Manicure dla kobiet

Manicure Fast Line Studio to: szybkość + bezpieczeństwo

Cennik manicure dla kobiet

Manicure frezarkowy Baehr z malowaniem lakierem hybrydowym french Didier (Francja) + ściągnięcie, 100 min
170 Zł
Manicure ze zwykłym lakierem (ze ściągnięciem i malowaniem), 90 min
140 Zł
Manicure frezarkowy, manicure klasyczny, SPA manicure bez malowania, 40 min
90 Zł
Manicure hybrydowy, 80 min
150 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
Manicure frezarkowy Baehr z malowaniem lakierem hybrydowym french Didier (Francja) + ściągnięcie
100 min
170 Zł
Manicure ze zwykłym lakierem (ze ściągnięciem i malowaniem)
90 min
140 Zł
Manicure frezarkowy, manicure klasyczny, SPA manicure bez malowania
40 min
90 Zł
Manicure hybrydowy
80 min
150 Zł

Cennik Malowanie

Malowanie lakierem hybrydowym Didier, 30 min
70 Zł
Malowanie artystyczne paznokci 1 paznokieć, 5 min
10 Zł
Wzmocnienie płytki paznokcia, 30 min
50 Zł
IBX leczenie i rekonstrukcja paznokci, 30 min
70 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
Malowanie lakierem hybrydowym Didier
30 min
70 Zł
Malowanie artystyczne paznokci 1 paznokieć
5 min
10 Zł
Wzmocnienie płytki paznokcia
30 min
50 Zł
IBX leczenie i rekonstrukcja paznokci
30 min
70 Zł

Dodatkowo do usługi manicure możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.
Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Pakiety usług lub jednoczesne usługi Fast Line. Co to jest?

Rezerwuj online. Rabat -10%

Manicure Fast Line Studio

Manicure frezarkowy Baehr w salonie piękności Fast Line Studio to bezpieczeństwo i szybkość.

Salon piękności Warszawa

Jana Kazimierza 27a, Варшава, Польша

Salon piękności Krakow Zabłocie

Zabłocie 19A, Краков, Польша

Salon piękności Krakow OS Avia

Osiedle Avia 1, 31-871 Kraków, Польша

Manicure i stylizacja paznokci

Spojrzenie na zadbane i piękne dłonie to świetny sposób na polepszenie nastroju. To jest to, co codziennie widzimy. Dobry humor pozwala skutecznie poprawić jakość życia i czerpać prawdziwe radości z życia. Elegancki manicure to nie kaprys, a najlepsza inwestycja w siebie. Zakres usług salonu Fast Line Studio obejmuje modny manicure, modną stylizację paznokci i inne zabiegi pielęgnacyjne. Rodzaje manicure proponowane klientom przez naszych manicurzystek, rzeczywiście są rozmaite. Oprócz zwykłego manicure frezarkowego i pielęgnacji paznokci i rąk proponujemy różnego rodzaju malowania lakierem.

Zalety wykonania manicure w profesjonalnym salonie

Wybór salonu nie jest prostą sprawą w Krakowie, Warszawie. Ktoś w wyborze salonu kieruje się opiniami znajomych, ale, rzecz jasna, że to są opinie subiektywne oparte na własnych kryteriach, które mogą znacząco odbiegać od Twoich. Na korzyść naszego salonu przemawiają poniższe kryteria zapewnienia wysokiej jakości usług i zasady bezpieczeństwa:

 1. Pracownicy naszego salonu mają obowiązek potwierdzania swoich kwalifikacje i są weryfikowani pod kątem spełniania wymagań wewnętrznych.
 2. Stosowane są tylko profesjonalne materiały i narzędzia.
 3. Wszyscy pracownicy ściśle przestrzegają zasad bezpieczeństwa i sterylności przy wykonaniu zabiegu.
 4. Zabieg jest wykonywany w ściśle określonym terminie, co pozwala na przyjęcie kolejnych klientów i wykonanie kolejnych zabiegów zgodnie z planem.
 5. Możliwość wykonania kilku zabiegów równolegle, co pozwala zaoszczędzić 2-3 razy więcej czasu na zaplanowaną wizytę w salonie.
 6. Kontrola wszystkich pracowników pod kątem przestrzegania zasad bezpieczeństwa pracy.
 7. Wysokotechnologiczne wyposażenie i aparatura, pozwalające na komfortowe wykonanie wszystkich zabiegów.

Salon manicure to są przede wszystkim mistrzowie, którzy tam pracują. Każdy specjalista, obsługujący klientów, ma być odpowiednio przeszkolony i powinien uzyskać kwalifikację zawodową. Żeby w pełni uwolnić potencjał mistrza, który wykonuje zabieg manicure’u, oferujemy najlepsze materiały i narzędzia, które obecnie są dostępne na rynku kosmetyków.

