ROZJAŚNIANIE WŁOSÓW

Rozjaśnianie włosów w Fast Line Studio to: japońska formuła, niemieckie i włoskie barwniki. Klimazon z obrotową głowicą służący do równomiernego i szybkiego farbowania.

Cennik Rozjaśnianie włosów

1 długość krotkie do 15 cm, 80 min
340 Zł
2 długość 15-25 cm, 90 min
390 Zł
3 długość 25-35 cm, 100 min
480 Zł
4 długość 35-45 cm, 110 min
620 Zł
5 długość od 45 cm, 120 min
700 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
1 długość krotkie do 15 cm
80 min
340 Zł
2 długość 15-25 cm
90 min
390 Zł
3 długość 25-35 cm
100 min
480 Zł
4 długość 35-45 cm
110 min
620 Zł
5 długość od 45 cm
120 min
700 Zł
1 długość – krótkie włosy, fryzury w męskim stylu, uszy są odkryte, długość włosów do 15 cm.
2 długość – włosy o długości od 10 cm,
sięgające do połowy szyi. Długość włosów 15–25 cm.
3 długość – włosy o długości
w pół szyi i do ramion. Długość włosów 25–35 cm.
4 długość – włosy o długości od 35 do 45 cm.
5 długość – włosy o długości ponad 45 cm.

Dodatkowo do usługi farbowania możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.
Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Rozjaśnianie włosów. Magiczny blond od Fast Line

Rezerwuj online. Rabat do -7%

Warszawa, Jana Kazimierza 27A

Kraków, ul. Zabłocie 19A

Kraków, Osiedle Avia, local 4, budynek 1

Zdecydowałeś się na zmianę wizerunku i rozjaśnianie włosów w salonie piękności? To zrozumiała i bardzo słuszna decyzja. Szczególnie jeżeli masz jasne włosy i po prostu nie odpowiada Tobie ton lub odcień. Ponadto zabieg rozjaśnienia odejmuje lat i dodaje lekkości i romantyczności. Przy czym weź pod uwagę, że możesz zostać blondynką mając wyjściowy kolor kruczoczarny, ale to nie jest zbyt bezpieczne dla Twoich kosmyków. Zazwyczaj środki rozjaśniające pozwalają za jednym razem zmienić kolor o 4 tony. Jeżeli jesteś brunetką, a chcesz zostać blondynką, to powinnaś iść do tego krok po kroku. Żeby nie zniszczyć włosów i nie zepsuć efektu końcowego.

A co z rozjaśnianiem w domu? Wykonywanie jakichkolwiek zabiegów na włosach w domu – takich jak rozjaśnianie ciemnych włosów, domowe rozjaśnianie włosów wodą utlenioną, ponowne farbowanie włosów rozjaśnianych – zwykle nie jest najbezpieczniejsze. Ponadto trudno otrzymać pożądane efekty rozjaśniania włosów poza profesjonalnym salonem. Jeśli więc chcesz rozjaśnić włosy – koniecznie wybierz salon. Płukanki rozjaśniające włosy w domu mogą bardzo zniszczyć kosmyki. W odpowiednim gabinecie urody specjaliści doskonale wiedzą, jak uzyskać naturalne rozjaśnianie włosów i czym jest poprawna pielęgnacja włosów rozjaśnianych, o czym zapomina się, kiedy próbuje się uzyskać blond w domu. Jeszcze trudniejsze jest rozjaśnianie włosów farbowanych. Każde rozjaśnianie niszczy włosy, aby zminimalizować skutki tego zabiegu i uzyskać zadowalający efekt zawsze należy decydować się na wizytę w salonie fryzjerskim.

Czy warto rozjaśnić włosy domowymi sposobami?

Bezpieczne rozjaśnianie włosów to marzenie każdej kobiety, która choć raz w życiu chciała zostać blondynką. Tu masz tylko dwa rozwiązania – naturalne, domowe sposoby lub chemia. Śmiało możesz wcielić w życie porady o potraktowaniu włosów miodem, kefirem, płukankami z sokiem z cytryny lub wywarem z rumianku, oraz wystawianiem na działanie promieni słonecznych. Ale powinnaś mieć świadomość, że w taki sposób możesz tylko rozjaśnić włosy o ton, czy dwa, lub zmienić ich odcień.

Oczywiście nie używaj do rozjaśniania amoniaku lub nadtlenku wodoru – takie rozjaśnianie włosów niszczy kosmetyki. Racja, że nasze babcie z tego korzystały, ale efekt takich działań zdecydowanie Tobie nie spodoba się. Jeżeli oczekujesz realnego i pożądanego wyniku, sięgnij po kosmetyki profesjonalne. Po rozjaśnieniu włosów zazwyczaj zaleca się tonowanie. Dzięki takiemu zabiegowi włosy stają się bardziej podatne na stylizację, miękkie i jedwabiste. Kąpiel rozjaśniające w domu może jednak źle się skończyć. Nieumiejętnie przeprowadzone rozjaśnianie (nawet w przypadku włosów blond) może zniszczyć strukturę włosa. A w ten sposób zniszczonych włosów trudno „naprawić”.

