FARBOWANIE AIRTOUCH

Farbowanie w Fast Line Studio to: japońska formuła, niemieckie i włoskie barwniki.

Cennik farbowanie airtouch

2 długość 15-25 cm, 300 min
860 Zł
3 długość 25-35 cm, 300 min
950 Zł
4 długość 35-45 cm, 420 min
1000 Zł
5 długość od 45 cm, 420 min
1100 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
2 długość 15-25 cm
300 min
860 Zł
3 długość 25-35 cm
300 min
950 Zł
4 długość 35-45 cm
420 min
1000 Zł
5 długość od 45 cm
420 min
1100 Zł

1 długość – krótkie włosy, fryzury w męskim stylu, uszy są odkryte, długość włosów do 15 cm.
2 długość – włosy o długości od 10 cm, sięgające do połowy szyi. Długość włosów 15–25 cm.
3 długość – włosy o długości w pół szyi i do ramion. Długość włosów 25–35 cm.
4 długość – włosy o długości od 35 do 45 cm.
5 długość – włosy o długości ponad 45 cm.

Dodatkowo do usługi farbowania możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.

Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Koloryzacja włosów Airtouch Fast Line Studio

Rezerwuj online. Rabat -7%

Warszawa, Jana Kazimierza 27A

Kraków, ul. Zabłocie 19A

Kraków, Osiedle Avia, local 4, budynek 1

Technika farbowania włosów AirTouch

Bez względu na stopień jakości farbowania i delikatności wykonania zabiegu włosy nadal odrastają. Zatem wizytę u fryzjera należy planować już po upływie 2-3 miesięcy. Technika farbowania włosów AirTouch, określana również jako koloryzacja Air Touch, to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy chcą zatrzymać na dłużej kolor włosów, ale nie mają zbyt dużo czasu na wizyty w salonie. Dzięki tej metodzie włosy są piękne i zadbane.

Na czym polega farbowanie AirTouch?

W dosłownym tłumaczeniu mamy do czynienia z dotykiem powietrza. Farbowanie Airtouch pozwala na stworzenie maksymalnie naturalnego i łagodnego przejścia między kolorem u nasady i obszarem farbowania. Włosy farbowane tą techniką rozjaśniania włosów dzieli się na niewielkie pasma, które przedmuchuje się suszarką. Wydmuchanie zimnym powietrzem sprawia, że część krótkich włosków wypada z pasma i nie podlega farbowaniu włosów metodą Air Touch. W ten sposób możesz uzyskać efekt naturalnych włosów, jakby muśniętych słońcem, i nawet przejście ciemnego koloru w zimny blond nie powoduje powstania przykrych pomarańczowych i żółtych plam. Technika koloryzacji włosów ma ogromne znaczenie – jeśli chcesz uzyskać nowoczesny efekt, warto korzystać z nowoczesnych sposobów.

Osobliwości farbowania włosów AirTouch

Styl farbowania w tej technice można pomylić z pasemkami, ale to błąd. Ta innowacyjna technika koloryzacji różni się od modnych niegdyś kontrastowych jasnych włosów na głównym kolorze. Na początku włosy dzieli się na niewielkie pasma, które przedmuchuje się suszarką. Wydmuchanie zimnym powietrzem sprawia, że część krótkich włosów wypada z pasma. I to właśnie one są kolorowane kompozycją rozjaśniającą, a następnie szczelnie zakrywane folią aluminiową. W zależności od pożądanego wyniku zabieg farbowania włosów AirTouch można wykonać na różnej długości od nasady. Nie wystarczy powiedzieć, że chcesz balejaż czy AirTouch: każde włosy są bowiem inne, między innymi, pod kątem gęstości, struktury i koloru podstawowego. Pokaż mistrzowi zdjęcie pożądanego wyniku, żeby on zrozumiał, jaki efekt chcesz uzyskać, i dopiero wtedy on wybierze najbardziej odpowiadającą technikę.

Zalety farbowania w naszym salonie

Koloryzacja włosów Air Touch jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. Główną zaletą jest szybkość wykonania kilku zabiegów (usług) równolegle. Przy czym należy mieć na uwadze, że nigdy nie będziemy wybierać między szybkością a jakością. Zawsze stawiamy na jakość. Zadowolenie naszych klientów, w tym przypadku z efektu koloryzacji metodą Air Touch, jest dla nas najważniejsze. Farbowanie włosów AirTouch nie polega tylko na wyborze pasm i rozjaśnieniu, ale również na następnym (krok po kroku tonowaniu), które sprawia, że jasne włosy przybierają odcień pasujący do naturalnego koloru. Właśnie metoda farbowania włosów tego rodzaju w salonie piękności polega na stosowaniu właściwych mieszanek do farbowania włosów, delikatnym tonowaniu, pielęgnacji i poprawie efektu końcowego. Zamiast podążać za trendami, zdecydowanie lepiej zadbać o zdrowie kosmyków. Dzięki metodzie AirTouch można otrzymać naturalny efekt farbowania włosów, który nigdy nie wychodzi z mody.

