MANICURE FRANCUSKI

Manicure frezarkowy fast line to: frezarki baehr + bezpieczeństwo

Cennik manicure francuski

French manicure frezarkowy z malowaniem lakierem hybrydowym, 100 min
170 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
French manicure frezarkowy z malowaniem lakierem hybrydowym
100 min
170 Zł

Dodatkowo do usługi manicure możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.
Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Manicure francuski Fast Line

Rezerwuj online. Rabat do -7%

Warszawa, Jana Kazimierza 27A

Kraków, ul. Zabłocie 19A

Kraków, Osiedle Avia, local 4, budynek 1

French albo inaczej manicure francuski

Prekursorem stylu zawsze uważano Francję. Wyrafinowany francuski szyk, który podkreśla kobiecość, zawsze był klasyczny, ale jednocześnie modny i aktualny. Podkreślona beztroskość i schludność do końcówek paznokci stworzyła obraz naturalnego piękna, a wszystkie stylowe kobiety świata starają się go naśladować. Francuski manicure w Krakowie , Warszawie to odrębna forma sztuki dostępna w naszym salonie.

 

Manicure francuski – co to jest?

Początkowo charakterną cechą french było podkreślenie na biało wolnego brzegu paznokcia. Trendy i nowości sprawiły, że manicure francuski zaczął wyglądać jak każde inne pokrycie paznokci w kontrastujących kolorach, które oddziela wolny brzeg lub obłączek paznokietka. Sam kształt białej części french może być różny: od klasycznego półokrągłego lub owalnego do trójkątnego lub falistego, może mieć swój własny design lub akcent na zdobienie. Paznokcie french to przede wszystkim uwydatnienie zdrowego wyglądu dłoni z gładką i czystą płytką paznokcia. Reszta to nie mniej spektakularne i stylowe wariacje.

 

Cechy i zalety manicure’u francuskiego

Manicure francuski jest w swej istocie uniwersalny. Klasyczne pokrycie pasuje do każdej stylizacji, makijażu i koloru ubrań. Jasnobeżowy, różowy lub mleczny odcień paznokci z białą końcówką dłużej zachowuje świeży wygląd, nawet przy odrostach. W przypadku noszenia hybrydy i prowadzenia dynamicznego sposobu życia to prawdziwa zaleta. Dodatkowym atutem jest to, że modny manicure można wykonać w salonie, nawet na krótkich paznokciach, nadając im estetyczny, elegancki i zadbany wygląd.

 

Rodzaje manicure’u francuskiego

Rozmaitość stylów manicure pozwala na wybranie spośród różnych pomysłów na french, dobierając kolory, ozdoby, błyskotki, naklejki, kształt krawędzi. Popularne rodzaje french w 2021 roku:

  1. Klasyczny,
  2. Biżuteryjny,
  3. Kolorowy,
  4. Ombre,
  5. Fun french,
  6. French księżycowy,
  7. Błyszczący french.

 

Wolny brzeg paznokcia może być pomalowany skośnie, w kształcie zygzaku, spiczasty – koszt usługi będzie się różnił w zależności od złożoności ostatecznego designu. Pokaż styliście wybrany wzór na zdjęciu lub wybierz spośród proponowanych w tym roku nowinek zdobienia.

 

Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Kontrola nad ścisłym przestrzeganiem protokołu bezpieczeństwa w salonie minimalizuje zagrożenie dla zdrowia klientów, jak również pracowników. Pięcioetapowa dezynfekcja narzędzi i zapakowanie w indywidualne torebki do sterylizacji, stosowanie w większości instrumentów jednorazowych, obowiązkowa sanityzacja i dezynfekcja powierzchni, zakładanie maseczek ​​i rękawiczek przez kosmetyczki sprawia, że zabieg manicure jest maksymalnie bezpieczny. Dla jeszcze większej efektywności mamy lampę bakteriobójczą typu zamkniętego, która nieprzerwanie pracuje nad oczyszczaniem powietrza w pomieszczeniu.

 

Zalety french w naszym salonie

Manicure francuski jest trudny do wykonania. Nie każdy stylista będzie w stanie zrobić to idealnie. Dlatego cena manicure’u francuskiego jest wyższa niż zwykłe pokrycie. 

 

Dobry manicure wymaga nie tyle czasu, co profesjonalizmu stylistki. Pewna ręka stylisty, właściwy dobór kształtu końcówki, precyzyjna i dokładna aplikacja lakieru. Kosmetyczki w Line Studio w Krakowie, Warszawie odpowiednio przygotują paznokieć tak, aby pokrycie było idealnym i świetnie poradzą sobie z zadaniem. Oprócz dokładności praca stylistki musi być też szybka, żeby się zmieścić w ramach czasowych. Nazwa naszego studia mówi sama za siebie.

Jak samemu wykonać manicure francuski?
Manicure francuski można wykonać w domu za pomocą zestawu do french. Należy pamiętać, że precyzyjne pomalowanie końcówek paznokci wymaga opanowania pewnej techniki i umiejętności. W domu wykonanie takiego zdobienia zajmie 2-4 godziny. W salonie manicure francuski wykonywany jest w mniej niż półtorej godziny z możliwością połączenia z nim do 3 usług jednocześnie.
Kiedy powstał manicure francuski?
Manicure francuski po raz pierwszy został wykonany w 1970 roku w Ameryce. Jego pomysłodawcą jest Jeff Pink, który obecnie jest znany jako założyciel firmy ORLY.
Ile trwa zdobienie french?
W warunkach salonu piękności klasyczny manicure francuski wykonywany jest w 100-120 minut.
Ile kosztuje manicure francuski?
Zdobienie french hybrydą kosztuje 80 Zł. Cena nie zawiera manicure higienicznego.

Rezerwuj online. Rabat do -7%