FARBOWANIE WŁOSÓW MESKICH

Farbowanie w Fast Line Studio to: japońska formuła, niemieckie i włoskie barwniki. Klimazon z obrotową głowicą służący do równomiernego i szybkiego farbowania.

Cennik

 Czas, min.Korzeń, Zł1 długość, Zł2 długość, Zł3 długość, Zł
Goldwell koloryzacja włosów Topchic farba do włosów siwych90215280360450
Koloryzacja włosów Goldwell Color Balancing zapewnia oszałamiający efekt90195300345430
Kamuflaż siwizny u meżczyzn American Crew60-120140160
Rozjaśnianie włosów męskich, blond włosy90240330450550
Tonowanie włosów (zimne, ciepłe, kolorowe odcienie)80140190260370
Pasemka włosów TM Goldwell180280345480670
Złożone farbowanie włosów farbą Goldwellот 240330410560750
Koloryzacja Goldwell Elumen Play (kolorowe farbowanie + rozjaśnianie)от 120325400560720
Pasemka Goldwell Elumen Play (kolorowe farbowanie + rozjaśnianie)100120165265330

Pakiety usług lub jednoczesne usługi Fast Line. Co to jest?

Dodatkowo do usługi farbowania możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.
Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Zestawy (usługi świadczone równolegle). Do 4 usług jednocześnie.

 Czas, min.Korzeń, Zł1 długość, Zł2 długość, Zł3 długość, Zł
Trwałe farbowanie Topchic + manicure męski120280342418504
Rozjaśnianie włosów męskich + manicure męski120304390504599
Pasemka włosów TM Goldwell na włosach męskich + manicure męski180342404532713

1 długość – krótkie włosy, fryzury w męskim stylu, uszy są odkryte, długość włosów do 15 cm.
2 długość – włosy o długości od 10 cm,
sięgające do połowy szyi. Długość włosów 15–25 cm.
3 długość – włosy o długości
w pół szyi i do ramion. Długość włosów 25–35 cm.

Rezerwuj online. Rabat -10%

Pierwszy na świecie klimazon z głowicą obrotową

Pierwszy na świecie klimazon z głowicą obrotową Takara Belmont

Salon piękności Warszawa

Jana Kazimierza 27a, Варшава, Польша

Salon piękności Krakow Zabłocie

Zabłocie 19A, Краков, Польша

Salon piękności Krakow OS Avia

Osiedle Avia 1, 31-871 Kraków, Польша

Na farbowanie włosów farbą jeszcze do niedawna decydowały się wyłącznie kobiety. Dziś już także mężczyźni farbują włosy. Niektórzy z nich chcą ukryć białe włosy męskie. Inni z kolei chcą odważnie eksperymentować ze swoim wyglądam i pragną wyraźnie odmienić swój naturalny kolor włosów na inny.

Koloryzacja męskich włosów

Męska koloryzacja włosów – dla kogo i po co? Być może to jest właśnie to, nad czym się zastanawiałeś i czego Tobie brakowało? Szukasz sposób na złożone farbowanie krótkich włosów?

  • Dość często męskie farbowanie włosów męskich służy do maskowania siwizny. Zarówno do maskowania pierwszych siwych włosów, jak i do utrzymywania naturalnego koloru już posiwiałych kosmyków.
    Farbowanie męskich włosów to sposób na odświeżenie wyglądu. Dobrze dobrana koloryzacja włosów męskich może podkreślić urodę i pozwala skutecznie poprawić kształt twarzy (na przykład, podkreślić kości policzkowe, żeby twarz wydawała się bardziej wyrazista i atrakcyjna).
  • Jeżeli od dawna marzy Ci się zmiana koloru kosmyków, to najwyższa pora to zrealizować. Ognisty brunet? Delikatny blondyn? Lub rudowłosy wiking? Styliści «Fast Line Studio» z przyjemnością Tobie pomogą.
    Włosy farbowane cieszy się dużą popularnością wśród artystów. I tu nie chodzi tylko o aktorów czy showmanów.
  • Chcesz być podobny do ulubionego bohatera? Chcesz być lubianym przez dziewczyny? Chcesz się wyróżnić? Czekamy na Ciebie w salonie.
  • Jeżeli chcesz epatować publiczność – na przykład marzysz o neonowej koloryzacji, o czerwonych, niebieskich lub zielonych odcieniach – nasi styliści z przyjemnością Ci pomogą i zaproponują najlepsze rozwiązania.

