KOLORYZACJA I REGULACJA BRWI

Modelowanie, farbowanie i regulacja brwi w salonie Fast Line Studio.

Cennik koloryzacja i regulacja brwi

Regulacja brwi, 20 min
60 Zł
Koloryzacja brwi ELAN, 20 min
70 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
Regulacja brwi
20 min
60 Zł
Koloryzacja brwi ELAN
20 min
70 Zł

Dodatkowo do usługi farbowania brwi możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.
Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Rezerwuj online. Rabat -7%

Warszawa, Jana Kazimierza 27A

Kraków, ul. Zabłocie 19A

Kraków, Osiedle Avia, local 4, budynek 1

Brwi: modelowanie i farbowanie w salonie. Farbowanie rzęs

Brwi… Ktoś mógłby pomyśleć, że to drobiazg. Ale studio brwi Fast Line Studio z Tobą się nie zgodzi. Brwi bowiem tak naprawdę są kluczowym elementem naszego wyglądu. Nie tylko chronią nasze oczy przed dostaniem się do nich potu. Lecz pomagają wyrażać emocje. Ponadto brwi wskazują na osobliwości antropologiczne osoby, tryb życie i charakter. Nie wyobrażamy sobie jak współczesne dziewczyny radzą sobie bez dobrego stylisty brwi. Ponieważ w warunkach domowych raczej nie da się uzyskać wspaniałego efektu. Zapraszamy do Warszawy do salonu «Fast Line Studio». Nasi specjaliści zadbają o to, żeby Twoje brwi wyglądały elegancko i efektownie.

Modelowanie brwi

Modelowanie jest to zabieg wykonywany etapowo, oprócz usunięcia włosków obejmuje także aplikowanie barwnika i nakładanie na włoski specjalnego żelu utrwalającego. Ważne jest, aby idealnie dobrać szerokość, długość i odpowiednie załamanie łuku w zależności do owalu i rysów twarzy. Prawidłowe połączenie formy i koloru potrafi w całości zmienić Twój wygląd, nadając spojrzeniu wyrazistości, a twarzy – kontrastowości. W warunkach domowych raczej nie da się wykonać tych czynności, dlatego lepiej oddaj się w ręce doświadczonego specjalisty w salonie piękności i niech stylista wykona zabieg regulacji i farbowania brwi, aby mieć pewność, że wynik będzie wspaniały. Tak więc, modelowanie składa się z kilku etapów: utrwalenie, koloryzacja i usuwanie włosków.

Etap 1. Utrwalenie.

Utrwalanie włosków brwi robimy po to, by utrzymała się forma. Ponadto brwi stylizowane po farbowaniu za pomocą specjalnego żelu modelującego są bardziej odporne na wypalanie. Co jest bardzo aktualne w przypadku, gdy wybierasz się na urlop do ciepłych krajów lub w okresie letnim. Ponadto w dobrych salonach klientom proponują zabieg laminowania brwi. Taki zabieg nie tylko trzyma formę brwi, lecz także pomoże zachować zdrowie włosków. Na przykład, nawilży ich, wzmocni oraz będzie chronić przed nagłą zmianą temperatury.

Etap 2. Koloryzacja.

Koloryzacja brwi wykonywana jest na 3 sposoby: za pomocą farbki, henny oraz basmy. Henna i basma to są barwniki naturalne. Henna daje miedziane odcienie na brwiach, natomiast basma – kasztanowe. Wadą naturalnych barwników jest ograniczona gama kolorów. Jeszcze jedna wada – po nałożeniu naturalnych barwników (szczególnie henny) nie zaleca się stosowania farb. Z powodu niekontrolowanych reakcji chemicznych kolor może się różnić od pożądanego. Ale z drugiej strony barwniki naturalne są hypoalergiczne.

 Jeżeli chodzi o inne farby, przed nałożeniem farby należy bezwzględnie wykonać próbę uczuleniową. Natomiast za pomocą takich farb można nadać brwiom dowolny odcień. Na blondynkach się sprawdzą jasne farby, na brunetkach ciemne. Dla rudych dziewczyn pasują miedziane odcienie. Dla dziewczyn o jasnych włosach i szatynek stylista dobierze odcienie w zależności od typów urody.

Przed zabiegiem stylista uważnie wysłucha, jakie masz oczekiwania i udzieli konsultacji. Jeśli regulacja brwi bez farbowania, pomijamy ten etap.

Etap 3. Usuwanie.

Przede wszystkim stylista dobiera najbardziej optymalny kształt brwi. Po tym podcina zbyt długie włoski i następnie za pomocą pęsety usuwa włoski, rosnące poza wyznaczonym konturem.

Od doświadczenia i profesjonalizmu stylisty brwi zależy, jak trwały i elegancki będzie efekt. Zbyt krótkie lub zbyt długie, szerokie lub wąskie, zbyt ciemne lub zbyt jasne brwi mogą zakłócić harmonię i zepsuć naturalne piękno twarzy. Dlatego lepiej nie wykonywać podobnych zabiegów w domu, lepiej ufarbować brwi w salonie. Regulacja w salonie – serdecznie zapraszamy do naszego salonu! Niech specjaliści zadbają o Twoje piękno.

