TONOWANIE WŁOSÓW

Tonowanie w Fast Line Studio to: japońska formuła, niemieckie i włoskie barwniki. Klimazon z obrotową głowicą służący do równomiernego i szybkiego farbowania.

Cennik tonowanie włosów

0 odrost, 60 min
160 Zł
1 długość krotkie do 15 cm, 60 min
220 Zł
2 długość 15-25 cm, 70 min
300 Zł
3 długość 25-35 cm, 80 min
430 Zł
4 długość 35-45 cm, 90 min
550 Zł
5 długość od 45 cm, 90 min
550 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
0 odrost
60 min
160 Zł
1 długość krotkie do 15 cm
60 min
220 Zł
2 długość 15-25 cm
70 min
300 Zł
3 długość 25-35 cm
80 min
430 Zł
4 długość 35-45 cm
90 min
550 Zł
5 długość od 45 cm
90 min
550 Zł

1 długość – krótkie włosy, fryzury w męskim stylu, uszy są odkryte, długość włosów do 15 cm.
2 długość – włosy o długości od 10 cm,
sięgające do połowy szyi. Długość włosów 15–25 cm.
3 długość – włosy o długości
w pół szyi i do ramion. Długość włosów 25–35 cm.
4 długość – włosy o długości od 35 do 45 cm.
5 długość – włosy o długości ponad 45 cm.

Dodatkowo do usługi farbowania możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.
Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Tonowanie włosów Fast Line Studio

Rezerwuj online. Rabat do -7%

Kraków, ul. Senatorska 24

Warszawa, Jana Kazimierza 27A

Kraków, ul. Zabłocie 19A

Kraków, Osiedle Avia, local 4, budynek 1

Jesteśmy kobietami. Kochamy zmiany. Niektórzy mówią, że zmiana fryzury i koloru włosów może mieć bezpośredni wpływ na los. Oczywiście pozytywny. Ale jak można dokonać zmian i jednocześnie nie zaszkodzić włosom i ich kondycji? Pomocą pod tym względem służy zabieg tonowania.  

  Występują trzy rodzaje tonowania:

  • intensywne tonowanie włosów,
  • łagodne
  • extra łagodne.

W przypadku intensywnego tonowania są stosowane środki zawierające utleniacze. Dlatego trzyma się na włosach dłużej. Około 2-3 miesięcy, w zależności od pory roku i częstości mycia głowy. 

Łagodne tonowanie cieszy się największą popularnością. Tonowanie służy delikatnej korekcie koloru i poprawie kondycji włosów. Ale trzyma się na włosach około dwóch tygodni. Extra łagodne tonowanie polega na stosowaniu szamponów i pianek. Jedynie pogłębiła aktualny kolor włosów. Trzyma się do momentu kolejnego mycia głowy.  

Tonowanie ciemnych włosów to specyficzny zabieg. Nie da się w krótkim czasie mocno rozjaśnić ciemnych włosów. Jeśli masz ochotę na taki efekt, musisz najpierw wykonać zabieg rozjaśnienia. Natomiast możesz bawić się odcieniami! Dodaj złoty i czekoladowy akcent, wszystkie odcienie czerwonego, kolory kasztanowe, bakłażanowe lub czarne. Czasem takie z pozoru nieistotne zmiany kardynalnie zmieniają wygląd.

Tonowanie jasnych włosów często służy do skutecznego niwelowania żółtego odcienia i osiągnięcia efektu zadbanych włosów. Ale tak naprawdę jasny kolor zapewnia szerokie możliwości eksperymentowania z odcieniami podczas zabiegu tonowania. Bezbarwne tonowanie włosów w pewnym sensie może zostać analogiem droższego zabiegu laminowania włosów. Kolor włosów, przy czym nie zmienia się. Ale wizualnie włosy zyskują na objętości. Włosy stają się gładkie, bardziej podatne na stylizację, lśniące.   

