MANICURE FREZARKOWY

Manicure frezarkowy fast line to: frezarki baehr + bezpieczeństwo

Cena manicure’u

 Czas, min.Wartość, Zł
Manicure frezarkowy, manicure klasyczny, SPA manicure bez malowania4080
Manicure frezarkowy, manicure klasyczny, SPA manicure + ściągnięcie + malowanie90140
Manicure frezarkowy, manicure klasyczny, SPA manicure + ściągnięcie + malowanie french hybrydą100155
SPA manicure frezarkowy bez malowania50120
Masaż dłoni peelingiem świecą Baehr1540
IBX leczenie i rekonstrukcja paznokci3070
Ściągnięcie lakieru hybrydowego + nadanie kształtu + polerowanie płytki paznokcia2045

Malowanie

 Czas, min.Wartość, Zł
Malowanie lakierem hybrydowym Didier (Hybryda, Didier)4065
Malowanie french hybrydą5085
Malowanie paznokci lakierem Baehr (Niemcy)2035
Malowanie paznokci lakierem klienta2045
Malowanie artystyczne paznokci 1 paznokieć510
Naprawa 1 paznokieć1015
Ściągnięcie lakieru hybrydowego1045

Dodatkowo do usługi farbowania możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.
Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Pakiety usług lub jednoczesne usługi Fast Line. Co to jest?

Zestawy (usługi świadczone równolegle). Do 4 usług jednocześnie.

 Czas, min.Wartość, Zł1 długość, Zł2 długość, Zł3 długość, Zł
Manicure + pedicure (ze ściągnięciem i malowaniem)90295---
Strzyżenie + stylizacja + manicure (ze ściągnięciem i malowaniem)90-219247266
Strzyżenie + stylizacja + manicure + pedicure (ze ściągnięciem i malowaniem)90-380409428

1 długość – krótkie włosy, fryzury w męskim stylu, uszy są odkryte, długość włosów do 15 cm.
2 długość – włosy o długości od 10 cm, sięgające do połowy szyi. Długość włosów 15–25 cm.
3 długość – włosy o długości w pół szyi i do ramion. Długość włosów 25–35 cm.

Rezerwuj online. Rabat -10%

Zabieg manicure frezarkowy

Manicure frezarkowy w salonie Fast Line Studio to bezpieczeństwo i szybkość.

Salon piękności Warszawa

Jana Kazimierza 27a, Варшава, Польша

Salon piękności Krakow Zabłocie

Zabłocie 19A, Краков, Польша

Salon piękności Krakow OS Avia

Osiedle Avia 1, 31-871 Kraków, Польша

Manicure frezarkowy – na czym polega?

Chcesz spróbować klasyczny manicure frezarkowy, ale coś Cię powstrzymuje? Masz wątpliwości co do jego bezpieczności? Nie wiesz, dlaczego o nim jest tak wiele pozytywnych opinii? Poszukajmy odpowiedzi na te pytania razem.

Oferta manicure’u frezarkowego na sucho z nałożeniem koloru pojawiła się w salonach relatywnie niedawno. Zapoczątkowany został w Niemczech (nic dziwnego). Manicure ten polega na użyciu specjalistycznego urządzenia z końcówkami obrotowymi do wymodelowania płytki paznokcia i usunięcia skórek. Materiał i forma frezów mogą być przeróżne. Forma zależy od funkcji poszczególnych frezów. A materiał zależy od preferencji i możliwości finansowych stylistki. Chociaż obecnie niektórzy styliści na mistrzowskim poziomie wykonują arcydzieła manicure’u bezcążkowego przy użyciu tylko jednego-dwóch frezów.  Pod koniec zabiegu płytkę paznokcia pokrywa się lakierem (to ma charakter estetyczny, a czasem higieniczny).