Farbowanie rzęs

Jeżeli wybierasz się na wakacje lub lubisz rano pospać nieco dłużej, wtedy spróbuj farbowanie rzęs w salonie. Zdecydowaną zaletą tego zabiegu jest trwały efekt. Ponadto taki „tusz do rzęs” na pewno nie spłynie. Dlatego możesz spokojnie odwiedzać basen, saunę lub plażę. A także wycierać oczy i wybierać się na spacer w deszczu.

Efekt po zabiegu koloryzacji rzęs trwa około dwóch-trzech tygodni. Następnie pigment stopniowo zostanie wypłukany i należy powtórzyć zabieg koloryzacji. Zwróć uwagę, że koloryzacja nie sprawi, aby rzęsy były gęstsze lub grubsze. Taki zabieg po prostu zmienia kolor. Ale efekt wizualny takiej zmiany często czyni cuda. Spojrzenie staje się bardziej wyraziste, rzęsy – dłuższe i gęstsze.

Przy czym, jeśli chcesz możesz dalej używać tuszu, dodając różne odcienie.

Przeciwwskazania

Przede wszystkim nie zaleca się farbowania brwi w salonie, jeżeli miałaś zabiegi chirurgiczne w obrębie oka. Także nie zaleca się aplikowania farby na uszkodzoną i podrażnioną skórę w miejscu zabiegowym, otwarte rany, siniaki, ślady po ukąszeniu owadów. Styliści brwi i rzęs w Fast Line Studio stosują wysokiej jakości niemieckie i japońskie barwniki, ale jednak należy bezwzględnie wykonać próbę uczuleniową na składniki kosmetyku. W tym celu nakładamy niewielką ilość kosmetyku, na czystą i suchą skórę przedramienia. Obserwuj czy nie pojawia się w miejscu aplikacji świąd skóry lub rumień. Jeżeli się pojawią stylista dobierze inny kosmetyk, żeby zakończyć stylizację brwi w salonie.

Tak czy inaczej koloryzacja brwi farbą jest dość bezpiecznym zabiegiem. I nasi styliści zadbają o to, by ten proces był komfortowy, przyjemny i skuteczny.

Zwróć uwagę, że modelowanie i koloryzacja brwi to są zabiegi, wykonywane jako zabiegi równoległe do innych zabiegów. Na przykład, docelowo chcesz wykonać fryzurę, manicure i pedicure. I żeby nie marnować czasu, zamawiasz dodatkowo zabieg koloryzacji brwi. A być może jesteś zainteresowana zabiegiem „regulacja brwi z koloryzacją”? Także nasi styliści świetnie sobie radzą z regulacją czarnych brwi. Czy chcesz wyregulować brwi i dopasować je do nowej fryzury? Śmiało dzwoń do Fast Line Studio lub umawiaj wizytę online. Bądź piękna i stylowa, a my zawsze służymy pomocą!

Zestawy w Fast Line Studio

Na czym właściwie polegają zestawy w Fast Line Studio? Są to zestawy usług równoległych. Na przykład, manicure, pedicure, strzyżenie, farbowanie, modelowanie oraz farbowanie brwi i rzęs. Możemy wykonywać do 4 zabiegów jednocześnie, a wyluzowany klient w tym czasie będzie siedział w wysokotechnologicznym fotelu «Luar» farmy «Takara Belmont». Ta japońska nowość zapewnia czterem specjalistom możliwość jednocześnie zajmować się klientem wcale nie przeszkadzając sobie nawzajem. W taki sposób w ciągu dwóch godzin uda się przygotować się do wesela, spotkania biznesowego lub randki! Dbamy o Twój czas i dostosowujemy się do Twojego rytmu. Takie zestawy usług nazywamy zestawami. Chcesz doświadczyć czegoś zupełnie nowego? Umów wizytę w naszym salonie i zamów nasze zestawy. Jesteśmy przekonani, że Tobie się spodoba.

Bezpieczeństwo i sterylność

Podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa w sposób świadomy i skrupulatny. Używamy w miarę możliwości narzędzi jednorazowych. Instrumenty wielokrotnego użytku poddawane są wielostopniowej obróbce dezynfekującej. Indywidualne torebki z narzędziami są otwierane w obecności klienta tuż przed użyciem. Безопасность и стерильность в нашем салоне считаются залогом красоты и комфорта. Powierzchnie kontaktowe są dezynfekowane po każdym kliencie. Nasi styliści pracują w maseczkach i rękawiczkach (rękawiczki wymieniane są po każdym kliencie). W pomieszczeniach działają specjalistyczne lampy bakteriobójcze w trybie ciągłym. Napoje serwowane są w jednorazowych kubkach. Możesz być pewna, że naszą opieką jesteś bezpieczna!

Jak długo się trzyma efekt koloryzacji brwi?
Właściwie wykonany zabieg koloryzacji brwi zapewnia trwałość efektu na 2-3 tygodnie.
Ile czasu zajmuje wykonanie zabieg koloryzacji brwi?
Zabieg farbowania brwi trwa 20-30 minut.
Sposoby koloryzacji brwi?
Farbowanie brwi wykonywane jest na dwa sposoby: za pomocą permanentnej farby do koloryzacji brwi lub henny. Koloryzacja farbą oszczędza łuskę włosków, można zmyć kolor, jeżeli efekt wyjdzie niezadowalający. Farbowanie barwnikiem naturalnym (henną) usztywnia włos i najprawdopodobniej może spowodować alergię.

Rezerwuj online. Rabat -7%