STRZYŻENIE MĘSKIE, FRYZJER MĘSKI

Strzyżenie męskie w Fast Line Studio to szybkość i bezpieczeństwo.

Cennik strzyżenie męskie

1 długość krotkie do 15 cm, 45 min
85 Zł
2 długość 15-25 cm, 60 min
95 Zł
3 długość 25-35 cm, 60 min
95 Zł
1 długość krotkie do 15 cm, 35 min
65 Zł
1 długość krotkie do 15 cm, 60 min
120 Zł
2 długość 15-25 cm, 60 min
140 Zł
3 długość 25-35 cm, 60 min
160 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
1 długość krotkie do 15 cm
45 min
85 Zł
2 długość 15-25 cm
60 min
95 Zł
3 długość 25-35 cm
60 min
95 Zł
1 długość krotkie do 15 cm
35 min
65 Zł
1 długość krotkie do 15 cm
60 min
120 Zł
2 długość 15-25 cm
60 min
140 Zł
3 długość 25-35 cm
60 min
160 Zł

1 długość – krótkie włosy, fryzury w męskim stylu, uszy są odkryte, długość włosów do 15 cm.
2 długość – włosy o długości od 10 cm,
sięgające do połowy szyi. Długość włosów 15–25 cm.
3 długość – włosy o długości
w pół szyi i do ramion. Długość włosów 25–35 cm.

Dodatkowo do usługi strzyżenia możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.
Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Stylowe fryzury męskie Fast Line

Męskie fryzury. Praca mistrzów

Rezerwuj online. Rabat do -7%

Warszawa, Jana Kazimierza 27A

Kraków, ul. Zabłocie 19A

Kraków, Osiedle Avia, local 4, budynek 1

Klasyczne strzyżenie męskie włosów, znane większości osób, jest łatwe w pielęgnacji, a także nie wymaga częstej korekty i podcinania. Męskie strzyżenie włosów jest więc bardzo komfortowe, ale i schludne, a ponadto wpływ na atrakcyjność fizyczną. Schludny wygląd zewnętrzny mężczyzny w dużym stopniu zależy od tego, jakie zastosuje się męskie cięcie. Strzyżenie męskie w Fast Line Studio nie ogranicza się do klasycznego side part, czyli przedziałku na bok na krótkich włosach. Fryzury męskie są bardzo zróżnicowane i wieloaspektowe, pomimo pewnych ograniczeń zależnych od początkowej długości włosów. Decydując się na wizytę w salonie piękności, mężczyzna oczekuje fryzury, która podkreśli jego męskość, uwydatni budowę jego ciała, będzie dopasowana do kształtu głowy i uwyraźni rysy twarzy. Jakie modne fryzury męskie może zaoferować fryzjer w Fast Line Studio?

Rodzaje strzyżeń męskich

Nasi specjaliści wiedzą jak obcinać włosy męskie i uzyskać znakomite fryzury. Ich specjalnością jest nie tylko strzyżenie męskie klasyczne, takie jak strzyżenie męskie maszynką. Nasi fryzjerzy znają również najmodniejsze cięcia w sezonie, jeśli więc spodobała Ci się ekstrawagancja fryzura zza oceanu – mów śmiało, nasi specjaliści zrobią wszystko, żebyś był zadowolony. Warto zauważyć, że potrafią oni również bezbłędnie dopasować włosy do kształtu twarzy, ale i osobowości oraz stylu ubioru. Styl, ale i fryzura, mają niezwykle duży wpływ na odbiór człowieka. W zależności od początkowej długości włosów dobierana jest modelowa fryzura męska. Można je względnie podzielić na trzy kategorie.

Krótkie włosy – strzyżenie maszynką i nie tylko

Krótkie fryzury męskie wykonywane są na bardzo krótkich włosach, są odpowiednie dla każdej struktury i gęstości włosów i nie wymagają wielkich starań podczas codziennej stylizacji. Te fryzury obejmują fryzurę bokserską, buzz cut, krótki pół-boks, na jeża, fryzurę z długą grzywką, fade z krótkim przejściem i klasyczną fryzurę na łyso, która pasuje do niewielkiej brody.

Stylowe fryzury o średniej długości

Fryzury męskie na średniej długości włosów mają więcej odmian. Stylowy wygląd takim fryzurom nadaje lekkie ułożenie za pomocą prostego stylingu. Nie należy się bać, jeśli stylista doradzi użycie pianki, pasty lub lakieru do włosów, aby nadać fryzurze odpowiedniego wyglądu. Zwykle zajmuje to mniej niż minutę, a stylowy fajny look utrzymuje się przez cały dzień. Średniej długości fryzury męskie to strzyżenie brytyjskie, kanadyjskie, tenisowe, pompadour, zarówno side part, wydłużony pół-boks, fade, top knot (man bun), undercut, mullet, gavroche, paź, męski bob, french crop i fryzury na jednej długości.