Elegancka stylizacja czy zadbana baza?

Usługa manicure’u higieniczną obróbkę rąk i wykonanie zabiegów pielęgnujących lub w przypadku konieczności regenerujących. Manicure jest wykonywany sposobem klasycznym, za pomocą aparatu technologicznego Baehr lub metodą kombinowaną. Ceny manicure’u nie zależą od wybranego mistrza. Cena manicure’u, wykonanego przez różnych specjalistów, będzie taka sama. Każdy mistrz jest najlepszy i wykwalifikowany.

Lakier hybrydowy

Paznokcie są malowane lakierem hybrydowym Didier lub lakierem klienta. Gdybyś chciała odpocząć od malowania na różne kolory, paznokcie nie są stylizowane, natomiast nakładana jest tylko baza i top. Dłonie wyglądają zdrowo i zadbanie. Cennik zawiera różne rodzaje malowania paznokci – klasyczny french manicure, pyłki chameleon, confetti oraz malowanie artystyczne paznokci. Pokaż manicurzystce zdjęcie i będziesz miała to samo na swoich paznokciach.

Jakość manicure’u i trwałość powłoki

Podczas wykonania manicure’u manicurzystka przestrzega określonej technologii. Profesjonalna obsługa to nie tylko sterylność, wysokiej jakości narzędzia i materiały. To także weryfikacja kwalifikacji pracującej w salonie manicurzystki. Jeżeli zdecydowałaś się na wizytę w naszym salonie, bądź pewna, że zabieg będzie wykonany z przestrzeganiem wszelkich jej zasad, tak więc jest bezpieczny dla Twojego zdrowia. Możesz umówić wizytę online. Wybierając usługi, zapoznaj się z naszym cennikiem, żeby wiedzieć, jaki będzie koszt każdego zabiegu. Zmień rutynowe dbanie o siebie na przyjemny i nie pochłaniający wiele czasu zabieg. Nasz salon piękności zapewnia wszystkie możliwości poprawy jakości życia pod tym względem.

Sterylność, środki ochrony indywidualnej i dezynfekcji 

W warunkach trwającej pandemii w Polsce niskobudżetowe salony lekceważą podobne czynności, co pozwala na utrzymanie cen i dochodów salonu na dotychczasowym zadowalającym poziomie zaniedbując zasady bezpieczeństwa.

Zdrowie zawsze było ważniejsze od urody, dlatego każdy manicure i pedicure zaczyna się od dezynfekcji stanowiska pracy, manicurzystka wymienia maseczkę i rękawice, są przygotowywane jednorazowe narzędzia i przybory oraz poddane sterylizacji narzędzia i przybory użytku wielorazowego w indywidualnych torebkach do sterylizacji, otwierane w obecności klienta tuż przed użyciem. W salonie cały czas działa lampa bakteriobójcza typu zamkniętego, a pomieszczenie jest dezynfekowane zgodnie ze standardami placówek medycznych.

Pielęgnacja paznokci po manicurze  

Po wykonaniu manicure’u każda manicurzystka udziela wskazówek, dotyczących pielęgnacji dłoni po zabiegu, powie, jak długo będzie się trzymała powłoka, na kiedy umówić kolejną wizytę i jak przedłużyć trwałość lakieru. Podstawowe wskazówki to są: odżywienie i nawilżenie skóry dłoni, olejek do skórek, a także dbanie o paznokcie. Manicurzystka także opowie o nowościach w zakresie pielęgnacji dłoni oraz zarekomenduje sprawdzone środki służące do utrzymania ich piękna i zdrowia.

Manicure klasyczny a profesjonalny manicure hybrydowy

Wykonujemy manicure klasyczny, jak również i hybrydowy. W przypadku podstawowego zabiegu, jakim jest manicure klasyczny, płytkę paznokciową pokrywa się zwykłym lakierem. Natomiast w przypadku zabiegu manicure hybrydowego wykorzystuje się specjalny lakier hybrydowy o cennych właściwościach. Jest on bardzo trwały – na paznokciach lakier hybrydowy utrzymuje się bez odpryskiwania i odpadania minimum 10 dni.

Po tym czasie zaleca się przystąpienie do kolejnego zabiegu manicure hybrydowego. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się takie rozwiązanie jak manicure hybrydowy french. Ale także wykonujemy manicure klasyczny, który utrzymuje się aż przez tydzień i jest o wiele mniej inwazyjny dla płytki paznokcia niż jest to w przypadku zabiegu manicure hybrydowego.

