb paznokcia i wzmacnia wszystkie warstwy. Preparat IBX nie wymaga używania płynu do zdejmowania hybryd, bo działa od środka płytki paznokcia.
Jak zdjąć IBX?
Właściwie IBX nie jest lakierem, dlatego przed nałożeniem lakieru wymaga się nałożenie jedynie bazy standardowej. W wyniku zabiegu IBX substancje wzmacniające i odżywiające wnikają w głąb płytki paznokcia i tworzą trwałe wiązania polimerowe. Przy czym na powierzchni paznokcia nie powstają dodatkowe warstwy. Nie ma takiej opcja jak „zdjęcie” IBX. Efekt „znika” w sposób naturalny, czyli odrastając w miarę odrastania paznokcia.
Co znaczy odbudowa paznokci IBX?
System IBX – zabieg wykonywany w salonie, polegający na wzmacnianiu cienkich i łamliwych paznokci, leczenia osłabionych płytek paznokci i dodatkowej ochronie przed nałożeniem lakierów hybrydowych. Pod wpływem ciepła oleje awokado i jojoba stają się nadciekłe i transferują w głąb paznokcia kompleks, gdzie on polimeryzuje się i tworzy trwałe wiązania polimerowe, dzięki którym paznokcie stają się mocniejsze, twardsze i zdrowsze. System IBX można stosować przed malowaniem dekoracyjnym przed malowaniem lub jako osobny zabieg bez malowania.
Jak często można nakładać preparat IBX?
System regeneracyjny IBX należy stosować nie częściej niż raz w tygodniu.

Rezerwuj online. Rabat do -7%