PEDICURE DAMSKI

Pedicure Fast Line Studio to: szybkość + bezpieczeństwo

Cennik pedicure damski

LUX pedicure ze zwykłym lakierem (ze ściągnięciem i malowaniem), 100 min
170 Zł
Pedicure frezarkowy bez malowania, 60 min
135 Zł
Pedicure frezarkowy Baehr z malowaniem lakierem hybrydowym + ściągnięcie, 80 min
180 Zł
French pedicure frezarkowy z malowaniem lakierem hybrydowym french + ściągnięcie, 120 min
200 Zł
Pedicure frezarkowy LUX bez malowania, 60 min
170 Zł
Pedicure frezarkowy LUX z malowania Didier, 100 min
190 Zł
LUX pedicure ze zwykłym lakierem (ze ściągnięciem i malowaniem), 110 min
180 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
LUX pedicure ze zwykłym lakierem (ze ściągnięciem i malowaniem)
100 min
170 Zł
Pedicure frezarkowy bez malowania
60 min
135 Zł
Pedicure frezarkowy Baehr z malowaniem lakierem hybrydowym + ściągnięcie
80 min
180 Zł
French pedicure frezarkowy z malowaniem lakierem hybrydowym french + ściągnięcie
120 min
200 Zł
Pedicure frezarkowy LUX bez malowania
60 min
170 Zł
Pedicure frezarkowy LUX z malowania Didier
100 min
190 Zł
LUX pedicure ze zwykłym lakierem (ze ściągnięciem i malowaniem)
110 min
180 Zł

Cennik Malowanie

IBX leczenie i rekonstrukcja paznokci, 30 min
70 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
IBX leczenie i rekonstrukcja paznokci
30 min
70 Zł

Dodatkowo do usługi pedicure możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.
Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Pedicure damski Fast Line

Rezerwuj online. Rabat do -7%

Warszawa, Jana Kazimierza 27A

Kraków, ul. Zabłocie 19A

Kraków, Osiedle Avia, local 4, budynek 1

Profesjonalna pielęgnacja stóp w Fast Line Studio. Na czym polega pedicure i po co go robić?

Pedicure klasyczny dla kobiet cieszy się ogromną popularnością z wielu powodów. Zadbane stopy zachwycają, nierzadko poprawiają humor, sprawiają, że kobiety czują się lepiej w swoim ciele, no i przyciągają uwagę mężczyzn. Ale co wybrać: tani zabieg w warunkach domowych czy może lepiej umówić się na wizytę w profesjonalnym salonie piękności, gdzie wszelkie zabiegi są wykonywane przez odpowiednio wykwalifikowany i doświadczony personel? Wszystko po kolei.

Zabieg pedicure – paznokcie u nóg piękne i zadbane

W prostych słowach – zabieg pedicure klasyczny to nic innego jak manicure na stopach. Osoby decydujące się na taki zabieg mogą postawić na modny pedicure hybrydowy czy neonowe kolory, dużą popularnością cieszą się również klasyczne wzory, takie jak french manicure czy zwykły biały lakier. To bez wdawania się w szczegóły. Ale jeżeli będziemy zagłębiać się bardziej w ten temat, to powinieneś wiedzieć, że taka procedura jak klasyczny pedicure oznacza bardziej złożony proces pielęgnacji paznokci u stóp. Na pedicure klasyczny mogą zdecydować się więc osoby, które chcą nie tylko pomalować paznokcie u nóg, ale i takie, które chcą zadbać o ich stan.

Zadbane stopy charakteryzują zarówno zdrowe, jak i piękne płytki paznokci. Dlaczego paznokcie u nóg potrzebują w ogóle pielęgnacji? Paznokcie u stóp są stale narażone na uszkodzenia – bardzo wiele czynników, z którymi człowiek ma każdego dnia do czynienia, może mieć na to wpływ. Także paznokcie u stóp – w odróżnieniu od paznokci u rąk – są zdecydowanie bardziej narażone na problem wrastania paznokci. Do przyczyn takiego problemu można zaliczyć uwarunkowania genetyczne organizmu czy ciasne obuwie. Dlatego ważne jest, aby zabieg pedicure w salonie piękności został wykonany przez wykwalifikowanego i doświadczonego specjalistę, który zna się na podstawach podologii. To dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem chorób stopy i stawu skokowo-goleniowego.