Manicure wykonuje się na sucho, ponieważ nie ma potrzeby poddawania opuszków palców kąpieli wodnej, co jest niezbędne do wykonania klasycznego manicure’u. W ten sposób procedura trwa o wiele krócej. To jest idealne rozwiązanie, jeśli planujesz nałożenie hybrydy na paznokcie. Ponieważ ta metoda pokrycia jest bardzo uczulona na pozostałości wody. Manicure frezarkowy nie wymaga zanurzenia palców w kąpieli wodnej w przeciwieństwie do manicure’u klasycznego. To znacznie oszczędza czas wykonania zabiegu. Ponadto teraz możesz spokojnie wykonać manicure frezarkowy i jednocześnie nałożyć hybrydę w trakcie jednej wizyty. Nie martwiąc się o trwałość i niezawodność stylizacji.

Co prawda u klientek, które mają bardzo wrażliwe skórki frezy mogą nie docinać ich do końca. Ten problem rozwiązuje kombinowany manicure frezarkowy żeński. Wały paznokciowe czyszczone są przy pomocy frezów, odsunięcie skórek także wykonuje się frezem. Natomiast wycinanie skórek dokonuje się nożyczkami do manicure.  Ale też na sucho. Czasami ten zabieg nazywany jest „frezarkowy manicure cążkowy”.

 

Zalety

Wady

Prawdopodobieństwo uszkodzenia skóry lub płytki paznokcia frezarką w rękach profesjonalisty spada do zera.

Sprzęt niezbędny do danego rodzaju pielęgnacji paznokci nie jest tani

Zwiększają się przerwy między wizytami do stylistki. Ponieważ przy prawidłowym wykonaniu manicure’u frezarkowego skórki rosną wolniej.

Żeby się nauczyć prawidłowego wykorzystania frezów potrzeba wielu ćwiczeń.

W trakcie jednej wizyty w salonie możesz się zdecydować nie tylko na manicure bez nałożenia koloru lub manicure z lakierem tradycyjnym. Ale także na french lub na przedłużanie paznokci.

Podczas pracy z frezarką powstaje dużo pyłu ściernego. Dlatego do pracy w domu wymagane są potężne pochłaniacze pyłu. 

 

Manicure frezarkowy w «Fast Line Studio».

Wartość manicure’u frezarkowego koreluje z kosztem zwykłego klasycznego (cążkowego). Dlatego coraz więcej kobiet preferuje ten pierwszy. Ale szczególnie ten dokładny manicure frezarkowy zapadł w serce silnej połowie ludzkości. Być może ze względu na genetyczną czujność do ostrych przedmiotów, których nie używa się podczas tej procedury. Być może z powodu braku kąpieli wodnej i innych „kobiecych” drobiazgów. Oczywiście manicure męski wykonuje się bez nakładania koloru. Co prawda stylista może zaproponować pokrycie paznokci bezbarwnym lakierem. Robi się to aby zamaskować uszkodzenia i nierówności płytki paznokcia oraz dla jej wzmocnienia. Czasami stylista sugeruje użycie lakieru w kolorze nude. W taki sposób można ukryć nieatrakcyjny kolor płytki paznokcia. Twoje dłonie i paznokcie będą wyglądać całkiem naturalnie. A co najważniejsze będą zadbane. Biorąc pod uwagę efekt wyglądu zadbanych męskich dłoni we wszystkich dziedzinach życia, koszt manicure frezarkowego jest w pełni uzasadniony.

I jak? Wypróbujesz ten cud branży kosmetycznej i postępu? Z przyjemnością spotkamy się w jednym z salonów sieci „Fast Line Studio”. Możesz łatwo zapisać się na zabieg frezarkowego manicure’u męskiego lub żeńskiego w Krakowie telefonicznie lub wypełniając formularz na naszej stronie internetowej.

Proszę zauważyć, że zatrudniamy najlepszych stylistów, którzy ciągle się szkolą i odbywają kursy zawodowe mające na celu usprawnienie komunikacji. Oni kochają swoją pracę i swoich Klientów.

Dbamy nie tylko o urodę, ale także o czas naszych klientów. Dlatego opracowaliśmy dla Was oferty równolegle wykonywanych usług” – zestawów. To znaczy, że możesz zamówić i uzyskać zestaw usług pielęgnacyjnych w jednym czasie. To bardzo oszczędza czas. Jak to jest możliwe? – Dzięki cudownemu fotelowi japońskiej firmy „Takara Belmont”. Który pozwala na komfortową pracę z klientem od razu dla czterech stylistów. Przy tym klient czuję się w fotelu zrelaksowanie i wygodnie.

