LAMINOWANIE BRWI

Trwała zmiana kształtu oraz kierunku wzrostu włosków.

Cennik laminowanie brwi

Laminowanie brwi, 60 min
140 Zł
Laminovanie brwi + koloryzacja brwi, 60 min
210 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
Laminowanie brwi
60 min
140 Zł
Laminovanie brwi + koloryzacja brwi
60 min
210 Zł

Dodatkowo do usługi laminowania brwi możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.
Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Pakiety usług lub jednoczesne usługi Fast Line. Co to jest?

Rezerwuj online. Rabat -10%

Fast Line to: Piękno w Twoim rytmie!

Fast Line to: Piękno w Twoim rytmie! Cztery usługi świadczone równolegle: manicure, pedicure, strzyżenie i farbowanie brwi w salonie piękności  Fast Line Studio.

Salon piękności Warszawa

Jana Kazimierza 27a, Варшава, Польша

Salon piękności Krakow Zabłocie

Zabłocie 19A, Краков, Польша

Salon piękności Krakow OS Avia

Osiedle Avia 1, 31-871 Kraków, Польша

Laminowanie brwi: lifehack dla stylowych i leniwych

Styliści brwi unaoczniają, jak bardzo zmienia się twarz w zależności od koloru i kształtu brwi. Dlatego poświęcamy tak dużo czasu i dokładamy tak dużo wysiłków, aby dbać o brwi. Aby makijaż wyglądał elegancko, należy właściwie ich uczesać i wystylizować, a w niektórych przypadkach wymagana jest regulacja za pomocą ołówka, cieni lub tuszu do brwi oraz utrwalanie włosków za pomocą żelu.

Laminowanie brwi to długotrwała stylizacja brwi, która się trzyma co najmniej przez miesiąc. To sprytny sposób na oszczędność czasu przy makijażu brwi i nadaniu im pożądanego kształtu za pomocą kosmetyków, do których jesteś przyzwyczajona. Zyskiwać trochę czasu codziennie rano i przy czym wyglądać zadbanie to bardzo  kusząca perspektywa.

 

Wskazania do zabiegu laminowania brwi

Laminowanie to wspaniałe rozwiązanie dla kobiet, których zmęczyła codzienna stylizacja brwi. Ponadto ten zabieg jest polecany osobom, które mają cienkie brwi. Efekt długotrwały spodoba się dziewczynom, które mają gęste, ale niesforne włoski, które ciężko ułożyć. Doświadczony stylista poradzi sobie z zadaniem w każdych warunkach.

Efektem laminowania będą gęstsze i grubsze brwi oraz nieco ciemniejsze poprzez wyprostowanie i uniesienie włosków. To przede wszystkim świetny sposób na ujarzmienie niesfornych włosków, które rosną w różnych kierunkach, nie trzymając kształtu.

Chciałabyś wyglądać pięknie, ale naturalnie? To jest realne, tylko trzeba dołożyć wysiłków. Chcesz sprawdzić, czy laminowanie brwi jest dla Ciebie? Ułóż ich za pomocą żelu do stylizacji, nadając im różnego kształtu, żeby zobaczyć, który będzie Ci pasował.

 

Przeciwwskazania do laminowania brwi

Nie jest wskazane wykonywanie tego zabiegu zabiegu, gdy występują choroby oftalmologiczne i dermatologiczne, podczas ciąży i laktacji, a także jeżeli są rany, otarcia, skaleczenia i pęknięcia skóry w okolicach łuku brwiowego. Trudno będzie nadać elegancki kształt brwiom, jeżeli masz zbyt długi włoski. W takim razie potrzebne będzie tworzenie architektury i regulacja brwi.

Laminowanie brwi w Krakowie, Warszawie , obejmujące również zabieg regulacji i farbowania, możemy wykonać w naszym salonie jednocześnie z innymi zabiegami (manicure, pedicure, farbowanie włosów) . 

 

Bezpieczeństwo laminowania brwi

Jeżeli zabieg został wykonany prawidłowo, ryzyko występowania reakcji alergicznych jest minimalne, pod warunkiem stosowania profesjonalnych kosmetyków do laminowania brwi. W salonie Fast Line Studio jedynie sprawdzone produkty światowych producentów, ale tak czy inaczej wykonamy próbę uczuleniową. Laminowanie może być usługą dodatkową do zabiegu farbowania brwi: dodatkowa warstwa zabezpieczająca przedłuży efekt farbowania, oddalając moment odświeżenia koloru. Takie usługi jednoczesne nazywamy zestawem, który możesz zarezerwować osobno.

 

Jak wygląda zabieg laminowania brwi

Technologia laminowania brwi składa się z 3 etapów. 

  1. Na brwi nakłada się substancję zmiękczającą, która unosi włoski i utrwala je cienką warstwą zabezpieczającą je przed przedostaniem się powietrza. Skóra może lekko zaczerwienić się, ale zarumienienie przejdzie po 15 minutach
  2. Proces utrwalenia włosków. Następny środek nakładamy na brwi, nadajemy im pożądany kształt i pozostawiamy na chwilę. Po usunięciu substancji utrwalającej brwi zachowują nadany kształt.
  3. Farbowanie i modelowanie. Technika nadania kształtu dotyczy tylko opracowania brwi, układając każdy włosek w odpowiednim kierunku. Pozwala to na nadanie brwiom najbardziej naturalnego wyglądu, jednocześnie zachowując dokładność i zadbany wygląd całości.

Ile kosztuje laminowanie brwi w salonie?

Cena laminowania brwi w dobrym salonie w Krakowie wynosi do 210 PLN. Ale nie w każdym salonie ten zabieg zostanie wykonany w sposób właściwy. Oddając się w ręce początkującego specjalisty narażasz się na ryzyko przesuszenia włosków, pogorszenia ich stanu i nieosiągnięcia pożądanego wyniku.

 

Jak dbać o brwi po laminacji

Laminowanie brwi w salonie Fast Line Studio opłaca się, jeżeli będziesz przestrzegać kilku prostych zasad

 

Pielęgnacja brwi po zabiegu 

Do laminowania brwi są stosowane kosmetyki, zawierające keratynę, cysteinę i kolagen, które dodają brwiom elastyczności i gładkości, a także stosowany jest kompleks składników odżywiających włoski i dodających im lśnienia. Po zabiegu laminacji brwi w ciągu doby nie moczymy brwi i nie nakładamy farby, to pozwala na dłużej zachować efekt zabiegu.

 

Pielęgnacja brwi polega na nakładaniu olejek odżywczych lub specjalnych kosmetyków. Olejek nakładamy na specjalną szczoteczkę i następnie rozprowadzamy na całej długości włosków.

 

Dzięki właściwej pielęgnacji brwi będą gęste i zdrowe, a efekt po zabiegu laminowania przedłużymy do 3 miesięcy.

Rezerwuj online. Rabat -10%