Manicure SPA

Wśród naszych usług można znaleźć również zabiegi pielęgnacyjne, które można określić jako manicure SPA. Profesjonalny zabieg pielęgnacyjny manicure SPA ma za zadanie dostarczyć paznokciom cennych wartości odżywczych. Po skończonym zabiegu paznokcie są odżywione i naturalnie piękne. Warto zauważyć, że nasze zabiegi mają wpływ nie tylko na piękne paznokcie, ale i zdrową skórę dłoni.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Ile lakier hybrydowy utrzymuje się na paznokciach? A ile klasyczny? Odpowiednio nałożony zwykły lakier wysokiej jakości sprawdzi się bez zarzutu nawet przez tydzień. W przypadku zabiegu manicure hybrydowego jest inaczej – lakier taki utrzymuje się nawet 5 tygodni, jednak zaleca się wymieniać go co 2-3 tygodnie.
 2. Jak wygląda manicure? W naszej ofercie znajduje się wiele zróżnicowanych usług. Nasi specjaliści nakładają różne lakiery na naturalną płytkę paznokcia. a po skończonym zabiegu paznokcie są nie tylko estetyczne, ale i trwałe. Ponadto nadajemy paznokciom odpowiedni kształt, pielęgnujemy je i odżywiamy.
 3. Jaki zabieg jest zalecany? W przypadku każdej klientki wykonujemy manicure, który spełni jej oczekiwania, ale i nie będzie miał negatywnego wpływu na jej paznokcie. W przypadku każdej klientki wykonujemy manicure, który sobie zażyczy. A po zabiegu nadajemy paznokciom wcześniej uzgodniony kształt.
 4. Jak nadajemy paznokciom odpowiedni kształt? Dbamy o to, aby spełnić marzenia naszych klientów, ale jeśli jakieś wykonanie jest niemożliwe informujemy o tym naszych klientów i zalecamy inne estetyczne rozwiązanie.
 5. Jak przygotować się do manicure? Do gabinetu wystarczy przyjść mając najlepiej niepomalowane paznokcie (jeśli przychodzi się w innym celu niż zdejmowanie hybryd). Na takie niepomalowane paznokcie nakładamy do paznokci trwały lakier (zwykły lub hybryda), po czym nadajemy paznokciom odpowiedni kształt.
 6. Kim są nasi specjaliści? Studio Fast Line posiada standardy wykonywania usług manicure, a każdy pracownik raz w roku otrzymuje certyfikat od technologów sieci.Nasi specjaliści to osoby które ukończyły profesjonalny kurs manicure, kurs manicure hybrydowego i wiele innych szkoleń, dzięki którym mogą się dziś pochwalić niezwykłymi umiejętnościami, takimi jak malowanie paznokci klasyczne, wykonywanie stylizacji paznokci bardziej skomplikowanych, a także takimi zdolnościami jak profesjonalny zabieg pielęgnacyjny paznokci SPA. Warto pamiętać o tym, że nakładając lakier hybrydowy ma się do czynienia ze znakomicie wykształconą i doświadczoną osobą, ale i pasjonatem lub pasjonatką paznokci. Nasi specjaliści odpowiadają również za zbadanie stanu płytki paznokcia czy wykonywanie zabiegu pedicure. Nasi pracownicy potrafią wykonywać również takie zabiegi jak rekonstrukcja paznokci. Wszyscy nasi specjaliści są odpowiednio przygotowani do tego, aby wykonywać profesjonalny manicure różnego typu.
 7. Jakie zabiegi posiadamy w ofercie? Manicure klasyczny i paznokcie hybrydowe, uzupełnienie paznokci, zabiegi stylizacji, nadawanie odpowiedniego kształtu płytce itd. Warto zauważyć, że podczas każdego zabiegu skóra dłoni jest odpowiednio chroniona.

Manicure – salon stylizacji paznokci

Jeśli chcesz mieć piękne, zadbane dłonie i jesteś zainteresowany taką usługą jak manicure – koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, w której można znaleźć wiele zróżnicowanych usług, takich jak: rekonstrukcja paznokci, malowanie paznokci lakierem zwykłym bądź hybrydowym, zabiegi wzmacniające i odżywcze (nie tylko na paznokcie, ale i skórę dłoni).

Ile kosztuje manicure klasyczny?

Cennik dotyczący manicure znajduje się powyżej, a także i na osobnej podstronie poświęconej cennikowi, gdzie można znaleźć informacje na temat wszystkich zabiegów wykonywanych w naszym salonie. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Rezerwuj online. Rabat -10%