Malowanie płytki paznokcia wysokiej jakości lakierem hybrydowym to nie tylko modny pedicure, ale i doskonałe zabezpieczenie przed wpływem czynników negatywnych.
Podczas zabiegów związanych z paznokciami u stóp stosujemy specjalne frezarki. Tego rodzaju urządzenia nie pozwolą, żeby paznokieć „wrastał” i aby pacjent czuł dyskomfort. Dlatego jeżeli masz taką możliwość, lepiej oddaj się w ręce specjalisty i zrób pedicure w salonie piękności.

Profesjonalny pedicure w salonie VS pielęgnacja stóp w warunkach domowych

Zwykły pedicure hybrydowy można wykonać w warunkach domowych. Potrzebne będą: pilnik do paznokci, drewniany patyczek do odsuwania skórek, ostre cążki, separator lub waciki, obcinacz do paznokci, blok polerski i tarka do stóp. Dodatkowo należy sporządzić lub kupić peeling, a także kupić krem odżywczy i olej, bazę, lakiery kolorowe (sprawdzą się wszystkie, które lubisz, nawet z dodatkiem brokatu), top nawierzchniowy. W przypadku hybrydy nie sposób się obejść bez lampę UV do utwardzania lakierów. Dodatkowo należy przygotować pojemnik na wodę z dodatkiem soli morskiej do kąpieli stóp, aby zmiękczyć skórę przed opracowaniem.

Można wykonać pedicure na sucho bez zmiękczającej kąpieli, jednak będą potrzebne kosmetyki służące do zmiękczenia stóp i skórek. Oprócz akcesoriów i narzędzi, będziesz potrzebowała chociażby minimalne nawyki wykorzystywania narzędzi do pedicure. Ale powyższe też nie gwarantuje wspaniałego efektu, ponieważ malowanie paznokci u stóp, w pozycji pochylonej z podciągniętymi nogami, jest bardzo niewygodne.

Przygotowanie się do zabiegu wymaga dużo czasu, a także kosztów. A zabieg wymaga minimalnych nawyków, wielu niezbędnych preparatów i narzędzi, a także sporo czasu. Dlatego cena końcowa pedicure’u w salonie piękności będzie dużo niższa, a sam zabieg zdecydowanie przyjemniejszy.

Zalety pielęgnacji stóp w salonie

Tak więc już wiemy, jakie są trzy przekonujące argumenty, przemawiające za tym, że lepiej zrobić pedicure w salonie: wspaniały efekt, dzięki doświadczeniu stylisty paznokci i stosowaniu profesjonalnych narzędzi i przyborów. Bezpieczeństwo zabiegu zapewnia dezynfekcja i sterylizacja narzędzi, a także wykorzystanie akcesoriów i materiałów jednorazowych. Oszczędzanie czasu: manicurzystki pracują szybko i sprawnie. Ponadto styliści paznokci w salonie zawsze są rozeznani we wszystkich nowościach i trendach. Zarówno w zakresie stylizacji paznokci, jak i kosmetyków i produktów pielęgnacyjnych. Jeśli więc marzą Ci się modne paznokcie u nóg koniecznie umów się na wizytę do salonu beauty. Specjaliści pracujący w takim gabinecie posiadają również wiedzę na temat nowości technologicznych, zapewniających komfort i szybkość. Ale efekt będzie wart zainwestowanych pieniędzy, a w przypadku zabiegu frezarkowego znacząco zaoszczędzi się pieniądze, bo przecież nie musisz kupować frezarki. Tak więc lepiej się zdecydować na zabieg w salonie i znaleźć salon piękności, proponujący profesjonalny pedicure w pobliżu domu lub pracy.

Pielęgnacja stóp

Pedicure w salonie to nie tylko pielęgnacja i kolorowe paznokcie. To także usuwanie zrogowaciałego naskórka z pięt lub suchej skórki wokół paznokci. Wszyscy musimy się zmierzyć z problemem, polegającym na tym, że stopy w dotyku przypominają papier ścierny. Skóra wokół pięt staje się sucha, pogrubiona i popękana. Pedicurzystki stosując specjalne urządzenie służącego do ścierania zrogowaciałego naskórka ze stóp i nie tylko. Po zabiegu frezarką stopy są idealnie gładkie i czyste jak u niemowlaka. W salonie Fast Line Studio specjaliści stosują także specjalne kosmetyki służące do rozwiązywania problemów ze stopami, takimi jak: popękana skóra, nieprzyjemny zapach, rogowacenie naskórka na podeszwach i inne. Nasi specjaliści dobiorą środki kosmetyczne i metody z uwzględnieniem Twoich życzeń i indywidualnych potrzeb skóry.

