MANICURE HYBRYDOWY

Manicure frezarkowy fast line to: frezarki baehr + bezpieczeństwo

Cennik manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy, 80 min
149 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
Manicure hybrydowy
80 min
149 Zł

Dodatkowo do usługi manicure możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.
Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Manicure hybrydowy Fast Line

Rezerwuj online. Rabat do -7%

Kraków, ul. Senatorska 24

Warszawa, Jana Kazimierza 27A

Kraków, ul. Zabłocie 19A

Kraków, Osiedle Avia, local 4, budynek 1

Chcesz spróbować wykonać manicure hybrydowy? Nie wiesz od czego zacząć? Umówić wizytę w salonie czy eksperymentować w domu? Czego będziesz potrzebować na początek? Jakie są wady i zalety takiego manicure? Zastanówmy się.

 

Manicure hybrydowy jest dobry, bo lakier hybrydowy trzyma się dłużej niż klasyczne lakiery. Poprawnie nałożony lakier utrzymuje się na płytce dość długo, możesz się nie martwić od dwóch do trzech tygodni (a jeśli zrobiłaś pedicure, nawet dłużej). To oczywiście oszczędza czas. Co prawda, nakładanie i zdjęcie lakieru hybrydowego wymagają dużo czasu i jest to zabieg złożony. Ponadto będziesz potrzebowała kompletny zestaw produktów, potrzebnych do zrobienia (i usunięcia!) manicure’u hybrydowego, bez którego niestety nie sposób się obejść. Przede wszystkim musisz mieć lampę UV do utwardzania lakierów.

 

Jak wykonać elegancki manicure hybrydowy? Lakier hybrydowy i Shellac – który jest lepszy? Ani lepszy, ani gorszy. Faktycznie to jest to samo. Shellac – to nazwa pierwszego na świecie lakieru hybrydowego, stworzonego w 2010 roku przez korporację “CND”. Musisz jednak zapamiętać kilka rzeczy, dotyczących lakierów hybrydowych. Chodzi o to, że istnieją systemy jednofazowe, dwufazowe i trójfazowe. Co to znaczy? Klasyczny system to system trójfazowy. System trójfazowy oznacza, że do powlekania należy użyć trzech środków: lakieru bazowego, lakieru kolorowego i lakieru nawierzchniowego. System dwufazowy wymaga nałożenia warstwy nawierzchniowej na lakier hybrydowy. Stosowanie systemu dwufazowego pozwala zaoszczędzić czas, ale jest ono znacznie gorsze pod względem trwałości. System jednofazowy zakłada użycie tylko jednej butelki lakieru hybrydowego „3 w 1”. Łączy bazę, kolor i top coat. Ale taki manicure jest jeszcze mniej odporny na czynniki zewnętrzne (czas noszenia powłoki wynosi 1-2 tygodnie).

 

Najlepiej oczywiście umówić wizytę w salonie i wykonać manicure hybrydowy w salonie piękności. Manicurzystka prawidłowo wykona frezarkowy manicure. Zadba o to, żeby wilgoć nie przedostała się na płytkę paznokcia. Nałoży po kolei lakier bazowy, lakier kolorowy i lakier nawierzchniowy. Twoje paznokcie w ciągu najbliższych trzech tygodni będą wyglądały jak zaraz po wyjściu z salonu. A Ty podczas zabiegu odpoczniesz w wygodnym fotelu.

Jeśli wykonujesz manicure hybrydowy po raz pierwszy, wybierz jeden kolor. Największą popularnością cieszy się czerwony lakier hybrydowy. Przecież czerwony kolor skutecznie poprawia humor, motywuje i pozwala poczuć się bardziej kobieco. Możesz poprosić o wybranie dla siebie odcienia czerwieni: od ciemnoczerwonego po burgund. Czarny lakier cieszy się nie mniejszą popularnością.

