Nasz sprzęt

Fotel LUAR japońskiego producenta TAKARA BELMONT

Fotel LUAR japońskiego producenta TAKARA BELMONT zajmuje centralne miejsce w naszym salonie

Fotel LUAR japońskiego producenta TAKARA BELMONT zajmuje centralne miejsce w naszym salonie. Japońska ergonomia i wzór zostały połączone z technologiami i wielofunkcyjnością. Jest to element integralny, ponieważ nasi klienci cenią każdą minutę i wolą wykonać 2-3 zabiegi jednocześnie. Luar nadaje się do równoległego wykonania zabiegów fryzjerskich i manicure’u / pedicure’u.

Japońskie wyposażenie salonu piękności Fast Line Studio

Frezarka podologiczna Baehr

Kompaktowa budowa – Praca szeptem – Wysoka efektywność – Bardzo niewielka masa – Proste czyszczenie

Frezarka podologiczna BAEHR. Kompaktowa budowa – Praca szeptem – Wysoka efektywność – Bardzo niewielka masa – Proste czyszczenie. Niemiecki producent gwarantuje długi okres żywotności.

Frezarka podologiczna Baehr.

Frezarka wyposażona jest w system filtrów czystego powietrza wylotowego, co zapewnia doskonałą czystość. Pracuje wyjątkowo cicho, automatyczne dopasowanie prędkości obrotowej do frezów zapewnia łatwość obsługi i jakość. Dzięki ergonomicznej formie leży w dłoni w sposób chroniący stawy nadgarstka oraz eliminuje błędy podczas pracy. Aparat cieszy się popytem dzięki szybkiemu i skutecznemu usuwaniu zrogowaciałego naskórka.

ROLLERBALL F

Представитель нового поколения, первый в мире климазон с оборотным кольцом.

Przedstawiciel nowego pokolenia, pierwszy na świecie klimazon z obrotową głowicą. Oto świetny sposób na zdrowe włosy, wyznaczający nowy standard profesjonalnego sprzętu do farbowania i leczenia włosów. Dzięki promieniowaniu podczerwonemu preparaty głęboko przenikają do struktury włosów, delikatnie wpływając na nich, a mechanizm obrotowy klimazonu skraca czas trzymania farby na włosach. Równomierne rozprowadzanie ciepła daje jednakowy kolor na całej długości.

Pierwszy na świecie klimazon z głowicą obrotową