Ewentualne uszkodzenia włosów spowodowane farbowaniem

Wartość zabiegu nie gwarantuje spełniającej oczekiwania jakości jego wykonania. Wizyta w nowym salonie koło domu o dźwięcznej nazwie i pozytywnych opiniach może się skończyć utratą zdrowych lśniących włosów. Farbowanie AirTouch może wydawać się łagodną i nieznaczącą ingerencją w strukturę naturalnych włosów, jednak w rzeczywistości jest to złożony specyficzny zabieg. Niewłaściwy dobór stężenia oksydantu lub trzymanie mieszanki zbyt długo na włosach mogą skutkować uszkodzeniem włosów, i zamiast naturalnych lśniących będziesz miała suche i pozbawione życia włosy. Wykonując koloryzację techniką AirTouch w salonie Fast Line Studio w Warszawie, Krakowie, masz pewność, że zabieg będzie wykonany w sposób należyty i zdecydowanie zobaczysz wspaniały efekt.

Główne mankamenty farbowania AirTouch

Koszt farbowania AirTouch w Krakowie waha się w zależności od dzielnicy i renomy salonu. Salon piękności Fast Line Studio to nie tylko prestiż, lecz także profesjonalizm mistrza. Tu przychodzą nie do konkretnej osoby, a przez to, że dbamy o wysoki standard obsługi i gwarantujemy wspaniały wynik. Technika wykonania zabiegu farbowania AirTouch wymaga praktycznego doświadczenia. Przy czym takie „powietrzne” farbowanie to też świetna propozycja dla osób chcących zamaskować siwe włosy (koloryzacja AirTouch ukrywa zarówno mniejsze, jak i większe ilości siwych kosmyków), ale które nie są gotowe do klasycznego farbowania, które wiąże się z farbowaniem odrostów co miesiąc. Technologia farbowania AirTouch pozwala na zamaskowanie siwizny i przy czym można zapomnieć o wizycie w salonie co najmniej na najbliższe pół roku. W zależności od tego, jak dużo masz siwych włosów oraz jaki masz naturalny kolor włosów odstępy między wizytami u fryzjera mogą się wydłużyć.

Jak wykonać zabieg farbowania AirTouch?
Zabieg farbowania AirTouch jest wykonywany poprzez wydmuchiwanie krótkich włosków u nasady i łagodne farbowanie tylko długich pasm. Kompozycja kolorująca jest nakładana tylko na długie włoski i następnie szczelnie zakrywana folią aluminiową. Po farbowaniu włosy zyskują na gęstości i objętości.
Ile kosztuje farbowanie AirTouch?
Wartość farbowania AirTouch zależy od długości Twoich włosów i waha się w granicach 427-995 Zł.
Na czym polega różnica między HandTouch i AirTouch?
Technika HandTouch przewiduje, że pasma podlegające farbowaniu są oddzielane za pomocą suszarki i naczesywania, zaś podczas farbowania AirTouch używamy tylko suszarkę. Ponadto techniki różnią się odległością od nasady do obszaru farbowania i teksturowanym wyglądem.
Na czym polega różnica między HandTouch i AirTouch?
Technika HandTouch przewiduje, że pasma podlegające farbowaniu są oddzielane za pomocą suszarki i naczesywania, zaś podczas farbowania AirTouch używamy tylko suszarkę. Ponadto techniki różnią się odległością od nasady do obszaru farbowania i teksturowanym wyglądem.
Ile czasu zajmuje zabieg farbowania AirTouch?
Farbowanie Airtouch zajmuje od 3 do 9 godzin, w zależności od długości. Oprócz dekoloryzacji wymagane jest również tonowanie zapewniające naturalny i wspaniały wynik farbowania.
Co to jest odwrotny AirTouch?
Farbowanie w technice odwrotny AirTouch oznacza przyciemnienie krótszych włosów, które zostały oddzielone suszarką z pasma. Pasuje blondynkom oraz nadaje się do naprawy nieudanego farbowania. Dodaje włosom objętości wizualnej u nasady. Pozwala na łagodne rozciągnięcie podstawowego koloru.

Rezerwuj online. Rabat -7%