PEDICURE HYBRYDOWY

Pedicure Fast Line Studio to: szybkość + bezpieczeństwo

Cennik pedicure hybrydowy

Pedicure frezarkowy Baehr z malowaniem lakierem hybrydowym + ściągnięcie, 80 min
180 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
Pedicure frezarkowy Baehr z malowaniem lakierem hybrydowym + ściągnięcie
80 min
180 Zł

Dodatkowo do usługi pedicure możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.
Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Rezerwuj online. Rabat do -7%

Warszawa, Jana Kazimierza 27A

Kraków, ul. Zabłocie 19A

Kraków, Osiedle Avia, local 4, budynek 1

Pedicure dla kobiet od dawna jest ważną procedurą higieniczną i estetyczną. Co więcej, aspekt higieniczny jest tradycyjnie ważniejszy w okresie jesienno-zimowym, a estetyczny – w sezonie wiosenno-letnim (powodem są otwarte buty). Chociaż coraz więcej kobiet stawia na estetykę o każdej porze roku. W końcu trzeba być piękną nie tylko dla innych, a przede wszystkim dla siebie.

Jeśli mówimy o rodzaju pokrycia, są tylko dwa sposoby:

 • pedicure z malowaniem lakierem hybrydowym;
 • pedicure z malowaniem tradycyjnym lakierem.

Każdy sposób ma swoje plusy i minusy. Ostatnimi czasy w pierwszym rzędzie stoi pedicure hybrydowy. Dlaczego tak jest? Poszukajmy odpowiedzi razem.

Z jednej strony lakier hybrydowy jest droższy i zabieg trwa dłużej. Z drugiej strony jego trwałość również jest dłuższa. Wygląda tak, niby dopiero co wyszłaś z salonu. Ściąganie hybrydy także trwa dłużej, ale za to nie ma ostrego, nieprzyjemnego zapachu charakterystycznego dla zwykłego manicure.

Jak często musisz odwiedzać stylistkę paznokci, aby usunąć i nałożyć lakier hybrydowy? Zwykle raz w miesiącu. Należy jednak zauważyć, że hybryda naprawdę bardzo dobrze się utrzymuje. Nawet w trakcie długotrwałego noszenia nie pojawiają się odpryski i pęknięcia, a kolor nadal pozostaje jaskrawy. Tak więc, w wyjątkowych przypadkach, możesz ściągać hybrydę po dłuższym czasie.

Jak wykonać piękny pedicure hybrydowy w domu? To jest całkiem możliwe. Będziesz potrzebowała specjalnego zestawu lakierów (w tym primer, utwardzacz, ewentualnie baza kauczukowa, top) oraz specjalna lampa do utwardzania lakieru.

Dodatkowo musisz pamiętać, jeśli zdecydujesz się na tego typu pedicure, to obecność wody na płytce paznokcia jest niedopuszczalna. Oznacza to, że przycinanie skórek i modelowanie paznokci należy wykonać metodą „pedicure frezarkowy”. Lub przy użyciu zmywaczy.

 Gdzie wykonać poprawny pedicure hybrydowy w Krakowie, Warszawie? Oczywiście w „Fast Line Studio”! Nasi styliści stosują lakiery hybrydowe Didier (Francja) i Luxio (Kanada). To bezpieczna formuła, przyjemna tekstura i rozmaitość kolorów.

Należy pamiętać, że w niektórych przypadkach pedicure hybrydowy jest przeciwwskazany. A mianowicie:

 • po 4-5 zabiegach pokrycia paznokci hybrydą zaleca się zrobić sobie przerwę, aby paznokcie odpoczęły;
 • w przypadku pękniętych lub rozwarstwionych paznokci (nałożenie lakieru tylko pogorszy problem);
 • choroby grzybicze paznokci.

Jakie wzory i kolory są obecnie na czasie? Co „zażyczyć” sobie na paznokciach? Jeśli nie masz zupełnie żadnych pomysłów to:

 • wybierz french (klasyka jest zawsze w modzie);
 • czerwony pedicure hybrydowy (zawsze pobudza do działania i cieszy oko);
 • kolory neonowe (obecnie w trendzie);
 • czarny pedicure hybrydowy (znowu w modzie, szczególnie z cyrkoniami, folią lub białymi zdobieniami);
 • niebieski, różowy i biały lakier hybrydowy (zarówno monochromatyczny, jak i ze zdobieniami);
 • wzory geometryczne;
 • stylizacja, która powtarza lub naśladuje stylizację paznokci na dłoniach.

Ponadto możesz zasięgnąć rady stylisty. Specjaliści w „Fast Line Studio” są zawsze na bieżąco z trendami w modzie (dotyczącymi zarówno designu jak i technologii). Stale się rozwijają biorąc udział w warsztatach, konferencjach i szkoleniach. Rozpieść swoje stopy z pedicure’m hybrydowym w Fast Line Studio!

Jak usunąć hybrydę?
Usunięcie lakieru hybrydowego możliwe jest w sposób mechaniczny i przy użyciu preparatów. W pierwszym przypadku kosmetyczka w salonie usunie powłokę żelową za pomocą frezów nie uszkadzając paznokci. W drugim przypadku na paznokieć nakłada się wacik nasączony zmywaczem do hybrydy i owija się folią aluminiową. Po 5-10 minutach lakier można łatwo usunąć za pomocą kopytka lub patyczka.
Jak często trzeba robić pedicure hybrydowy?
Paznokcie u stóp rosną wolniej, więc możesz odświeżać pedicure nie wcześniej niż po 3-4 tygodniach, aby zachować zadbany wygląd stóp.
Jaki jest koszt pedicure hybrydowego?
Pedicure higieniczny z pokryciem monochromatycznym kosztuje 110 Zł.

Rezerwuj online. Rabat do -7%