COLOROWE FARBOWANIE WŁOSÓW

Farbowanie w Fast Line Studio to: japońska formuła, niemieckie i włoskie barwniki. Klimazon z obrotową głowicą służący do równomiernego i szybkiego farbowania.

Cennik colorowe farbowanie włosów

0 odrost, 100 min
130 Zł
1 długość krotkie do 15 cm, 100 min
190 Zł
2 długość 15-25 cm, 100 min
300 Zł
3 długość 25-35 cm, 110 min
370 Zł
4 długość 35-45 cm, 120 min
490 Zł
5 długość od 45 cm, 120 min
600 Zł
0 odrost, 100 min
370 Zł
1 długość krotkie do 15 cm, 110 min
460 Zł
2 długość 15-25 cm, 120 min
640 Zł
3 długość 25-35 cm, 130 min
800 Zł
4 długość 35-45 cm, 140 min
900 Zł
5 długość od 45 cm, 150 min
990 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
0 odrost
100 min
130 Zł
1 długość krotkie do 15 cm
100 min
190 Zł
2 długość 15-25 cm
100 min
300 Zł
3 długość 25-35 cm
110 min
370 Zł
4 długość 35-45 cm
120 min
490 Zł
5 długość od 45 cm
120 min
600 Zł
0 odrost
100 min
370 Zł
1 długość krotkie do 15 cm
110 min
460 Zł
2 długość 15-25 cm
120 min
640 Zł
3 długość 25-35 cm
130 min
800 Zł
4 długość 35-45 cm
140 min
900 Zł
5 długość od 45 cm
150 min
990 Zł

1 długość – krótkie włosy, fryzury w męskim stylu, uszy są odkryte, długość włosów do 15 cm.
2 długość – włosy o długości od 10 cm, sięgające do połowy szyi. Długość włosów 15–25 cm.
3 długość – włosy o długości
w pół szyi i do ramion. Długość włosów 25–35 cm.
4 długość – włosy o długości od 35 do 45 cm.
5 długość – włosy o długości ponad 45 cm.

Dodatkowo do usługi farbowania możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.

Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Rezerwuj online. Rabat -7%

Warszawa, Jana Kazimierza 27A

Kraków, ul. Zabłocie 19A

Kraków, Osiedle Avia, local 4, budynek 1

Od dawna marzyłeś o ekstremalnej przemianie wizerunkowej? Chcesz „przymierzyć” kreatywne farbowanie włosów? A właśnie czemu nie. Tym bardziej, że w tej chwili moda zachęca do twórczości polegającej na grze kolorów na włosach. 

 

Na co trzeba zwracać uwagę przy wyborze kolorystyki stawiając na niezwykłe farbowanie? Tylko na trzy rzeczy:

  1. Wybieraj fryzurę przed zabiegiem farbowania. Ponieważ rodzaj takiego farbowania zazwyczaj jest dopasowywany do konkretnej fryzury. I w przypadku nieudanego efektu zmiana nie będzie taka łatwa …
  2. Ważne jest, aby wybrać dobrego fryzjera. Ponieważ mało kto potrafi wykonać w sposób należyty kolorową koloryzację włosów. Ten zabieg wymaga umiejętności, doświadczenia i talentu.
  3. Dopytaj się fryzjera o możliwościach pielęgnacji włosów po zabiegu. To pozwoli zachować na dłużej wyraziste kolory i zapewni doskonałą harmonię looku.  

 

Kolorowe farbowanie włosów w Krakowie można wykonać u nas w salonach sieci «Fast Line Studio». Po prostu umów wizytę telefonicznie lub online. Pracują u nas najlepsi z najlepszych. Dbający o klienta i kochający swoją pracę. Nasi specjaliści cały czas się kształcą i systematycznie pogłębiają swoją wiedzę: uczestniczą w szkoleniach i różnego rodzaju warsztatach oraz ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Oni trzymają rękę na pulsie i są na czasie z trendami.