Rozjaśniamy włosy naturalne

Rozjaśnienie naturalnych włosów to zawsze najprostsza sprawa. Tu nie występuje ryzyka nieoczekiwanej reakcji poprzednich barwników i pigmentów. Nie jest wymagane wstępne zmywanie i weryfikacja historii farbowań. Natomiast rozjaśnienie o kilka tonów urozmaici Twój styl i nada włosom lekkości. Niektórzy specjaliści rekomendują znaleźć w obszarze skroni lub grzywki najjaśniejsze włoski i rozjaśnić wszystkie włosy w ton tych włosków. Przy czym oczywiście możesz pobawić się ciemniejszymi lub jaśniejszymi kolorami.

Rozjaśnianie ciemnych włosów

O wiele trudniejsze, choć nie niewykonalne, jest rozjaśnianie ciemnych włosów. Stosowanie farby rozjaśniającej w domu na bardzo ciemnych włosach może się źle skończyć. Nigdy nie wiadomo, jaki efekt uzyska się ostatecznie, choć w przypadku bardzo ciemnych włosów nierzadko można otrzymać rude kosmyki. Aby uniknąć tego, w przypadku rozjaśniania włosów ciemnych, zawsze warto udać się do profesjonalnego salonu piękności.

Rozjaśnienie krótkich włosów to bardzo popularny trend. Przy czym możesz wybrać różne trendy. Możesz pobawić się z grzywką, rozjaśniając ją. Możesz rozjaśnić końce loków. Możesz rozjaśnić tylko niektóre loki. Zmieniaj się i eksperymentuj. Szukaj to, co najbardziej Tobie pasuje i odpowiada!

Profesjonalne rozjaśnianie i pielęgnacja

Współczesne techniki rozjaśniania włosów zapewniają bezpieczeństwo zabiegu i jednocześnie osiągnąć pożądany kolor i odcień. Ponadto świat kosmetyków proponuje mnóstwo kosmetyków do pielęgnacji – pianki, szampony, odżywki i maseczki – zapewniających regenerację i dbanie o zdrowie Twoich włosów. Przecież nie będziemy ukrywać, że zabieg rozjaśniania tak czy inaczej nie wpływa dobrze na stan włosów. Zabieg rozjaśniania wykonany w nieprawidłowy sposób niszczy włosy, powoduje, że stają się one suche i łamliwe. Dlatego rozjaśnianie włosów najlepiej wykonać w salonie, nie stosując sposobów domowych i tym bardziej niesprawdzonych środków. Wybieraj profesjonalne sprawdzone kosmetyki, polecane przez mistrza.

Kolor włosów rozjaśnionych

Zwróć uwagę, że zdaniem większości stylistów nie warto rozjaśniać włosy więcej niż o ponad 4 tony. Przecież naturalność nigdy nie wychodzi z mody. I należy oceniać osobno kolor włosów lub osobno fryzurę, tylko w ogóle stan włosów i wygląd.

Przyciemnianie włosów rozjaśnionych

Przyciemnianie rozjaśnionych włosów należy do zabiegów, których nie powinno się wykonywać w domu. Po pierwszym rozjaśnianiu włosy mogą być zbyt jasne. Można to naprawić, wystarczy zmiana koloru włosów na ciemniejsze. Powinien się tym jednak zająć specjalista, który wie zarówno jak przyciemnić kolor włosów blond, a także i jak rozjaśnić włosy blond.

Rozjaśnianie włosów w salonie i pielęgnacja

Profesjonalne rozjaśnianie włosów w Warszawie, Krakowie możesz wykonać w salonie piękności «Fast Line Studio» w Polsce. I jednocześnie wykonać popularny zabieg koloryzacji na rozjaśnionych włosach. Cena za koloryzację, a także rozjaśnienia zależy od długości. W naszym salonie czekają na Ciebie uprzejmi i mili pracownicy, wygodne japońskie fotele, wysokiej jakości niemieckie i włoskie materiały. Ponadto oferujemy usługi-pakiety. Czyli możemy jednocześnie wykonać kilka zabiegów (na przykład, manicure, pedicure i pielęgnacja włosów) i w taki sposób zaoszczędzić czas. Odważ się i bądź piękna już dziś!

Ile rozjaśnień wytrzymują włosy?
Biorąc pod uwagę naturalną trwałość włosa, nie warto poddawać włosy rozjaśnieniu więcej niż 3 razy, żeby zachować dobrą kondycję.
Czy można farbować włosy bez rozjaśniania?
Można, jeśli kolor naturalny jest mniej-więcej podobny do pożądanego lub farbowane są jasne włosy na ciemny odcień.
Jak ustalić skalę rozjaśnienia włosów?
Mistrz ustala skalę rozjaśnienia włosów korzystając ze specjalnej tabeli.
Jak pielęgnować włosy po rozjaśnieniu?
Po rozjaśnieniu włosów wymagana jest pielęgnacja profesjonalna rozjaśnionych lub farbowanych włosów. Podczas stylizacji suszarką lub za pomocą urządzeń do stylizacji na gorąco zawsze zapewniając odpowiednią temperaturę oraz ochronę termiczną.
Jak poprawić kondycję włosów po rozjaśnieniu?
Rozjaśnianie to dość stresujący zabieg dla włosów. Poprawić kondycję włosów można zorganizować SPA dla włosów. Na przykład, “Absolutne szczęście dla włosów”, “Lśnienie i siła” marki Lebel, “Głębokie nawilżanie” marki Orising, “Regereneracja ekspresowa” marki Goldwell.

Rezerwuj online. Rabat do -7%