KOLORYZACJA WŁOSÓW

Koloryzacja w Fast Line Studio to: japońska formuła, niemieckie i włoskie barwniki. Klimazon z obrotową głowicą służący do równomiernego i szybkiego farbowania.

Cennik koloryzacja włosów

1 długość krotkie do 15 cm, 180 min
470 Zł
2 długość 15-25 cm, 240 min
640 Zł
3 długość 25-35 cm, 240 min
800 Zł
4 długość 35-45 cm, 300 min
900 Zł
5 długość od 45 cm, 300 min
990 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
1 długość krotkie do 15 cm
180 min
470 Zł
2 długość 15-25 cm
240 min
640 Zł
3 długość 25-35 cm
240 min
800 Zł
4 długość 35-45 cm
300 min
900 Zł
5 długość od 45 cm
300 min
990 Zł

1 długość – krótkie włosy, fryzury w męskim stylu, uszy są odkryte, długość włosów do 15 cm.
2 długość – włosy o długości od 10 cm, sięgające do połowy szyi. Długość włosów 15–25 cm.
3 długość – włosy o długości w pół szyi i do ramion. Długość włosów 25–35 cm.
4 długość – włosy o długości od 35 do 45 cm.
5 długość – włosy o długości ponad 45 cm.

Dodatkowo do usługi farbowania możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.

Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Rezerwuj online. Rabat do -7%

Kraków, ul. Senatorska 24

Warszawa, Jana Kazimierza 27A

Kraków, ul. Zabłocie 19A

Kraków, Osiedle Avia, local 4, budynek 1

Chcesz urozmaicić swój look, wyglądać oryginalnie, postawić na modne kolory włosów i jednocześnie naturalnie? Wtedy Twój wybór to koloryzacja. De facto koloryzacja to także farbowanie włosów. Jest jednak bardziej złożona i często bardziej oszczędzająca. W przypadku zwykłego farbowania włosy są farbowane na całej długości na jeden kolor. W przypadku koloryzacji nakładamy kilka kolorów (niekiedy doświadczony mistrz potrafi nałożyć do piętnastu kolorów) i często farba jest nakładana nierównomiernie. Dlatego taki zabieg należy do złożonych technik farbowania. Zmiana koloru włosów to drobny krok, który wiele może zmienić. Jeśli pragniesz więc jakiejś drobnej lub bardziej znaczącej zmiany niewielkim nakładem pracy – pomyśl, czy to nie pora na nowe odcienie blondu, ciepłe odcienie brązu czy modne fryzury w najmodniejszych odcieniach. Propozycja koloryzacji włosów jest skierowana do wszystkich tych osób, które chciałyby mieć modny odcień włosów, który będzie pasować do ich typu urody.

Koloryzacja w salonie beauty czy w domu?

Farbowanie włosów farbą to bardzo popularny zabieg, który przeprowadza się zarówno w renomowanych salonach beauty, jak i w domu. Jednak czy w domowych warunkach można otrzymać zadowalający efekt? Procedura domowa ma wiele wad – sprawia, że uzyskiwana jest półtrwała koloryzacja włosów, która szybko się wypłukuje – w sklepach trudno zakupić wysokiej jakości farby, które co na dzień stosuje się w salonach fryzjerskich. Zamiast tego półki są wypełnione takimi produktami jak farby półtrwałe, które szybko znikają z włosów już po kilku myciach głowy.

Trudno uzyskać również ciekawy wynik. Zwykle otrzymuje się dość sztuczny efekt włosów farbowanych zamiast naturalnego koloru włosów. O koloryzacji składającej się z kilku kolorów można zapomnieć. Nie sposób również wykorzystać tych farb do rozjaśniania włosów czy różnych metod koloryzacji włosów. Zupełnie inaczej jest w salonie fryzjerskim, gdzie uzyskanie naturalnego odcienia włosów jest standardowym procesem.

Ponadto w salonach, takim jak Fast Line Studio w Warszawie, Krakowie, Polska wykorzystuje się wyłącznie farby trwałe, które nie wypłukują się zbyt szybko z powodu mycia włosów. Samodzielna koloryzacja włosów ma jeszcze jedną wadę – kiepskiej jakości produkty nie dbają o stan kosmyków. Z kolei wysokiej jakości trwałe farby nierzadko wpływają pozytywnie na włosy. Ponadto podczas profesjonalnego zabiegu specjalista nie zapomina o wykonaniu takiej procedury, jak pielęgnacja włosów farbowanych. Jeśli więc chcesz uzyskać piękny efekt koloryzacji – koniecznie odwiedź nasz salon. Wykonywana przez stylistów koloryzacja włosów pozwala uzyskać zachwycający wynik, ponadto ma znakomity wpływ na stan kosmyków. Na temat koloryzacji włosów wiemy wszystko.

