ARTYSTYCZNE FARBOWANIE WŁOSÓW

Farbowanie w Fast Line Studio to: japońska formuła, niemieckie i włoskie barwniki. Klimazon z obrotową głowicą służący do równomiernego i szybkiego farbowania.

Cennik artystyczne farbowanie włosów

1 długość krotkie do 15 cm, 180 min
470 Zł
2 długość 15-25 cm, 240 min
640 Zł
3 długość 25-35 cm, 240 min
800 Zł
4 długość 35-45 cm, 300 min
900 Zł
5 długość od 45 cm, 300 min
990 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
1 długość krotkie do 15 cm
180 min
470 Zł
2 długość 15-25 cm
240 min
640 Zł
3 długość 25-35 cm
240 min
800 Zł
4 długość 35-45 cm
300 min
900 Zł
5 długość od 45 cm
300 min
990 Zł

1 długość – krótkie włosy, fryzury w męskim stylu, uszy są odkryte, długość włosów do 15 cm.
2 długość – włosy o długości od 10 cm, sięgające do połowy szyi. Długość włosów 15–25 cm.
3 długość – włosy o długości w pół szyi i do ramion. Długość włosów 25–35 cm.
4 długość – włosy o długości od 35 do 45 cm.
5 długość – włosy o długości ponad 45 cm.

Dodatkowo do usługi farbowania możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.

Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Artystyczne farbowanie włosów Fast Line Studio

Rezerwuj online. Rabat do -7%

Warszawa, Jana Kazimierza 27A

Kraków, ul. Zabłocie 19A

Kraków, Osiedle Avia, local 4, budynek 1

Wiele razy słyszałaś o koloryzacji złożonej, ale nie wiesz, czy warto po nią sięgnąć? Jakie są jej atuty, wady i na co należy zwrócić uwagę? 

Poszukajmy odpowiedzi razem. Przede wszystkim, dlaczego koloryzacja nazywana jest „złożoną”? Jest to zaleta czy wada? W trakcie tego farbowania kolorysta używa kilku kolorów, aby stworzyć kompletną stylizację. Farbę nakłada się zgodnie z określonymi technikami.   

Przy tym na ciemnych włosach koloryzacja złożona czasem wymaga rozjaśnienia części kosmyków. Ten zabieg, więc wymaga umiejętności, sprzętu, profesjonalnych kosmetyków i doświadczenia. Dlatego koszt koloryzacji złożonej zawsze jest wyższy. 

Należy pamiętać, że skuteczne wykonane tego procesu w domu jest niemal niemożliwe. Dlatego warto zainwestować swój czas i pieniądze oraz skorzystać z usług naszego salonu.  Aby uzyskać wykwalifikowaną i profesjonalną pomoc. 

Większość kobiet po wypróbowaniu takiej zmiany stylu raz po raz do niej wraca. 

Nic dziwnego. Ponieważ koloryzacja złożona ma wiele przewag i miłych niespodzianek: 

  • dba o Twoje włosy. Przecież farbowane są nie wszystkie włosy, tylko część. W ten sposób włosy mniej cierpią z powodu szkodliwego działania farby; 
  • nie ma potrzeby częstych wizyt w salonie w celu korekty lub np. farbowania odrostów; 
  • złożona koloryzacja na średniej długości włosów to jedno z najlepszych rozwiązań, ze względu na zestaw czynników „cena vs. jakość”; 
  • jeszcze do niedawna uważano, że koloryzacja złożona jest niewykonywalna na krótkich fryzurach. Ale koloryści i styliści szybko naprawili tę wadę. Dlatego obecnie posiadaczki krótkich fryzur również mogą sobie pozwolić na taki luksus zabawy z kolorem; 
  • ten zabieg pozwoli na zamaskowanie siwizny, zwiększenie objętości włosów albo poprawę owalu twarzy; 
  • koloryzacja złożona na jasnobrązowych włosach to znakomite rozwiązanie. Ponieważ nadaje stylizacji niepowtarzalności i wyrafinowania. Nie będziesz już wyglądać jak wszystkie inne. 
  • Koloryzacja złożona dla brunetek może dodać fryzurze lśnienia i blasku. Jednocześnie będziesz wyglądać bardzo naturalnie. Chociaż jak masz ochotę, można wprowadzić do stylizacji kolory, które nie są spotykane w naturze. Ale odpowiadają Twojemu temperamentowi lub stanu duchowemu. 
  • koloryzacja złożona dla blondynek także pozwala na zmianę stylizacji w wybranym kierunku dzięki lekkim machnięciom pędzla w ręku kolorysty. Możesz stać się tajemniczą lub magicznie zimną, jaskrawą lub surową kobietą biznesu. I to wszystko dzięki korekcie gamy kolorystycznej. 