Pedicure SPA

Pielęgnację stóp można łączyć z masażem relaksującym. Stosując naturalne środki kosmetyczne specjaliści zmiękczają skórę pięt. Masując stopy one oddziaływają na strefy refleksyjne, odpowiadające za dobre samopoczucie. Ponadto taki masaż skutecznie odstresuje po ciężkim dniu roboczym. Na zakończenie zabiegu można pomalować lakierem hybrydowym bądź bezbarwną odżywką wzmacniającą paznokcie. Pomalowanie paznokci lakierem to logiczne zakończenie zabiegu pedicure o jakimkolwiek rodzaju, ponieważ nadaje paznokciom pięknego, estetycznego wyglądu. 

Pedicure frezarkowy

Marzą Ci się pomalowane paznokcie? Najpierw zadbać o płytki i skórę stóp. Pedicure frezarkowy (frezowanie stóp) to jeden z najbardziej bezpiecznych i skutecznych sposobów na poprawę kondycji i wyglądu Twoich stóp. Ryzyko uszkodzenia podczas wykonania takiego zabiegu jest minimalne, skóra stóp jest więc całkowicie bezpieczna. Za pomocą dużych, ścierających końcówek pozbywamy się nadmiaru zrogowaciałej skóry z pięt, podbicia i palców, a także ewentualnych nagniotków i modzeli. Za pomocą frezarki specjalista wyrównuje płytkę paznokcia, jest ona również dokładnie opracowywana pod kątem kształtu.

W salonie Fast Line Studio dbamy o szybkość i bezpieczeństwo świadczonych usług, dlatego proponujemy klientowi pedicure frezarkowy i malowanie lakierem hybrydowym. Ta metoda pozwala skutecznie ściągnąć lakier hybrydowy, nadać paznokciom kształtu, usunąć zrogowaciałą skórę z pięt. A do tego on jest bardziej bezpieczny niż klasyczny cążkowy, kiedy ryzyko uszkodzeń jest wyższe. Po tym malujemy lakierem hybrydowym zgodnie z życzeniami klienta. Styliści paznokci Fast Line Studio wykorzystują podczas wykonania zabiegów niemiecki sprzęt. Zobacz, jaki sprzęt i materiały stosujemy.

A najlepiej przyjdź do nas i spróbuj pedicure frezarkowy z malowaniem. Wystarczy jedna wizyta w naszym salonie urody, a z pewnością zapomnisz o samodzielnej pielęgnacji stóp. Pedicure frezarkowy zapewnia delikatną skórę i bardzo przyjemne w dotyku stopy. Profesjonalne zabiegi gwarantują o wiele lepsze wygładzenie skóry stóp niż zawsze najlepsze kremy nawilżające.

Kombinowana pielęgnacja stóp

Kombinowana pielęgnacja stóp to szczytu profesjonalizmu. Polega na stosowaniu od razu kilku równych metod, które zostały połączone w jeden skuteczny zabieg. De facto to indywidualne podejście do Twoich stóp. Zazwyczaj są łączone różne elementy pedicure SPA, frezarkowego pedicure i dodaje się odrobina delikatnego klasycznego pedicure’u. Pedicure kombinowany pozwala skutecznie i komfortowo rozwiązać pewne kwestie problematyczne, spowodowane poprzednią niewłaściwą pielęgnacją, trybem życia, uwarunkowaniami genetycznymi organizmu oraz okolicznościami życiowymi. Na przykład pedicure kombinowany to świetny sposób na zapobieganie nagniotkom, wrastaniu paznokci, pękaniu skóry, zadziorom, zakażeniom grzybiczym, zespołowi niespokojnych nóg.

Pedicure kombinowany to również sposób na rozwiązanie rozpowszechnionego problemu krótkich paznokci. Właściwa pielęgnacja utrzyma paznokcie w dobrej kondycji i przyśpieszy ich wzrost, zapobiega wrastaniu, i wzmocni ich. Profesjonalne nadanie kształtu oraz właściwa stylizacja wizualnie wydłużają płytki paznokcia.

W salonach sieci «Fast Line Studio» mistrzowie od dawna skutecznie wykonują zabieg kombinowany manicure. Jeżeli uważasz, że Twoje stopy zasługują na wszystko co najlepsze umawiaj wizytę w naszym salonie!

