MANICURE MESKI

Dbanie o dłonie w Fast Line Studio to szybkość i bezpieczeństwo

Cennik Manicure męski

Manicure frezarkowy, manicure klasyczny, SPA manicure bez malowania, 40 min
90 Zł
Manicure frezarkowy z malowania Didier, 80 min
150 Zł
Manicure frezarkowy, manicure klasyczny, SPA manicure + ściągnięcie + malowanie, 90 min
180 Zł
LUX manicure frezarkowy bez malowania, 50 min
135 Zł
Manicure klasyczny bez malowania, 40 min
90 Zł
Malowanie artystyczne paznokci 1 paznokieć, 5 min
10 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
Manicure frezarkowy, manicure klasyczny, SPA manicure bez malowania
40 min
90 Zł
Manicure frezarkowy z malowania Didier
80 min
150 Zł
Manicure frezarkowy, manicure klasyczny, SPA manicure + ściągnięcie + malowanie
90 min
180 Zł
LUX manicure frezarkowy bez malowania
50 min
135 Zł
Manicure klasyczny bez malowania
40 min
90 Zł
Malowanie artystyczne paznokci 1 paznokieć
5 min
10 Zł

Dodatkowo do usługi pielęgnacji dłoń możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.
Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Pakiety usług lub jednoczesne usługi Fast Line. Co to jest?

Rezerwuj online. Rabat -10%

Manicure męski w Fast Line Studio

Manicure męski w Fast Line Studio to szybkość i bezpieczeństwo

Salon piękności Warszawa

Jana Kazimierza 27a, Варшава, Польша

Salon piękności Krakow Zabłocie

Zabłocie 19A, Краков, Польша

Salon piękności Krakow OS Avia

Osiedle Avia 1, 31-871 Kraków, Польша

Nie tylko kobieta może zdecydować się na manicure. Zadbane dłonie w dzisiejszych czasach powinny mieć nie tylko panie, ale także i panowie. Procedura ta jest jednak odrzucana przez wiele osób, ponieważ nie mają one pojęcia jak wygląda męski manicure, ani jak jest odbierany. Samo słowo „manicure” kojarzy się przede wszystkim z takimi usługami jak manicure klasyczny, podczas którego stosuje się kolorowe lakiery i ozdoby. Z pewnością kojarzysz manicure z jaskrawym kolorowym pokryciem paznokci – nie ma on jednak nic wspólnego z usługą, o której tutaj mówimy. Męski manicure a żeński znacznie różnią się od siebie.

Procedura ta pozwala uzyskać panom eleganckie dłonie, które powinny być atrybutem każdego. Manicure sam z siebie jest po prostu częścią codziennej pielęgnacji paznokci. Przyznaj rację, zadbane paznokcie powinny być normą nie tylko dla ślicznotek, prawdziwy mężczyzna także powinien zadbać o swój wygląd zewnętrzny. To obowiązkowy element dla każdej szanującej się osoby. Dlatego też manicure dla mężczyzn istnieje od wieków w tej czy innej formie. Zabiegi na paznokciach i dłoniach oraz ich wygląd zawsze podkreślały wysoki status społeczny.

Jak wygląda męski manicure?

Zadbane dłonie i paznokcie są najlepszą wizytówką każdego mężczyzny. Wyjaśniamy, jak wygląda manicure męski krok po kroku:

  • zdezynfekowanie dłoni;
  • obcięcie paznokci i opracowanie ich kształtu;
  • odsunięcie skórek i opracowanie skórek;
  • oczyszczenie płytki paznokci;
  • nakładanie produktów wzmacniających i pielęgnujących męskie paznokcie;
  • wmasowywanie olejku lub oliwki do skórek;
  • aplikowanie kremu do rąk i masaż dłoni.

Wynik takiego zabiegu to zadbane i eleganckie męskie dłonie. Manicure dla mężczyzn trwa zwykle około 40 minut. Oprócz pielęgnacji, w naszej ofercie można również znaleźć malowanie lakierem hybrydowym, malowanie artystyczne i masaż dłoni.

Męski manicure frezarkowy

W Fast Line Studio w Krakowie, Warszawie praktykujemy męski manicure frezarkowy. Na czym tak właściwie polega ta usługa i jaki wpływ ma na męskie paznokcie? Warto najpierw zaznaczyć, że podczas takich zabiegów jak manicure męski frezarkowy każdy nasz specjalista korzysta z wysokiej jakości urządzeń, takich jak niemiecka frezarka Baehr. Tego typu urządzenie można krótko opisać w ten sposób: umożliwia prawidłowo wykonać męski manicure, nie przycina skórek i pozwala na odpiłowywane i szlifowane paznokci, ponadto pozwala uzyskać w krótkim czasie eleganckie i zadbane paznokcie.

W ten sposób zrogowaciały naskórek i długość paznokci nie są usuwane metodą „wycinania” (nożyczkami), ale są delikatnie usuwane za pomocą frezów – szybko obracającymi się końcówkami z powłoką „ścierną”. Ta metoda jest szybka, bezbolesna i eliminuje wszelkie mikro i makro uszkodzenia skóry. Właśnie z tych powodów jest to jedna z najbezpieczniejszych metod. Następnie płytkę paznokcia delikatnie poleruje się i nakłada się na nią wzmacniające kosmetyki (który może być kremem, olejkiem czy oliwką).