 

Jakie rodzaje i odmiany kreatywnego farbowania proponuje nam aktualna moda i lekka ręka kolorystów?

Ukryte farbowanie – jest dla osób, które muszą przestrzegać określonego dress code’u w pracy. Ukryte farbowanie polega na tym, że farbowane są tylko partie włosów, które da się ukryć zmieniając fryzurę lub sposób zaczesywania. Na pierwszy rzut oka włosy wyglądają zwyczajnie, jednak wystarczy, że powieje mocniejszy wiatr lub od niechcenia odgarniemy je ręką, by oczom wszystkich ukazał się, ukryty pod wierzchnią warstwą włosów, „właściwy” kolor. W każdym razie to wygląda wspaniale!

Tęczowa koloryzacja – staje się coraz popularniejsza. Kolory są dobierane w taki sposób, by na włosach powstała tęcza. Czasem takie farbowanie łączą z techniką ukrytego farbowania, dzięki czemu wychodzi nam prawdziwa różnokolorowa niespodzianka. 

 

Farbowanie końcówek – jeżeli nie masz pewności, że spodobają się Tobie różnokolorowe włosy, możesz spróbować ufarbować na ulubiony kolor tylko końcówki włosów. Jeżeli tylko zapragniemy pozbyć się pofarbowanych włosów, wystarczy jedynie trochę je podciąć. Chcesz coś takiego na krótkich włosach? Ufarbuj końcówki i Twój look nabierze zupełnie nowych barw.

 

Farbowanie Split – jest dla osób, które wahają się, który kolor wybrać. A tu już nie musisz wybierać między dwoma ulubionymi odcieniami farby – możesz wziąć oba na raz. I już masz – jedna strona głowy jest farbowana na kolor fioletowy, a druga na zielony. I wyglądasz jak prawdziwa wróżka leśna!

Malowanie szablonowe (czasami nazywane także „futuazh”) – polega na tym, że szablony do barwienia przygotowywane są przez mistrza z wyprzedzeniem, najpierw na specjalnej folii, następnie obrazki są transferowane na włosy. Często takie farbowanie jest tymczasowe i zmywa się po pierwszym myciu głowy. Ulubione odbitki takiego malarstwa to zebry i lamparty. Zwróć uwagę na to, że przed takim farbowaniem należy wyprostować włosy. Przecież futuazh wcale nie sprawdzi się na puszystych i kręconych włosach.

 

Pikselowa koloryzacja włosów – polega na tym, że rysunek dzielą na elementy geometryczne – romby, kwadraty, trójkąty. Następnie są transferowane na włosy. Ta kolorystyka wygląda stylowo i imponująco. Techniki pikselowe są wykonywane wyłącznie na prostych i gładkich lokach.

Farbowanie grzywki – dla osób, które chcą spróbować farbowanie kolorowe na krótkich włosach. Możesz ufarbować tylko końcówki grzywki, możesz „utaić” kolor w pasmach. Wszystko zależy od życzeń klienta, typu fryzury i umiejętności fryzjera.

 

Farbowanie blokowe – sama nazwa określa istotę techniki: w tym przypadku dzielimy kosmyki na kilka partii i malujemy każdą z nich w określonym kolorze (jaskrawym lub kontrastowym). Taka technika pozwala z łatwością ukryć niedoskonałości włosów, fryzury lub twarzy. Wygląda świeżo, niezwykle i wspaniale. Farbowanie włosów na jaskrawe kolory czasem jest nazywane kolorową bombą. Popularne kolory to burgund, neonowa zieleń, turkusowy, fioletowy, ognisty, wiśniowy i pomarańczowy.

 

Kreatywne farbowanie oczywiście najlepiej się sprawdza na włosach blond. Tu będzie świetnie się prezentował każdy kolor. Kolorowe farbowanie jasnych włosów wymaga profesjonalnego podejścia i ręki doświadczonego mistrza. Kolory pastelowe nie będą pasowały, ponieważ „zgubią się” w naturalnym kolorze. Kolorowe farbowanie w przypadku ciemnych włosów z reguły jest wykonywane po wcześniejszym rozjaśnieniu. W przypadku częściowego farbowania najlepiej będą pasowały odcienie neonowe oraz jaskrawe. Akurat te kolory będą wspaniale się prezentowały na ciemnych kosmykach.  

