FARBOWANIE OMBRE

Farbowanie w Fast Line Studio to: japońska formuła, niemieckie i włoskie barwniki. Klimazon z obrotową głowicą służący do równomiernego i szybkiego farbowania.

Cennik farbowanie ombre

1 długość krotkie do 15 cm, 180 min
470 Zł
2 długość 15-25 cm, 240 min
640 Zł
3 długość 25-35 cm, 240 min
800 Zł
4 długość 35-45 cm, 300 min
900 Zł
5 długość od 45 cm, 300 min
990 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
1 długość krotkie do 15 cm
180 min
470 Zł
2 długość 15-25 cm
240 min
640 Zł
3 długość 25-35 cm
240 min
800 Zł
4 długość 35-45 cm
300 min
900 Zł
5 długość od 45 cm
300 min
990 Zł

1 długość – krótkie włosy, fryzury w męskim stylu, uszy są odkryte, długość włosów do 15 cm.
2 długość – włosy o długości od 10 cm, sięgające do połowy szyi. Długość włosów 15–25 cm.
3 długość – włosy o długości w pół szyi i do ramion. Długość włosów 25–35 cm.
4 długość – włosy o długości od 35 do 45 cm.
5 długość – włosy o długości ponad 45 cm.

Dodatkowo do usługi farbowania możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.

Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Rezerwuj online. Rabat do -7%

Warszawa, Jana Kazimierza 27A

Kraków, ul. Zabłocie 19A

Kraków, Osiedle Avia, local 4, budynek 1

Ombre hair to piękna nazwa techniki farbowania, która jednocześnie oznacza równie wspaniały wynik. Farbowanie włosów ombre to przyjemny kompromis pomiędzy chęcią zmiany looku i zachowaniem naturalnego koloru. Wśród naszych usług można znaleźć również niemniej popularne sombre hair.

Pocałunek słońca

Styliści romantycy nazywają farbowanie ombre „pocałunkiem zachodzącego słońca”. Nikogo nie powinno dziwić to określenie, ponieważ ombre włosy rzeczywiście, kiedy są właściwie wykonane, czyli rozjaśnione i farbowanie sprawiają wrażenie delikatnie muśniętych i wypalonych słońcem, przypominając o ciepłym lecie. Technika farbowania polega na rozjaśnieniu przez stylistę końcówek włosów i farbowaniu środkowej części włosów, tworząc łagodne przejście od naturalnego koloru do rozjaśnionego odcienia na końcówkach. Przy czym stosuje się około dziesięciu różnych odcieni, żeby stworzyć piękne półtony, wyglądające naturalnie i objętościowo.

Dla kogo ombre?

Komu pasują włosy ombre? Koloryzacja ombre to z pozoru prosty efekt maksymalnie zbliżony do naturalnego wyglądu rozjaśnionych włosów w rzeczywistości jest złożonym farbowaniem w stylu pasemek. Włosy ombre blond znakomicie prezentują się na włosach różnej długości, a także i na różnych fryzurach – zarówno na krótkich, średnich i długich fryzurach, jak i na loczkach, kręconych włosach oraz na prostych i gładkich włosach.

Dla kogo sombre?

Koloryzacje sombre blond sprawdzają się najlepiej w przypadku krótkich włosów. Ombre zawsze wygląda świetnie, jednak rozjaśnianie włosów krótkich może powodować zbyt wyraźne odcięcie kolorów na krótkich włosów. W ich wypadku lepiej postawić na efekt sombre. Krótkie włosy sombre to bardzo naturalne fryzura z delikatnym przejściem między odcieniami. Krótkie blond sombre charakteryzuje się naturalnymi odrostami i rozjaśnieniem, które może się zaczynać na różnej długości – można je wykonać nawet jeden centymetr od skóry głowy. A czym można zrobić sombre blond na długich włosach? Odpowiedź może być tylko jedna – oczywiście, że tak! W przypadku długich włosów koloryzacja sombre obejmuje włosy na całej długości i są równie delikatne jak sombre blond krótkie.

Jakie są rodzaje ombre?

Można wykonać kontrastowe farbowanie Ombre polegające na mocnym rozjaśnianiu końców naturalnych ciemnych włosów u nasady. Sombre to tzw. soft ombre, delikatne rozjaśnienie o 1, maksymalnie 2 tony, stwarzające łagodniejsze przejście w jasny kolor. Odwrócone ombre – rozjaśnianie i farbowanie włosów u nasady z łagodnym przejściem do naturalnego koloru. Piękno sombre kryje się delikatnym cieniowaniu, które wygląda przyjemnie i łagodnie. Kolorowe ombre wybierają najbardziej odważne i kreatywne osoby. Farbowanie techniką kolorowego ombre polega na tym, że mistrz wykonuje częściowe rozjaśnienie dolnej części długości loków z następnym farbowaniem na jaskrawe kolory: czerwone, różowe, zielone, niebieskie, fioletowe lub wielokolorowe łagodne przejście.