Oprócz tego w naszej pracy wykorzystujemy materiały zużywalne i środki kosmetyczne sprawdzonych marek wiodących. Takich jak «Didier» (Francja), «Baehr» (Niemcy), «Luxio» i «Akzentz» (Kanada), «Lisap» (Włochy), «Goldwell» (Niemcy, Japonia), «Lebel» (Japonia). Maksymalne bezpieczeństwo, trwałe kolory, delikatna struktura, przyjemny zapach, dbałość o klienta i ciągły rozwój to cechy, które w pełni łączą te marki.

Chcesz sprawić przyjemność swojej drugiej połówce? Nie wiesz, jaką niespodziankę zrobić ukochanej osobie w dniu urodzin, na rocznicę lub inną okazję? Obdarz swoich bliskich, przyjaciół lub krewnych zestawem usług w „Fast Line Studio”. Uwierz nam, będzie to wspaniała niespodzianka i mile widziany prezent! Twoi bliscy na pewno będą bardzo wdzięczni!

 

Bezpieczeństwo i sterylność

W naszych salonach przestrzegamy ścisłej listy zasad bezpieczeństwa. Dbamy nie tylko o Twoje piękno, ale także o Twoje zdrowie. Używamy kosmetyków i środków pielęgnacyjnych znanych marek światowych. Używamy w miarę możliwości narzędzi jednorazowych. Instrumenty wielokrotnego użytku poddawane są 5-stopniowej obróbce dezynfekującej. W pomieszczeniach działają specjalistyczne lampy bakteriobójcze w trybie ciągłym. Powierzchnie kontaktowe są dezynfekowane po każdym kliencie. No i oczywiście nasi styliści pracują w maseczkach i rękawiczkach (rękawiczki wymieniane są po każdym kliencie). Nawet napoje serwowane są w jednorazowych kubkach.

Czekamy na Ciebie w naszym salonie, gdzie oferujemy poprawny manicure frezarkowy. Wypróbuj raz, a na pewno wrócisz do nas ponownie. To jest czas najwyższy, aby w pełni korzystać z dobrodziejstw postępu. Aby ułatwić sobie życie i poprawić wygląd dzięki najnowszym osiągnięciom.

Jak zrobić manicure frezarkowy w domu?
Wykonywanie manicure’u frezarkowego w domu bez ukończenia profesjonalnego szkolenia i ćwiczeń może spowodować uszkodzenie płytki paznokcia frezem. Bezpieczny i jakościowy manicure frezarkowy może wykonać tylko profesjonalny stylista paznokci w salonie kosmetycznym.
Gdzie zrobić manicure frezarkowy?
Szybko, jakościowo i bezpiecznie manicure frezarkowy można wykonać w salonie Fast Line Studio. Stylista weźmie pod uwagę cechy i stan płytki paznokcia oraz prawidłowo dobierze frezy i technikę wykonania zabiegu.
Czy może dojść do zakażenia poprzez manicure frezarkowy?
To jest mało prawdopodobne, pod warunkiem, że zabieg wykonywany jest przez doświadczoną kosmetyczkę. Brak uszkodzeń skóry i skaleczeń, a także pięciostopniowa sterylizacja instrumentu minimalizuje zagrożenie infekcji. Na dzień dzisiejszy manicure frezarkowy jest najbezpieczniejszy, jeśli jest wykonany przez profesjonalistę.
Co zawiera manicure frezarkowy?
Manicure frezarkowy polega na usunięciu błonek przy wale paznokciowym i wycięciu skórek przy użyciu 2-3 rodzajów frezów.
Jak manicure frezarkowy może zaszkodzić?
Manicure frezarkowy może zaszkodzić, jeśli wykonuje go osoba nieprofesjonalna. Niedoświadczony stylista może doprowadzić do ścieńczenia i deformacji paznokcia, a także nieestetycznego i niebezpiecznego przepiłowania płytki paznokcia.

Rezerwuj online. Rabat -10%