 

Kolorowe farbowanie ma wady i zalety.

Zalety:

  • niewątpliwie z taką fryzurą będziesz wyglądać oszałamiająco, atrakcyjnie i wyjątkowo;
  • kolorowe farbowanie pozwala wyglądać kreatywnie i kilka lat młodziej;
  • doświadczony fryzjer wykonując takie farbowanie może ukryć niedoskonałości twarzy i szyi. A także wady włosów lub fryzury.

 

Wady:

  • wysoka cena, szczególnie w przypadku długich włosów. Przecież popyt na fryzjerów, którzy znają się takich technikach, zawsze był ogromny.
  • niektóre rodzaje fryzur i farbowań wymagają częstego odświeżania. A to znaczy, że będziesz częściej umawiać wizyty w salonie.
  • jak już wspominaliśmy, w przypadku nieudanych eksperymentów w tym zakresie ciężko będzie coś naprawić. To zresztą dotyczy wszystkich eksperymentów z kolorami  

 Zdecydowałaś się na jaskrawe farbowanie włosów w Krakowie? Czekamy na Ciebie! Teraz najwyższa pora, by się całkiem odmienić, spróbować czegoś nowego i po prostu żyć tu i teraz!

Ile się trzyma kolorowe farbowanie?
Po kolorowym farbowaniu barwnikiem Elumen Play (Goldwell) uzyskany efekt kolorystyczny trzyma się około 2 tygodni. Taką trwałość koloru zapewnia dekoloryzacja włosów. Po upływie 14 dni możemy poprawić albo zmienić odcień za pomocą bardziej delikatnych kosmetyków bez konieczności ponownej dekoloryzacji włosów.
Jak zmyć kolorowe farby?
Jeżeli z różnych powodów chcesz zmyć farbę w warunkach domowych, nie jest to możliwe bez uszczerbku na zdrowiu i kondycji włosów, a ponadto może to skutkować nieoczekiwanym efektem. Podczas farbowania pigment wnika głęboko w strukturę włosa i dodatkowo utrwalany. Zalecamy wizytę w salonie Fast Line Studio, gdzie mistrz delikatnie i w sposób właściwy zmyje farbę stosując mieszankę specjalną, żeby nie uszkodzić struktury dekoloryzowanego włosa.
Gdzie wykonać zabieg kolorowego farbowania?
Wysokiej jakości delikatne kolorowe farbowanie możesz wykonać w dowolnym salonie sieci Fast Line Studio.
Jak utrzymać kolor po farbowaniu jak najdłużej?
Aby utrzymać kolor włosy fryzjerzy zalecają, żeby pierwsze mycie włosów po farbowaniu nastąpiło nie wcześniej niż po 48 godzinach. Zaleca się delikatne szampony Goldwell do włosów farbowanych. Woda ma być letnia lub ledwo ciepła. Szampon poleci fryzjer, który wykonał zabieg farbowania w zależnością od rodzaju skory głowy i struktury Twoich włosów. W miarę możliwości ogranicz stylizację na gorąco i suszenie włosów bez zapewnienia skutecznej ochrony termicznej. Do termoochrony nadaje się idealnie serum 6 effects Goldwell.
Jak wybrać kolor farbowania?
Jaskrawe farbowanie kolorowe pasuje wszystkim bez względu na typ urody. Doświadczony kolorysta pokaże najbardziej odpowiadające odcienie wybranego koloru. Uwolnij wyobraźnię i zdecyduj się na odważne i atrakcyjne kolory! Raz na 2 tygodni możesz bez uszczerbku na kondycji i zdrowiu włosów zmieniać odcień w zależnością od Twojego humoru lub panujących kolorów garderoby.

Rezerwuj online. Rabat -7%