Ile się trzyma ombre?

Każde farbowanie wymaga odświeżenia w miarę odrastania włosów. Jednak w przypadku właściwego wykonania techniki ombre możesz zapomnieć o wizytach w salonie na 7-9 miesięcy, wykonując podstawowe zabiegi pielęgnacyjne służące do utrzymania pożądanego koloru. To marzenie każdej dziewczyny, która ceni swój czas, a jednocześnie nie chce zrezygnować z profesjonalnej pielęgnacji. Właśnie na korzyść farbowania ombre przemawia także i to, że technika polega na łagodnym rozciąganiu koloru z ciemności do światła, przy czym odrosty nie psują ogólnego wyglądu włosów. Po zabiegu mistrz poleci sprawdzone marki szamponów i środków do pielęgnacji, a także zasugeruje właściwą technikę wykorzystywania gorących narzędzi do stylizacji włosów, aby fryzura wyglądała atrakcyjnie. Ponieważ piękne farbowanie ombre to przede wszystkim zdrowe lśniące włosy. Usługa oszczędzającego włosy farbowania wraz z konsultacją w zakresie pielęgnacji domowej jest dostępna w salonie Fast Line Studio (Kraków).

Jak pielęgnować włosy ombre?

Ombre i sombre włosy wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Bez względu na to, czy mowa o jasnych włosach czy ciemnym blondzie – efekt koloryzacji i dobry stan włosów zależy przede wszystkim od stosowania odpowiednich preparatów. Pielęgnacja włosów ombre i sombre:

  • włosy należy myć delikatnym szamponem,
  • po każdym myciu należy używać odżywki,
  • raz w tygodniu należy stosować również maskę,
  • włosy należy chronić przed słońcem,
  • warto co jakiś czas wykonywać również olejowanie.

Ile będzie kosztowało farbowanie ombre?

Trend odwróconego i kolorowego ombre wymaga poszukiwania wykwalifikowanego stylisty-fryzjera, mającego doświadczenie w zakresie farbowania i będącego w stanie stworzyć śliczną barwę na twoich włosach. W Polsce liczne salony oferują takie farbowanie, ale farbowanie w pierwszym lepszym salonie może okazać się nieudane. Doskonały sposób na zaoszczędzanie pieniędzy i czasu to wizyta w salonie Fast Line Studio w Warszawie, Krakowie. Cena ombre w salonach w Krakowie jest mniej-więcej jednakowa, natomiast efekt końcowy może bardzo się różnić. W zależności od długości włosów cena usługi waha się tu w przedziale 330-820 zł. A czas można zaoszczędzić dzięki zamówieniu kilku usług równoległych: manicure, pedicure, farbowanie lub wyregulowanie brwi. Zapraszamy do salonu Fast Line Studio, żebyś się upewnił, że dbanie o siebie może być profesjonalne, komfortowe i szybkie, bez utraty jakości efektu końcowego.

Jak długo się utrzymuje się ombre?
Farbowanie ombre pod warunkiem właściwej pielęgnacji domowej wymaga tonowania podtrzymującego co 2-3 miesiące. Odświeżenie farbowania jest wymagane z powodu naturalnego przyrostu włosów i będzie potrzebne po upływie 6-9 miesięcy. Można poddać farbowaniu całe obszary kontrastowe lub obciąć końcówki i przywrócić dotychczasową długość.
Jak zrobić ombre w domu?
Ombre w domu da się wykonać, jeśli wiesz, jak rozdzielać pasma, jaką technikę zastosować, z naczesywaniem czy bez, ilu procentowy oksydant należy wymieszać z pudrem do dekoloryzacji, jaka farba nadaje się do tonowania rozjaśnionych włosów w celu uratowania nieudanego koloru w odcieniach rudego lub żółtego. Inaczej cudów nie będzie, a regeneracja włosów będzie utrudniona.
Ile kosztuje farbowanie ombre?
Cena każdego farbowania, w tym farbowania w technice ombre, zależy od długości Twoich włosów.
Ombre czy farbowanie?
Najlepsza technika to ta, która pozwoli na osiągnięcie pożądanego przez Ciebie wyniku. Technika ombre generalnie polega na zmianie koloru wyłącznie na dolnej części włosów, zapewniając gradację odcieni i przypomina rozjaśnione na słońcu włosy. Natomiast farbowanie to bardziej równomierny odcień prawie na całej długości włosów lub pogłębianie koloru u nasady.
Jak ombre wpływa na włosy?
Jak każde farbowanie ombre zmienia strukturę włosa, żeby najpierw usunąć naturalne pigmenty, a następnie nałożyć i utrwalić sztuczny barwnik we włosach. Żeby przedłużyć kolor włosów farbowanych, wymagana jest pielęgnacja domowa, a mianowicie: delikatny szampon, balsam tonujący i konieczne stosowanie środków termoochronnych podczas suszenia z użyciem suszarki lub stylizacji z użyciem gorących narzędzi.

Rezerwuj online. Rabat do -7%