Cennik salonu piękności

Usługi dla kobiet

Na tej stronie znajdziesz informację o  cenach w „Fast Line Studio” (salon urody w Krakowie). Wystarczy, że w panelu w sekcji “Usługi dla Pań”  wybierzesz interesujące Cię  zabiegi. W dziale dla kobiet  znajdziesz następujące opcje: manicure, pedicure, strzyżenie, stylizacja, farbowanie, brwi, pielęgnacja włosów, kosmetyki i Pakiety FAST  dla kobiet. 

Jeśli planujesz zadbać o siebie, chcesz odświeżyć swoją fryzurę, zrobić manicure lub pedicure i w związku z tym szukasz salonu, w którym znajdziesz dobre ceny, przytulną atmosferę i profesjonalnych fryzjerów i manikiurzystki  –  sprawdź ceny salonu piękności „Fast Line Studio”.  Uwaga: naszą specjalnością jest usługa, która pozwoli zaoszczędzić Twój czas. Są to nasze Pakiety FAST. W pakietach kilka usług  wykonywanych jest równocześnie. Zajmuje się Tobą w tym samym czasie  kilku specjalistów. Jest to możliwe dzięki specjalnym stanowiskom,  wyposażonym w nowoczesny, japoński fotel.

Zapraszamy do odwiedzenia Fast Line Studio! Z pewnością będziesz zachwycona! I polecisz nas dalej  swoim przyjaciołom i krewnym. 

Usługi dla mężczyzn

Koszt usług dla Panów w salonie piękności „Fast Line Studio” możesz sprawdzić  w  panelu “Usługi dla Panów”. Znajdziesz u nas strzyżenie, manicure męski, pielęgnację stóp, kamuflaż siwych włosów i Pakiety FAST dla mężczyzn. Cena usług w salonie urody „Fast Line Studio” w każdym przypadku miło Cię zaskoczy. To połączenie profesjonalizmu, troski o Twoje zdrowie i wysokiej jakości materiałów. Zatrudniamy najlepszych profesjonalistów, którzy monitorują nowe trendy i stale podnoszą swoje umiejętności. Stosujemy jednorazowe materiały. A wszystkie narzędzia wielokrotnego użytku są odkażane i dezynfekowane. Ponadto nasi fryzjerzy i manikiurzystki  pracują tylko na certyfikowanych i wysokiej jakości kosmetykach, co pozwala osiągnąć maksymalny efekt za rozsądne pieniądze. I Twoją satysfakcję!

Rezerwuj online. Rabat -10%

Salon piękności Warszawa

Jana Kazimierza 27a, Варшава, Польша

Salon piękności Krakow Zabłocie

Zabłocie 19A, Краков, Польша

Salon piękności Krakow OS Avia

Osiedle Avia 1, 31-871 Kraków, Польша