Bezbarwny toner odżywia włosy i tworzy warstwę ochronną między włosami i środowiskiem zewnętrznym. Co prawda taka ochrona nie jest trwała, tak więc zaleca się tonowanie bezbarwne raz na dwa tygodnie.  

Cena na tonowanie włosów zależy od długości Twoich włosów i stosowanych przez mistrza środków. Tu trzeba uświadamiać poniższe fakty. Mimo, że tonowanie jest stosunkowo bezpiecznym zabiegiem dla włosów, jest on tak naprawdę bezpieczny tylko pod warunkiem przestrzegania zasad wykonywania zabiegu. Ponadto tanie i niesprawdzone środki mogą okazać się niebezpieczne dla zdrowia włosów i skóry głowy. Dlatego zaleca się stosowanie sprawdzonych kosmetyków tonujących oraz wykonanie zabiegu przez specjalistów. 

Tonowanie włosów naturalnych to najprostszy i najbardziej przewidywalny rodzaj zabiegu. Chodzi o to, że jeżeli Twoje włosy są farbowane naturalnymi barwnikami (henną lub basmą), to w ogóle nie zaleca się tonowania. Ponieważ efekt mieszania pigmentów może być trudny do przewidzenia. Tak więc uzyskany w wyniku takiego mieszania kolor może okazać się przykrym zaskoczeniem. Jeśli Twoje włosy są farbowane barwnikami nienaturalnymi i nie masz ochoty na kardynalną zmianę tonu, zazwyczaj tonowanie jest wykonywane na farbie. Ale w niektórych przypadkach mistrz jednak może zasugerować zmycie poprzedniego kolory.  

Po co tonować naturalne włosy? Żeby poprawić kondycję włosów, wzmocnić naturalny kolor, pobawić się odcieniami naturalnej gamy kolorów włosów. Współczesne kosmetyki tonujące zawierają składniki pielęgnujące, które sprawiają, że loki są piękne, zdrowe i zadbane. Wspaniałe efekty daje tonowanie włosów z pasemkami. Fryzura nabierze nowych barw, a włosy staną się zadbane i podatne na stylizację. Chcesz wykonać profesjonalne tonowanie włosów w Polsce, Warszawie, Krakowie? Zastanawiasz się nad koloryzacją włosów w Krakowie, Warszawie,? Umów wizytę w salonie piękności «Fast Line Studio». Fryzjerzy korzystają ze sprawdzonych i dobrze znanych niemieckich i włoskich barwników. Klimazon z głowicą obrotową pozwala na równomierną obróbkę włosów ciepłem. Dzięki stosowaniu technologii równoległych procesów wykonując zabieg pielęgnacji włosów możesz zrobić również manicure lub pedicure. Zamów po prostu jeden z zestawów. I podbijaj świat!

Ile się trzyma tonowanie na włosach?
Właściwie wykonane tonowanie pod warunkiem stosownej pielęgnacji domowej powinno utrzymać się około 2-4 tygodni. Na trwałość tonowania ma wpływ wyjściowa struktura włosów i łączna liczba farbowań. Kolor szybko się wypłukuje się z porowatych włosów. Odżywki i maski przyspieszają wypłukanie pigmentu.
Ile farby potrzeba do tonowania włosów?
Ilość farby zależy od długości struktury włosów. Na zużycie farby ma wpływ również sposób tonowania: na suche lub wilgotne włosy.
Na czym polega intensywne tonowanie włosów?
Intensywne tonowanie to zabieg tonowania wykonywany z wykorzystaniem kwasów lub farb bez amoniaku jedynie po to, by delikatnie odświeżyć odcień.
Ile kosztuje tonowanie włosów?
Wartość tonowania włosów (obejmująca też biolaminowanie) zależy od ich długości i waha się w granicach 140-480 Zł.
Czy trzeba umyć włosy przed tonowaniem?
Tonowanie jest wykonywane na czystych wilgotnych włosach, dlatego nie musisz umywać głowy w domu. Mistrz umyje włosy bezpośrednio przed wykonaniem zabiegu.

Rezerwuj online. Rabat do -7%