Może to być krem ​​do rąk lub bezbarwny lakier (w razie potrzeby). Krem pomoże zapobiec infekcjom grzybiczym lub zmiękczyć szorstką skórę i powstrzymuje powstawanie zadziorów. Bezbarwny lakier wyrównuje płytkę paznokcia, wzmocni ją, zapobiegnie rozdwajaniu i łamaniu. Tym sposobem można uzyskać zadbane paznokcie.

Zadbane paznokcie a bezpieczeństwo w Fast Line Studio

Piękno jest dla nas niezwykle ważne. Jako salon manicure’u męskiego Fast Line Studio bardzo skrupulatnie dbamy o to, aby męskie paznokcie wyglądały jak najlepiej, ale na pierwszym miejscu jest dla nas zawsze bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów. Stosujemy wiele materiałów jednorazowych do męskich paznokci podczas pracy w naszym salonie. Natomiast narzędzia wielokrotnego użytku zawsze poddawane są pięciostopniowej sterylizacji. Styliści mają założone maseczki i rękawiczki, po każdym etapie dezynfekują ręce środkiem antyseptycznym. Natomiast pomieszczenia są dezynfekowane specjalną lampą bakteriobójczą. Napoje podawane są w jednorazowych kubkach. Dezynfekujemy wszystkie powierzchnie kontaktowe po każdym kliencie.

Tylko manicure czy wszystko naraz i jak najwięcej?

Naszą cechą wyróżniającą jest możliwość wykonania kilku usług jednocześnie. Oferujemy nie tylko pielęgnację paznokci u mężczyzn. Nasi styliści doskonale wykonują strzyżenie, koloryzację i kamuflaż. Nasz japoński sprzęt pozwala czterem stylistom zajmować się Tobą jednocześnie. Oznacza to, że w bardzo rozsądnym czasie będziesz w stanie uporządkować włosy, dłonie i stopy. Takie usługi jednoczesne nazywamy pakietami. Wystarczy usiąść wygodnie i fotelu i pozwolić nam wykonać męski manicure i pedicure, a także zająć się włosami. Możesz łączyć w pakiety dowolne zabiegi pielęgnacyjne i nie tylko.

Po co jest potrzebny manicure męski?

Wielu mężczyzn uważa, że piękno nie jest dla nich. Manicure męski zapewnia zadbany wygląd, ale jest również wyznacznikiem statusu, stylu i oznaką schludności. Taki manicure przewiduje korektę długości i kształtu paznokci, przycinanie nadmiaru skóry wokół paznokcia, usunięcie zadziorów oraz pielęgnację skóry dłoni. Męskie dłonie będą wyglądać schludnie, nie tracąc przy tym naturalnej męskości. Zadbane męskie paznokcie sprawiają, że ich właściciel jest postrzegany jako elegancki i prawdziwy mężczyzna.

Jak wygląda wizyta w salonie urody?

Podczas każdej wizyty w naszym salonie beauty podchodzimy do naszych klientów indywidualnie – zależy nam na tym, aby byli zadowolenie z efektów. Ponadto dbamy o ich bezpieczeństwo, zdrowie i dokładamy wszelkich starań, aby każdy zabieg był przyjemny.

Co zawiera manicure męski?

Klasyczny zabieg polega na takich działaniach jak: dezynfekcję rąk, obcinanie paznokci, opracowanie płytki paznokcia (piłowanie paznokci) i nadanie im odpowiedniego kształtu, wycinanie skórek (w przypadku, kiedy występują wysuszone skórki wokół paznokci) na wałach okołopaznokciowych, pielęgnację skórek oraz nałożenie kremu na skórę dłoni. Warto zauważyć, że taka usługa jak manicure męski to proces całkowicie bezbolesny.

Kto wykonuje manicure męski w salonie piękności?

W naszym salonie piękności każdy zabieg wykonuje odpowiednio wykwalifikowany i doświadczony specjalista. Nasi styliści mają znakomite podejście do każdego – gwarantujemy, że podczas wizyty będziesz czuć się dobrze i komfortowo.

Po co jest potrzebny manicure męski?
Manicure męski jest wyznacznikiem statusu, stylu i oznaką schludności. Taki manicure przewiduje korektę długości i kształtu paznokci, przycinanie nadmiaru skóry wokół paznokcia, usunięcie zadziorów oraz pielęgnację skóry dłoni. Męskie dłonie będą wyglądać schludnie, nie tracąc przy tym naturalnej męskości.
Co zawiera manicure męski?
Zabieg manicure’u męskiego obejmuje dezynfekcję rąk, opracowanie i nadanie kształtu paznokciom, usunięcie zrogowaciałego naskórka na wałach okołopaznokciowych, pielęgnację skórek oraz nałożenie kremu na skórę dłoni. Manicure męski to proces bezbolesny.
Jak długo trwa zabieg manicure’u męskiego?
Manicure dla mężczyzn trwa 60 minut.
Ile kosztuje manicure męski?
Koszt manicure męskiego w Fast Line Studio to 80 Zł.
Jak często należy wykonywać manicure męski?
Aby zachować zadbany wygląd dłoni, zabieg męskiego manicure powtarza się przynajmniej raz na 10-14 dni.

Rezerwuj online. Rabat -10%