Pedicure hybrydowy

Po wykonaniu takiego zabiegu jak opracowanie paznokci i nadanie im odpowiedniego kształtu, można się zająć estetyką: pomalować lakierem klasycznym lub hybrydowym. Lakier klasyczny będzie tańszy, natomiast hybrydowy będzie trwalszy. Wysokiej jakości lakier hybrydowy trzyma się na paznokciach 3-4 tygodnie. Następnie potrzebna będzie korekta, czyli ściągnięcie i ponowne pomalowanie. Chociaż lakier hybrydowy jest dobry, bo na paznokciach może trzymać się prawie wiecznie. Co niekiedy bardzo się przydaje. W naszym salonie malujemy paznokcie lakierami hybrydowymi Didier (Francja), Luxio (Kanada), zapewniającymi głęboki kolor i trwałość powłoki. Tu możesz wykonać elegancki french pedicure (french lakierem hybrydowym) lub narysować wzór na paznokciach. Gwarantowana trwałość lakieru hybrydowego – 10 dni. Jeżeli w tym okresie coś się stanie z powłoką, bezpłatnie wszystko naprawimy. Ale to się nigdy wcześniej nie zdarzyło.

Bezpieczeństwo i sterylność

Piękno i zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Nie mniej istotne są dla nas kwestie bezpieczeństwa i zdrowia. Podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa w sposób świadomy i skrupulatny. Używamy w miarę możliwości narzędzi jednorazowych. Instrumenty wielokrotnego użytku poddawane są wielostopniowej obróbce dezynfekującej. W pomieszczeniach działają specjalistyczne lampy bakteriobójcze w trybie ciągłym. Powierzchnie kontaktowe są dezynfekowane po każdym kliencie. No i oczywiście nasi styliści pracują w maseczkach i rękawiczkach (rękawiczki wymieniane są po każdym kliencie). Nawet napoje serwowane są w jednorazowych kubkach.

Pakiety w Fast Line Studio

Nasze motto: “Piękno w Twoim rytmie”, i nie chcemy, żebyś traciła czas na tylko pedicure klasyczny. Jeżeli umówisz wizytę online, żeby w salonie wykonać zabieg pedicure, w ciągu dwóch godzin możesz upiększyć nie tylko stopy. Zamów również usługi wykonywane równolegle – manicure i pedicure wykonywane na 4 ręce, strzyżenie, farbowanie, modelowanie oraz farbowanie brwi i rzęs. Możemy wykonywać do 4 zabiegów jednocześnie, a wyluzowany klient w tym czasie będzie siedział w wysokotechnologicznym fotelu «Luar» farmy «Takara Belmont». Ta japońska nowość zapewnia czterem specjalistom możliwość jednocześnie zajmować się klientem wcale nie przeszkadzając sobie nawzajem.

W taki sposób w ciągu dwóch godzin uda się przygotować się do wesela, spotkania biznesowego lub randki. Dbamy o Twój czas i dostosowujemy się do Twojego rytmu.

Tak więc jeżeli mieszkasz w Krakowie, Warszawie i przemknęła Ci przez głowę myśl: “Chce zrobić manicure gdzieś niedaleko” – zapraszamy do Fast Line Studio. Zapoznaj się z cennikiem, umów wizytę i przychodź/przyjeżdżaj do nas! Już po pierwszej wizycie będziesz naszym stałym klientem i będziesz nas polecać swoim koleżankom. Spróbuj i przekonaj się! Możesz umówić wizytę na stronie. W wyznaczonym dniu i godzinie będą na Ciebie czekać nasi specjaliści.

Jak się przygotować do pedicure’u?

Często dziewczyny, które się zdecydowały na pedicure po przerwie, krępują się. Wydaje im się, że stopy wyglądają okropnie i że coś trzeba zrobić. W rzeczywistości podejmując jakiekolwiek działania tylko pogorszysz sytuację. Zostaw tak jak jest. W tym przypadku to będzie najlepsza decyzja.

Ile czasu robi się pedicure?
Zabieg pedicure’u frezarkowego w salonie bez malowania trwa około 60 minut, pod warunkiem, że nie będą wykonywane dodatkowe zabiegi (korekta wrastających paznokci, onycholiza, przedłużanie paznokci itd.). Zabieg pedicure’u higienicznego z malowaniem lakierem hybrydowym trwa 90 minut.
Jak długo się trzyma pedicure?
W miarę naturalnego odrastania paznokci i ścierania lakieru hybrydowego można go powtarzać co trzy-cztery tygodnie.
Ile kosztuje pedicure?
Pedicure higieniczny bez malowania kosztuje 135 Zł. Pedicure z malowaniem lakierem hybrydowym na jeden kolor kosztuje 170 Zł. Dodatkowe zabiegi pielęgnacyjne lub lecznicze, zdobienie lub stylizacja paznokci będą liczone oddzielnie.

Rezerwuj online. Rabat do -7%