PEDICURE FREZARKOWY

Pedicure Fast Line Studio to: szybkość + bezpieczeństwo

Cena pedicure’u

 Czas, min.Wartość, Zł
Pedicure frezarkowy bez malowania60110
Pedicure frezarkowy LUX bez malowania60130
Pedicure frezarkowy Baehr z malowaniem lakierem hybrydowym Didier (Francja) + ściągnięcie120170
Pedicure frezarkowy Baehr + malowanie french hybrydą Didier (Francja) + ściągnięcie130195
Masaż stóp1540
Tamponowanie 1 paznokieć1035

Malowanie

 Час, хв.Вартість, Zł
Malowanie lakierem hybrydowym Didier (Francja)4065
Malowanie lakierem leczniczym Baehr2035
Malowanie paznokci lakierem klienta2045
Malowanie artystyczne paznokci 1 paznokieć510
Naprawa 1 paznokieć1015
Ściągnięcie lakieru hybrydowego1045

Dodatkowo do usługi pedicure możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.
Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Pakiety usług lub jednoczesne usługi Fast Line. Co to jest?

Zestawy (usługi świadczone równolegle). Do 4 usług jednocześnie.

 Czas, min.Wartość, Zł1 długość, Zł2 długość, Zł3 długość, Zł
Manicure + pedicure (ze ściągnięciem i malowaniem)90295----
Strzyżenie + stylizacja + manicure + pedicure (ze ściągnięciem i malowaniem)90-380409428
GOLDWELL Color Balancing + strzyżenie + stylizacja + manicure + pedicure (ze ściągnięciem i malowaniem)150-665736836

1 długość – krótkie włosy, fryzury w męskim stylu, uszy są odkryte, długość włosów do 15 cm.
2 długość – włosy o długości od 10 cm,
sięgające do połowy szyi. Długość włosów 15–25 cm.
3 długość – włosy o długości
w pół szyi i do ramion. Długość włosów 25–35 cm.

Rezerwuj online. Rabat -10%

Pedicure w Fast Line Studio

Pedicure w salonie Fast Line Studio to bezpieczeństwo i szybkość.

Salon piękności Warszawa

Jana Kazimierza 27a, Варшава, Польша

Salon piękności Krakow Zabłocie

Zabłocie 19A, Краков, Польша

Salon piękności Krakow OS Avia

Osiedle Avia 1, 31-871 Kraków, Польша

Chcesz zadbać o swoje stopy? Szukasz pedicure frezarkowy żeński w Krakowie? Nie możesz się zdecydować? Nie wiesz, który salon wybrać? Przyjdź do nas w dowolny salon sieci „Fast Line Studio”. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Oni kochają swoją pracę i potrafią poprawić nastrój klientowi. 

Nasz pedicure wykonujemy frezarką „Baehr”. Jest mała, cicha i ergonomiczna. Do malowania paznokci stosujemy przecudowne lakiery hybrydowe „Didier (Francja) lub „Luxio” (Kanada). To wysoka jakość i piękno w jednym flakoniku. 

W „Fast Line Studio” wykonasz nie tylko prawidłowy pedicure frezarkowy z malowaniem. U nas wdrożona jest  zaawansowana technika procesów wykonywanych w jednym czasie. Oznacza to, że nasi styliści mogą wykonywać kilka zabiegów kosmetycznych jednocześnie. Na przykład pedicure, manicure i farbowanie włosów. Oszczędza to klientowi dużo czasu. Wszystko to jest możliwe dzięki japońskiemu cudownemu fotelowi firmy „Takara Belmont”. Który zapewnia nie tylko mega komfortową pozycję klientowi, ale też pozwala na wygodną pracę dla czterech specjalistów jednocześnie.