Nie zapomnij wcześniej poinformować kolorystę o niedawnych eksperymentach z henną lub basmą do farbowania włosów, jeśli miały one miejsce. Być może w takim przypadku lepiej odłożyć wizytę. Gdyż nieznaczne pozostałości tych komponentów na włosach mogą doprowadzić do niekontrolowanych zmian koloru. Co oczywiście jest bardzo niepożądane.  

Istnieje wiele rodzajów i odmian koloryzacji złożonej. Niektóre z nich pięknie nazywają się ombre, balayage, sombre, shatush. Z reguły nazwy te odnoszą się do metody nakładania farby. Jeżeli w nazwie zawarte są kolory lub odniesienia do nich, to masz do czynienia z gamą kolorystyczną. Nie musisz je wszystkie pamiętać. To sprawie nie pomoże. Najlepiej znaleźć w Internecie lub magazynie kilka zdjęć stylizacji, które Tobie się podobają. Oraz pokazać je styliście. Podczas podejmowania ostatecznej decyzji wysłuchać rad profesjonalisty. 

Zapraszamy więc do naszego salonu na koloryzację złożoną. Nasi styliści są rozeznani we wszystkich nowościach i trendach w dziedzinie koloryzacji i pielęgnacji włosów. Ponieważ oni ciągle się szkolą i podnoszą kwalifikacje. 

Używamy do farbowania komponenty japońsko-niemieckiej marki „Goldwell”. To jest najlepsza oferta na rynku obecnie. Ponadto salony «Fast Line Studio» w Polsce, Warszawie, Krakowie są wyposażone w urządzenia najnowszych technologii. Posiadamy fotel-cud «Luar» firmy «Takara Belmont», który sprawia, że wszystkie zabiegi farbowania są komfortowe dla klienta jak również dla stylisty.  Ponadto mamy pierwszy na świecie klimazon z obrotową głowicą. Podczas zabiegów na włosach przy użyciu takiego sprzętu ciepło rozprowadzane jest w sposób równomierny, co zapewnia stabilną przyczepność farby do włosów nie szkodząc im. Czekamy więc na Ciebie z niecierpliwością!

Na czym polega koloryzacja złożona?
Koloryzację uważa się za złożoną, gdy wykonana jest ona według określonej techniki (shatush, airtouch, ombre etc.), a także jeśli chodzi o naprawę nieudanej koloryzacji lub farbowanie ciemnych włosów w jaśniejsze odcienie naturalne.
Jaki jest koszt koloryzacji złożonej?
Koszt koloryzacji złożonej jest uzależniony od długości włosów i od konieczności dekoloryzacji poprzedniego pigmentu. Koszt waha się w przedziale 330–820 Zł.
Jak długo trwa zabieg koloryzacji złożonej?
Minimalny czas potrzebny do farbowania odrostów to 180 min. Koloryzacja złożona na całej długości może potrwać od 4 do 9 godzin.
Czy należy myć włosy przed koloryzacją złożoną?
Po umyciu włosów powinno upłynąć nie więcej niż 20 godzin. W przeciwnym przypadku przed dowolnym farbowaniem koniecznym będzie umycie włosów w salonie.
Na czym polega różnica między koloryzacją złożoną a zwykłą?
Zwykła koloryzacja trwa nie dłużej niż 3 godziny. To może być odświeżenie odrostów, tonowanie włosów na całej długości i farbowanie włosów w jednym odcieniu. Koloryzacja złożona potrwa od 4 do 9 godzin w każdej technice, w tym farbowanie ciemnych włosów w jaśniejsze odcienie i naprawienie poprzedniego nieudanego wyniku farbowania.

Rezerwuj online. Rabat do -7%