Nasze farbowanie włosów zniszczonych jest możliwe, jeśli użyje się odpowiednich preparatów wzmacniających włosy. Ponadto wypadanie włosów także nie jest przeciwwskazaniem, ponieważ już w trakcie zabiegu specjaliści wpływają na stan kosmyków, bez względu na to, czy chodzi o tonowanie włosów, uzyskanie naturalnego koloru włosów czy rozjaśnianie. Poniżej prezentujemy rodzaje farbowania włosów.

Rodzaje koloryzacji włosów

a) koloryzacja włosów średnich

Koloryzacja włosów średnich, czyli po prostu średniej długości to klasyczny i najbardziej rozpowszechniony wariant. Pielęgnacja włosów o takiej długości nie zabiera dużo czasu, ale to sposób na to, żeby wyglądać i czuć się kobieco. Włosy średnie to akurat ten wyjątkowy przypadek, kiedy fryzjer ma szerokie pole manewru, mając do dyspozycji farbę i pędzel. Zdecydowanie każda opcja, która Tobie się podoba, może zostać zrealizowana na Twoich włosach, jeśli posiadasz włosy średnie, i wszystko będzie pasowało do Twojego looku.

b) koloryzacja włosów długich

Koloryzacja w przypadku długich włosów też pozwala na osiągniecie wszelkich pożądanych efektów, ale będzie droższa. Dlaczego tego rodzaju zabieg kosztuje więcej? To proste – podczas farbowania długich włosów farbą zużywa się więcej kosmetyków, zarówno tych odpowiedzialnych za koloryzację, jak i pielęgnację kosmyków. Ponadto cała procedura trwa po prostu dłużej. Właśnie z tych powodów biorą się nieco wyższe ceny wszelkich zabiegów przewidzianych dla osób o długich włosach.

c) koloryzacja włosów krótkich

Natomiast koloryzacja włosów krótkich często niestety ogranicza fantazję. Niektórych technik w przypadku krótkich włosów i krótkich fryzur nie da się zrealizować lub efekt końcowy będzie niezadowalający. Dość często spotykamy rekomendacje, żeby nie nakładać na włosy krótkie więcej niż dwa (maksymalnie trzy) kolory. Z drugiej strony na ten moment mamy sporo technik i pomysłów, które będą świetnie się prezentowały akurat wtedy, kiedy posiada się włosy krótkie. I zdecydowanie znajdziesz coś szczególnie odpowiedniego dla siebie. Ponadto koloryzacja włosów o takiej długości będzie tańsza. Przecież wykorzysta się mniej materiałów i czas zabiegu będzie krótszy.

Zwróć uwagę na to, że cena koloryzacji, niestety jest wyższa, niż cena zwykłego farbowania. Ten zabieg wymaga większego nakładu pracy. Ponadto świetny wynik można osiągnąć tylko oddając się w ręce doświadczonego mistrza, którego usługi będą kosztowały drożej. Tu warto zaznaczyć, że tak czy inaczej cena będzie uzależniona od długości włosów, renomy salonu i wartości stosowanych materiałów. Po prostu po raz kolejny przypomnij sobie, że się nie oszczędza na urodzie.

Pielęgnacja włosów a koloryzacja

Bez względu na długość włosy (krótkie, włosy średnie i długie) potrzebują odpowiedniej pielęgnacji po koloryzacji. W domu często się o tym zapomina – ale nie w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Nawet farbowanie włosów zniszczonych jest bezpieczne, kiedy zastosuje się odpowiednie kosmetyki. Po dobrze przeprowadzonej koloryzacji można zapomnieć również o takim problemie jak wypadanie włosów – stan kosmyków po wizycie w salonie beauty zawsze się poprawia. Warto jednak pamiętać o pielęgnacji również w domu i zakupie dobrej jakości kosmetyków do mycia. Tylko regularne dbanie o kosmyki poprawi ich stan na stałe i problem wypadania włosów już nie wróci.

Farbowanie odrostu i inne usługi

Oferujemy również wiele innych usług dopełniających koloryzację, takich jak farbowanie odrostu, pielęgnacja zniszczonych kosmyków, a po wszystkim również modelowanie włosów.

Modne koloryzacje włosów

Warto zauważyć, że nasi styliści to prawdziwi pasjonaci, którzy doskonale wiedzą co w trawie piszczy – wiedzą, co w danym sezonie jest modne i szybko poznają nowe rozwiązania, z tego powodu możemy zawsze zaproponować naszym klientom najnowsze koloryzacje włosów.

Modne kolory włosów

Modne kolory włosów zmieniają się co sezon (jesień-zima, wiosna-lato). Jeśli jesteś ciekawy, co akurat zalecają czołowi specjaliści koloryzacji – zapytaj naszych specjalistów. Nasi styliści nie tylko podpowiedzą, co aktualnie jest w modzie, ale i doradzą, na co warto się zdecydować, biorąc pod uwagę styl, typ urody czy kształt twarzy klienta. Warto wspomnieć tutaj również o rozwiązaniach, które nigdy nie wychodzą z domu, takich jak: kolor włosów naturalny, truskawkowy blond, chłodny odcień blondu, rude włosy, bursztynowy kolor włosów, platynowy blond, zawsze modny kolor czekoladowy, miedziany kolor włosów, kolor blond, włosy ombre, ombre włosy kręcone, warstwowe włosy ombre itd. Odpowiedni kolor włosów podkreśli atuty, takie jak odcień karnacji czy kolor oczu.

