FARBOWANIE SHATUSH

Farbowanie w Fast Line Studio to: japońska formuła, niemieckie i włoskie barwniki. Klimazon z obrotową głowicą służący do równomiernego i szybkiego farbowania.

Cennik farbowanie shatush

1 długość krotkie do 15 cm, 180 min
470 Zł
2 długość 15-25 cm, 240 min
640 Zł
3 długość 25-35 cm, 240 min
800 Zł
4 długość 35-45 cm, 300 min
900 Zł
5 długość od 45 cm, 300 min
990 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
1 długość krotkie do 15 cm
180 min
470 Zł
2 długość 15-25 cm
240 min
640 Zł
3 długość 25-35 cm
240 min
800 Zł
4 długość 35-45 cm
300 min
900 Zł
5 długość od 45 cm
300 min
990 Zł

1 długość – krótkie włosy, fryzury w męskim stylu, uszy są odkryte, długość włosów do 15 cm.
2 długość – włosy o długości od 10 cm,
sięgające do połowy szyi. Długość włosów 15–25 cm.
3 długość – włosy o długości
w pół szyi i do ramion. Długość włosów 25–35 cm.
4 długość – włosy o długości od 35 do 45 cm.
5 długość – włosy o długości ponad 45 cm.

Dodatkowo do usługi farbowania możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.

Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Rezerwuj online. Rabat do -7%

Warszawa, Jana Kazimierza 27A

Kraków, ul. Zabłocie 19A

Kraków, Osiedle Avia, local 4, budynek 1

Masz uczucie, że nadszedł czas na zmianę wyglądu, ale nie chcesz radykalnych zmian? Nie chcesz zmieniać długości lub koloru, lecz zdecydowanie masz ochotę na coś nowego? Ponadto nie uszkadzając przy tym włosów. W takim razie mamy dla Ciebie rozwiązanie – złożoną technikę farbowania włosów Shatush. Wyraz Shatush jest tłumaczeniem z języka perskiego i pochodzi od słowa „shahtoosh” i oznacza drogi, bardzo rzadki rodzaj wełny. Nazwa ta jest związana z tym, że przed rozjaśnianiem, farbowaniem i tonizacją pasma są naczesywane. W ten sposób oddzielane są te włosy, które następnie będą farbowane lub rozjaśniane. Dość często ten wyraz kojarzony jest z czymś puszystym i luksusowym – z drogą wełną lub ciepłą puszystą tkaniną.  

Technika Shatush została wymyślona, by uzyskać efekt promieni słońca na swoich włosach. Dzięki temu fryzura wygląda bardziej naturalnie, odświeża wygląd i wizualnie rozświetla twarz. Faktycznie jest to rodzaj techniki pasemka.

Technika Shatush przewiduje rozciągnięcie koloru na całej długości włosów, przy czym technologia uważana jest za oszczędną/ łagodną dla włosa. Ponieważ środki nanoszone są nie na całość włosów, lecz na niektóre pasma, a korzenie włosów pozostają nietknięte. 

Uznaje się, że ta technika farbowania stosowana jest tylko w przypadku długich włosów i włosów o średniej długości. Jest to związane właśnie z koniecznością wykonania naczesania przed rozjaśnieniem lub farbowaniem. Chociaż mistrzowie koloryzacji świetnie sobie radzą z tą techniką również na krótkich włosach. Rozjaśniają kilka pasm wokół twarzy i kilka na głowie, osiągając pożądany efekt wizualnej objętości i pięknie cieniując skórę twarzy i szyi.

Technika jest doskonałą metodą na skuteczne i dyskretne ukrycie siwych włosów, które mieszają się z rozjaśnionymi włosami i stają się niewidoczne na tle ogólnym. Technika jest stosowana jest również wtedy, gdy chcesz płynnie i w sposób niezauważalny wrócić do swojego naturalnego koloru. Podczas wykonywania tej techniki korzenie włosów pozostają nietknięte, dlatego po pewnym czasie po prostu obcinasz końcówki. A jednocześnie nadal wyglądasz naturalnie i atrakcyjnie. 

Cena na farbowanie Shatush niestety zwykle jest wyższa od ceny zwykłego farbowania. Jest to związane z tym, że podobne zabiegi wymagają doświadczenia, umiejętności i dodatkowych nakładów pracy, związanych z naczesywaniem. Ale efekt będzie wart wysiłku. Przy czym Shatush nie wymaga zbyt częstych wizyt w salonie w celu odświeżenia. Możesz spokojnie umówić wizytę dopiero za trzy lub cztery miesiące. I cały czas świetnie wyglądasz!  

 Shatush świetnie się prezentuje na ciemnych włosach. Najlepiej na czarnych lub jasnych włosach. Dzięki temu włosy nabiorą wszystkich barw. Shatush jako jeden z rodzajów techniki pasemek wymaga rozjaśnienia pasm i następnie farbowania. Przy czym w grę wchodzi szeroka gama odcieni: kawowy, czekoladowy, brązowy, cappuccino, piaskowy, orzechowy, pszeniczny, bakłażanowy, kasztanowy. Dla rudych włosów styliści sugerują złote odcienie. Ale doświadczeni mistrzowie skutecznie stosują technikę Shatush również dla jasnych włosów, umiejętnie tworząc efekt gry refleksów na lokach. Taki efekt jest osiągany dzięki temu, że ciemniejsze tony podkreślają naturalny kolor włosów. Farbowanie Shatush niekoniecznie ma być nudne. Jeśli chcesz dodać żywości i oryginalności zwróć uwagę na kolorowe Shatush. Na przykład w różowych, niebieskich lub fioletowych odcieniach.

Tak więc wady techniki:

  • jest to stosunkowo drogi zabieg;
  • nie każdy fryzjer podejmie się farbowania Shatush na krótkich włosach;
  • taka technika sprawdza się przede wszystkim dla brunetek i szatynek;
  • należy pamiętać, że jednak farbowanie Shatush wiąże się ze stosowaniem farby lub środków rozjaśniających (lub jednocześnie i tego i drugiego). Co tak naprawdę nie jest korzystne dla włosów. Dlatego trzeba zadbać o pielęgnację włosów po zabiegu farbowania. Skonsultuj się z mistrzem w sprawie wyboru kosmetyków do pielęgnacji włosów. Podaruj swoim włosom zabieg SPA lub maseczkę.

 I najważniejsze zalety:

  • Shatush praktycznie nie szkodzi włosom;
  • Pozwala nie tylko na odświeżenie looku. Lecz także na dyskretne ukrycie siwych włosów. Lub pomaga pozbyć się niechcianego koloru włosów;
  • Oszczędza Ci regularnych wizyt w salonie, bo przez długi czas nie wymaga poprawek.

Umawiaj wizytę w salonie «Fast Line Studio» w Warszawie, Krakowie, Polska. U nas pracują najlepsi mistrzowie. Z łatwością pomogą Tobie uzyskać pożądany efekt – słonecznych refleksów na swoich włosach. Do farbowania stosujemy farby marki “Goldwell”, zapewniające osiągnięcie pożądanego wyniku bez zbędnych zmartwień. W razie potrzeby w salonie «Fast Line Studio» można wykonać delikatny zabieg – farbowanie Airtouch. Zwróć uwagę, że mamy w ofercie system zestawów. Można nie tylko odświeżyć fryzurę i kolor włosów, lecz także jednocześnie zrobić manicure i pedicure, oszczędzając sobie czas.

Rezerwuj online. Rabat do -7%