Dlaczego akurat pedicure frezarkowy na sucho? Ponieważ jest niezawodny, trwały i pięknie wygląda. Dlaczego taki pedicure robi się na sucho? Pedicure frezarkowy nie wymaga poddawania stóp kąpieli wodnej, a nawet jest to przeciwwskazane. Cały zabieg wykonuje się frezami. I to jest najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy robią pedicure hybrydowy. O ile lakier hybrydowy nie toleruje wody! Dzięki temu po opracowaniu skórek i paznokci frezarką można natychmiast bezpiecznie nałożyć pokrycie. I nie ma potrzeby zaliczenia dwóch wizyt w salonie piękności. 

Jeśli jesteś posiadaczką szczególnie cienkiego naskórka, zaleca się pedicure kombinowany. Dzięki tej metodzie opracowania skórek za pomocą frezów odsuwamy naskórek i wycinamy specjalnymi nożyczkami lub cążkami. 

Należy pamiętać, że w salonach sieci „Fast Line Studio” dbają nie tylko o piękno swoich klientów, ale również o bezpieczeństwo. Tutaj naprawdę przestrzegają przepisów higienicznosanitarnych. Preferowane są narzędzia i materiały zużywalne jednokrotnego użytku. Wielorazowe natomiast poddają się pięciostopniowej dezynfekcji. Kosmetyczki pracują w maseczkach i rękawiczkach, które zmieniają po każdym kliencie. Powierzchnie kontaktowe są dezynfekowane. W pomieszczeniach działa lampa bakteriobójcza typu zamkniętego.

Cena pedicure’u frezarkowego jest dość porównywalna z ceną pedicure’u klasycznego (cążkowego) i zależy od poziomu salonu kosmetycznego. Za to posiada wiele zalet: 

  • naskórek dłużej odrasta po opracowaniu frezem;
  • łatwo usunąć zrogowaciały naskórek z pięt;
  • generalnie powstaje bardziej precyzyjny wynik końcowy;
  • ryzyko skaleczeń zredukowane do zera. 

Nawiasem mówiąc, mężczyźni często preferują taki pedicure. Ci którzy robią pedicure frezarkowy po raz pierwszy mogą doświadczać niezwykłych odczuć. Z tej okazji przygotowaliśmy pyszną herbatę. Czekamy na Ciebie. Zadzwoń lub zarezerwuj wizytę online. Spróbuj czegoś nowego lub ciesz się z tego, co lubisz. Zadbaj o swoje stopy!

Na czym polega pedicure frezarkowy?
Pedicure frezarkowy w salonie Fast Line Studio to kompleksowe opracowanie skóry stóp, palców i paznokci przy pomocy specjalnych narzędzi i frezów. Do pedicure’u stosuje się profesjonalne kosmeceutyki, które utrzymują zdrową skórę i paznokcie oraz nadają im świeżego i zadbanego wyglądu.
Na czym polega różnica między pedicure’em frezarkowym a klasycznym?
Podczas opracowania stóp i paznokci frezarką nie jest wymagana kąpiel stóp w wanience, stosowane są tylko frezy i specjalne produkty do pedicure’u, a prawdopodobieństwo skaleczeń i uszkodzeń skóry jest zredukowane do zera. Klasyczny pedicure wymaga od stylistki większej precyzyjności, poddawania stóp kąpieli w wanience i zwiększa ryzyko niezamierzonych skaleczeń.
Jak samodzielnie wykonać pedicure frezarkowy?
Wykonywanie pedicure’u frezarkowego w domu może zaszkodzić zdrowiu. Wykonanie tego zabiegu trzeba zaufać doświadczonej kosmetyczce, która ukończyła specjalistyczne szkolenie z techniki wykonywania pedicure’u frezarkowego.
Jak długo trwa zabieg pedicure’u frezarkowego?
Higieniczny pedicure frezarkowy bez malowania w naszym salonie trwa 60 minut. W przypadku korekty wrastającego paznokcia, onycholizy, konieczności przedłużania paznokci etc., czas zabiegu pedicure wydłuża się. Malowanie paznokci lakierem hybrydowym wymaga dodatkowych 30 minut.
Ile kosztuje pedicure frezarkowy?
Klasyczny pedicure frezarkowy kosztuje 550 UAH.

Rezerwuj online. Rabat -10%