Dobór fryzury do typu urody

Masz dość fryzury, która towarzyszy Ci już od lat i chciałbyś w końcu coś zmienić w swoim wyglądzie, ale jednocześnie boisz się drastycznych kroków, ponieważ nie masz pojęcia, co pasowałoby do Twojego typu urody? Nic się nie martw – nasi styliści to nie tylko znakomici rzemieślnicy, to także artyści, którzy potrafią dobrać kolor włosów idealny do każdej osoby.

Wizyta w profesjonalnym salonie fryzjerskim

Zastanawiasz się nad koloryzacją włosów w Polsce? Zapraszamy do sieci salonów «Fast Line Studio» w Warszawie, Krakowie. Pracują u nas doświadczeni mistrzowie, którzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje, odbywają szkolenia mające na celu doskonalenie technik i na pewno nie pozostają w tyle za światowymi trendami. Ponadto stosujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości bezpieczne materiały kupowane od renomowanych producentów materiałów: farby sprawdzonej niemieckiej marki «Goldwell» oraz środki kosmetyczne bez amoniaku włoskiej marki «Lisap». Czeka na Ciebie świetne wyposażenie wyprodukowane przez japońskiego producenta «Takara Belmont»: wygodny wielofunkcyjny fotel «Luar» i pierwszy na świecie klimazon z głowicą obrotową. Przecież dzięki właściwej obróbce termicznej włosów pigmenty barwiące delikatnie przenikają do struktury włosów.

Koloryzacja jasnych włosów pomaga osiągnąć rozświetlony, żywy oraz pociągający wygląd. Połącz prawdziwą feerię barw (farbowanie ombre) z odblaskami słońca na lokach. Urozmaić swój styl.

Koloryzacja na ciemnych włosach sprawi, że Twój look będzie głębszy i bardziej wyrazisty. Pozwoli za pomocą gry kolorów pokazać charakter i osobiste upodobania. Dodatkowo taka koloryzacja pomaga zamaskować siwe włosy i wyglądać młodziej.

Koloryzacja na jasnych włosach cieszy się dużą popularnością. Posiadaczki jasnych kosmyków często narzekają na banalność i szarość looku właśnie z powodu koloru włosów. Koloryzacja pomaga zmienić wygląd, tworząc jasne odcienie lub ciemne niuanse. Chcesz dodać odrobinę kawy, refleksów, kolorów dojrzałej wiśni lub karmelu? Zapraszamy!

Ile czasu zajmuje koloryzacja?
Koloryzacja to złożona technika farbowania włosów, polegająca na nakładaniu kilku naturalnych kolorów, od 3 do 19 odcieni. W zależności od obszaru farbowania i długości włosów zabieg jest wykonywany od 3 do 6 godzin.
Gdzie wykonać zabieg koloryzacji?
Jeżeli stawiasz na jakość koloryzacji, umów wizytę w salonie Fast Line Studio, oddaj się w ręce doświadczonego mistrza, znającego się na wykonaniu podobnych zabiegów. Zamawiając wykonanie takiego złożonego zabiegu w salonie piękności stosując kryterium niskiej ceny efekt końcowy może Cię rozczarować i przytłoczyć. Ufaj mistrzowi, ale z rozsądkiem.
Ile kosztuje koloryzacja?
W zależności od długości włosów i obszaru koloryzacji cena na takie złożone farbowanie waha się od 330 - 820 Zł.
Koloryzacja w warunkach domowych?
Odradzamy wykonanie zabiegu w warunkach domowych, lepiej umów wizytę w salonie piękności i oddaj się w ręce specjalisty. Wykonanie zabiegu w domu we własnym zakresie oglądając filmiki lub angażując koleżankę jest możliwe. Co więcej teoretycznie możesz nawet stworzyć przepiękne przejście kolorów, ale problem polega na tym, że musisz szybko aplikować kilka odcieni kolorów jednocześnie, szybko nawijać pasma oraz posiadać wiedzę na temat reakcji barwnika z zafarbowanymi wcześniej włosami. Przy czym właściwe wykonanie powyższych czynności również nie gwarantuje uzyskania pożądanego efektu.
Najpopularniejsze techniki koloryzacji?
Koloryzacja może być pionowa i pozioma, tylko na grzywce, neonowa, wielokolorowa, amerykańska i koloryzacja à la pieprz i sól. W zależnością od pożądanego efektu i koloru włosowa kolorysta wybierze właściwą technikę farbowania.

Rezerwuj online. Rabat do -7%