Rozjaśnianie włosów męskich

Bardzo dużą popularnością wśród panów cieszy się robienie pasemek. Zabieg ten polega na farbowaniu osobnych pasm lub ich części. Pasemka pozwalają wizualnie odjąć parę lat i i odświeżyć wygląd. Wspaniale się prezentują na fryzurach w stylu retro i asymetrycznych fryzurach.

Jeżeli chcesz rozjaśnić tylko końcówki włosów, zwróć uwagę na farbowanie ombre. Technika farbowania polega na rozjaśnieniu przez stylistę końcówek włosów i farbowaniu środkowej części włosów, tworząc łagodne przejście od naturalnego koloru do rozjaśnionego odcienia na końcówkach. Wygląda bardzo naturalnie. Sprawia wrażenie, jakby ostatnie pół roku ani dnia nie siedziałeś w biurze, a byłeś cały czas na wakacjach pod palącym słońcem. I przez to końcówki włosów sprawiają wrażenie delikatnie muśniętych i wypalonych słońcem.

Farbowanie włosów siwych – odsiwianie włosów

Farbowanie włosów mężczyźni stosują przede wszystkim do ukrycia siwiejących włosów. Odpowiedni dobór farby pozwala na przywrócenie włosom naturalnego koloru i pozwoli pozbyć się wszelkich białych kosmyków, bez względu na to, ile ich jest.

Złożone farbowanie włosów

Stosowana jest jeszcze jedna ciekawa metoda farbowania pod nazwą “trash”, nazywana inaczej techniką “wolnej ręki”. Podczas farbowania stylista chaotycznie rozprowadza farbę na całej długości kosmyków. Uzyskujemy wspaniały efekt gry kolorów, cieni i różnych odcieni. Farbowanie balejaż nadaje kosmykom wizualną objętość i dodaje odblasków słońca na lokach. Mistrz wykonuje lekkie ruchy przypominające łacińską literę „V”.

Koloryzacja włosów Goldwell

Zwracamy uwagę, że w «Fast Line Studio» stosujemy najlepsze niemieckie barwniki marki «Goldwell». Dzięki czemu farbowanie jest nie tylko skuteczne, lecz maksymalnie bezpieczne. Wykorzystujemy japońskie wyposażenie, co przyśpiesza proces i dodaje mu jakości. Ponadto w salonach sieci oferujemy system pakietów. Pakiet– to kombinacja usług, wykonywanych jednocześnie (równolegle). Na przykład, pielęgnacja dłoń i stóp, kamuflaż włosów (farbowanie) i strzyżenie. Zamawiając pakiet oszczędzisz swój cenny czas!

Dzwoń lub umawiaj wizytę online! Nasi styliści czekają na Ciebie!

Ile kosztuje farbowanie włosów męskich?
Farbowanie włosów męskich kosztuje od XXX PLN, w zależności od pożądanego koloru i techniki.
Gdzie wykonać zabieg farbowania włosów męskich?
Wysokiej jakości zabieg farbowania włosów męskich możesz wykonać w jednym z salonów Fast Line Studio.
Ile trwa zabieg farbowania włosów męskich?
Wykonanie zabieg farbowania włosów męskich zajmuje 3-4 godziny.
Czym jest farbowanie włosów męskich?
Farbowanie włosów męskich oznacza każdą radykalną zmianę koloru włosów, między innymi ekstra blond i inny jaskrawy kreatywny kolor.
Jakie są rodzaje farbowania włosów męskich?
Dużą popularnością cieszy się farbowanie na odcienie zimnego blondu i extra blondu. Także cieszy się popytem efekt odrostów, pasemka i jaskrawa koloryzacja.

Rezerwuj online. Rabat -10%