PEDICURE MĘSKI

Pielęgnacja stóp i paznokci - pedicure frezarkowy

Cennik pedicure męski

Pedicure frezarkowy bez malowania, 60 min
135 Zł
Pedicure frezarkowy LUX bez malowania, 60 min
170 Zł
IBX leczenie i rekonstrukcja paznokci, 30 min
70 Zł
Masaż stóp, 15 min
40 Zł
Masaż peelingiem świecą Baehr, 15 min
60 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
Pedicure frezarkowy bez malowania
60 min
135 Zł
Pedicure frezarkowy LUX bez malowania
60 min
170 Zł
IBX leczenie i rekonstrukcja paznokci
30 min
70 Zł
Masaż stóp
15 min
40 Zł
Masaż peelingiem świecą Baehr
15 min
60 Zł

Dodatkowo do usługi pielęgnacji stóp możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.
Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Pedicure frezarkowy dla mężczyzn Fast Line

Rezerwuj online. Rabat do -7%

Warszawa, Jana Kazimierza 27A

Kraków, ul. Zabłocie 19A

Kraków, Osiedle Avia, local 4, budynek 1

Jak dbać o męskie stopy i paznokcie

Drodzy Panowie! Często nawet nie zastanawiacie się nad tym, że są zabiegi, dbające o wasze stopy i paznokcie, dzięki czemu one wyglądają zadbanie, ale jakiekolwiek zabiegi wizualnie są niezauważalne. Po prostu zdrowe paznokcie, zdrowa skóra, zadbany wygląd. Jest to wspaniały efekt, który można osiągnąć przy użyciu niemieckiej urządzenia, które posiada nasz salon w Krakowa i Warszawy.

Co to za urządzenia? Są to frezarki kosmetyczne. To sprzęt, który ma wymiennie frezy, czyli różnego kształtu, rozmiaru i ziarnistości wiertełka, służące do  skutecznego piłowania, złuszczenia, polerowania. Taką ziarnistość jest podobna do papieru ściernego: frezy gruboziarniste służą do opracowania paznokci, drobniejsze – do usuwania zrogowaciałego naskórka, te drobnoziarniste są najlepsze do  polerowania. To wszystko pozwala szybko i skutecznie doprowadzić Twoje stopy do porządku: skrócić paznokcie, usunąć uszkodzone części paznokcia (jeżeli występują), usunąć wszelkie zgrubienia i stwardnienia na skórze i wypolerować płytkę paznokcia. Cały proces bezpieczny, bezbolesny i szybki w rękach naszych specjalistów. I wisienka na torcie – masaż stóp, które czasem wymagają relaksu i wypoczynku.

 

Bezpieczeństwo w Fast Line Studio

Bardzo dbamy o bezpieczeństwo. Używamy w miarę możliwości narzędzi jednorazowych. Instrumenty wielokrotnego użytku poddawane są pięciostopniowej obróbce dezynfekującej.

 

Tylko pielęgnacja stóp czy wszystko, od razu i na maksa?

Wyróżniają nas równolegle wykonywane zabiegi. Nasz sprzęt japoński zapewnia czterem specjalistom możliwość jednocześnie zajmować się klientem wcale nie przeszkadzając sobie nawzajem. To oznacza, że w ciągu krótkiego czasu możesz, na przykład, zrobić fryzurę i wykonać klasyczny manicure męski. Takie zestawy usług nazywamy zestawami

Zapoznaj się z naszymi zestawami.

Ile kosztuje pedicure męski?
Męski pedicure frezarkowy kosztuje 110 Zł i zawiera opracowanie paznokci u stóp i pięt. Cena ostateczna pedicure’u zostanie określona przez specjalistę podczas konsultacji, jeżeli się okaże, że to skomplikowana praca, wymagająca indywidualnego podejścia (występowanie głębokich pęknięć na piętach, starych nagniotków, modzeli, wrastających paznokci lub rozdwajających się paznokci itp.).
Jakie cechy odróżniają pedicure męski od pedicure’u damskiego?
Często różnica polega na tym, że opracowanie zgrubiałej pięty męskiej, która jest poddawana większemu obciążeniu, trwa dłużej. Algorytm opracowania paznokci i pięty jest taki sam, jak w przypadku pedicure’u damskiego. Pedicure męski może okazać się droższy w przypadku występowania dodatkowych problemów w postaci pęknięć, starych modzeli, wrastających paznokci itp.
Na czym polega pedicure męski?
Pedicure męski obejmuje wstępną konsultację specjalisty, uzgodnienie zakresu prac, opracowanie pięty i palców, skrócenie i nadanie kształtu paznokciom, opracowanie wałów paznokciowych za pomocą frezarki i kosmeceutyków. W razie konieczności opracowywane są modzele, pęknięcia, dokonywana korekta wrastających paznokci, masaż stóp oraz kosmetyczka doradza również w zakresie wyboru odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji domowej.
Dlaczego warto wykonywać pedicure?
Jeżeli mężczyźnie zależy na zdrowiu i mobilności on powinien regularnie wykonywać pedicure, który skutecznie zapobiega grzybicy, jest sposobem na pocenie się stóp, zapobiega skutkom wrastających paznokci (ból i zapalenie), chroni przed powstawaniem pęknięć i nadmiernie rogowaciejącym naskórkiem. Pedicure męski jest dla mężczyzn, którzy prowadzą aktywny tryb życia, dużo czasu spędzają na nogach, odwiedzają basen lub siłownię, a także noszą zakryte buty.
Jak często należy wykonywać pedicure męski?
Pedicure męski można wykonywać raz na 3-4 tygodnie. W zależności od indywidualnych potrzeb po konsultacji ze specjalistą może być wskazana inna częstotliwość.

Rezerwuj online. Rabat do -7%