Długie fryzury – strzyżenie męskie nożyczkami

Niektóre fryzury wymagają określonego stylu, ale generalnie każda kreatywna fryzura męska starannie ułożona wygląda stylowo i dojrzało. Przeglądając katalog, mężczyźni często wybierają strzyżenie brytyjskie „na Beckham’a” lub przedziałek na bok. Długie fryzury męskie wybierane są przez osoby kreatywne, które nie chcą rezygnować z długich włosów ze względu na pewne trudności pielęgnacyjne. Modnego wyglądu długim włosom nadaje pewna gradacja długości, odrobina stylingu, a także farbowanie, koloryzacja lub pasemka.

Długie włosy nie stanowią problemu dla silnego i pewnego siebie mężczyzny. Casualowy modny grunge bądź kaskada modelowa, dopasowane do struktury włosów, mogą wyglądać męsko i atrakcyjnie, wystarczy tylko regularna pielęgnacja domowa, aby zachować zdrowy i ładny wygląd włosów. O odpowiedniej pielęgnacji możesz dowiedzieć się od swojego fryzjera podczas procesu strzyżenia.

Ile kosztuje męskie strzyżenie?

Koszt strzyżenia męskiego waha się od 65 zł (strzyżenie włosów krótkich), 70 zł (włosy średnie) do 85 zł (włosy długie), a dodatkowa usługa strzyżenia grzywki, brody i wąsów kosztuje 40 Zł. Cena strzyżenia męskiego jest w dużym stopniu zależna od długości kosmyków, ale i obejmuje między innymi mycie włosów. Najmniej zapłacą oczywiście osoby posiadające włosy krótkie – w ich przypadku stylista ma najmniejsze pole do popisu. Nieco więcej należy zapłacić za włosy półdługie. A jeszcze więcej za włosy długie. Skąd takie różnice pomiędzy ceną? Cena męskiej fryzury będzie wyższa, jeśli dodatkowo konieczne będzie farbowanie włosów lub niecodzienne cięcie do nadania im wizualnej objętości. Wspólnie z fryzjerem możesz wybrać stylizację na podstawie zdjęć fryzur, które się podobają, omówić wszystkie życzenia, a także czy poszczególne elementy wybranej opcji pasują do Twojego typu twarzy, kształtu głowy i budowy ciała w całości.

Wszyscy styliści mają indywidualne podejście do klientów: zalecamy konsultację z profesjonalistą, czy wybrana kreacja pasuje do Twoich włosów. W końcu celem wizyty w salonie jest uzyskanie zadbanego i atrakcyjnego wyglądu, a nie tylko strzyżenie.

Gdzie zrobić szybką fryzurę w Krakowie, Warszawie?

W Fast Line Studio nie brakuje ofert salonów piękności w zakresie męskich fryzur, ale czy wszyscy styliści posiadają wystarczające doświadczenie praktyczne w pracy z męskimi włosami? Fast Line Studio zatrudnia fryzjerów mających kompetencje i lekką rękę do wykonania każdej skomplikowanej męskiej fryzury. Możesz zarezerwować wizytę w Fast Line Studio online lub pod numerem telefonu +48 574 070 284.

Jak dobrać męską fryzurę do typu twarzy?
Stylista w salonie Fast Line Studio pomoże dobrać lub dopasować fryzurę do typu twarzy. Męski typ twarzy może mieć kształt owalu, wydłużonego owalu, kwadratu, prostokąta, trójkąta, koła, rombu i trapezu. Każdy typ twarzy można skorygować lub podkreślić odpowiednią fryzurą.
Ile kosztuje modelowe strzyżenie męskie?
Modelowe strzyżenie męskie w salonie Fast Line Studio kosztuje od 50 Zł.
Gdzie wykonać strzyżenie męskie?
Dobrej jakości strzyżenie męskie dopasowane do Twojego typu twarzy można wykonać w salonie Fast Line Studio.
Jak długo trwa zabieg strzyżenia męskiego?
Wykonanie męskiej fryzury wymaga 45-50 minut.
Na jaką fryzurę męską zdecydować się?
Stylista w salonie Fast Line Studio dobierze rodzaj i kształt fryzury, która będzie pasowała do Twojego statusu i indywidualnego stylu, uwzględniając typ twarzy, strukturę i gęstość włosów.

Rezerwuj online. Rabat do -7%