 

Czego nie lubi hybryda? Wody. Przed nałożeniem lakieru hybrydowego zadbaj o to, by paznokcie były suche. Dlatego właśnie nałożenie lakieru hybrydowego wymaga wykonania manicure frezarkowego, a nie klasycznego (cążkowego). Przecież klasyczny manicure wymaga moczenia, podczas gdy moczenie paznokci powoduje rozpulchnienie nie tylko skóry, ale i płytki paznokcia. Ponadto, aby lakier hybrydowy długo utrzymywał się na płytce paznokcia w ciągu doby po wykonaniu zabiegu lepiej nie korzystać z sauny, łaźni, basenu, gorącej kąpieli, nie wykonywać zabiegu parafinoterapii oraz unikaj zmywania naczyń. Unikaj również wykonania prac mechanicznych – otwierania puszek, wyciągania korków, odkręcania śrub idt. 

 

 Cena manicure’u hybrydowego zależy od renomy salonu, złożoności zabiegu, konieczności ściągnięcia poprzedniego lakieru, kompleksu dodatkowych usług. Oczywiście możesz wykonywać zabiegi w warunkach domowych. Co prawda musisz kupić kompletny zestaw produktów, potrzebnych do zrobienia (i usunięcia!) manicure’u hybrydowego: profesjonalna lampa LED, lakiery hybrydowe (baza, lakier i top), płyny do usuwania lakieru hybrydowego, blok polerski, a także powinnaś uzbroić się w cierpliwość.

 

Pamiętaj, że lakier hybrydowy nie lubi słońca. I mimo że butelki są wykonane z nieprzepuszczalnego, przeważnie czarnego materiału, zbytnia ekspozycja produktów na światło nie jest wskazana. Zamykaj szczelnie butelki po wykonaniu manicure’u. Nie potrząsaj butelką, inaczej powstaną pęcherzyki powietrza i konsystencja stanie się niejednorodna.

 

Jeśli chcesz, żeby wszystko było elegancko i udało się za pierwszym razem, zapraszamy do naszego salonu. Jak go wybrać? Elegancki manicure hybrydowy w Krakowie, Warszawie zrobią w salonach sieci «Fast Line Studio». Zobacz nasze prace, zapoznaj się z cennikiem, zasadami bezpieczeństwa, umawiaj wizytę i przychodź/przyjeżdżaj. Weź też pod uwagę, że nasi mistrzowie cały czas podnoszą swoje kwalifikacje, odbywają szkolenia mające na celu doskonalenie technik i na pewno nie pozostają w tyle za światowymi trendami.

Jak często robić manicure hybrydowy?
W miarę naturalnego odrastania paznokci i ścierania lakieru można go powtarzać co dwa-trzy tygodnie.
Trwałość manicure'u hybrydowego?
Trwałości manicure'u hybrydowego – 2-3 tygodnie. Można nosić dłużej, ale to jest niebezpieczne dla płytki paznokcia i w ogóle dla kondycji paznokci.
Ile czasu zajmuje wykonanie manicure’u hybrydowego?
Manicure hybrydowy jest wykonywany od 90 do 120 minut.
Ile kosztuje manicure hybrydowy?
Kompleksowy manicure frezarkowy obejmujący malowanie lakierem hybrydowym na jeden kolor kosztuje 140 Zł.
Jak zdjąć lakier hybrydowy?
Można zdjąć hybrydę specjalnym zmywaczem do lakieru hybrydowego lub za pomocą frezarki. Szybszym i wygodniejszym rozwiązaniem jest frezarka. Przy czym płyn do usuwania lakieru hybrydowego nie przesusza skóry i paznokci, ale występuje ryzyko uszkodzenia płytki paznokcia. Dlatego taki zabieg ma być wykonywany wyłącznie przez manicurzystkę. Zdjęcie lakieru hybrydowego zmywaczem do lakieru hybrydowego trwa 5-10 minut. Waciki nasączone zmywaczem lub preparatem przykładamy ciasno do paznokcia i całość szczelnie owijamy folią aluminiową. Po upływie 5 minut lakier niemal odchodzi od paznokci płatami, za pomocą kopytka zeskrobujemy resztki lakieru.

Rezerwuj online. Rabat do -7%