PASEMKA

Pasemka w Fast Line Studio to: japońska formuła, niemieckie i włoskie barwniki. Klimazon z obrotową głowicą służący do równomiernego i szybkiego farbowania.

Cennik pasemka

1 długość krotkie do 15 cm, 180 min
390 Zł
2 długość 15-25 cm, 180 min
550 Zł
3 długość 25-35 cm, 240 min
770 Zł
4 długość 35-45 cm, 270 min
820 Zł
5 długość od 45 cm, 270 min
830 Zł
 
Czas, min.
Wartość, Zł
Zarezerwować
1 długość krotkie do 15 cm
180 min
390 Zł
2 długość 15-25 cm
180 min
550 Zł
3 długość 25-35 cm
240 min
770 Zł
4 długość 35-45 cm
270 min
820 Zł
5 długość od 45 cm
270 min
830 Zł

1 długość – krótkie włosy, fryzury w męskim stylu, uszy są odkryte, długość włosów do 15 cm.
2 długość – włosy o długości od 10 cm, sięgające do połowy szyi. Długość włosów 15–25 cm.
3 długość – włosy o długości w pół szyi i do ramion. Długość włosów 25–35 cm.
4 długość – włosy o długości od 35 do 45 cm.
5 długość – włosy o długości ponad 45 cm.

Dodatkowo do usługi farbowania możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.

Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Pakiety usług lub jednoczesne usługi Fast Line. Co to jest?

Rezerwuj online. Rabat -10%

Pierwszy na świecie klimazon z głowicą obrotową

Pierwszy na świecie klimazon z głowicą obrotową Takara Belmont

Salon piękności Warszawa

Jana Kazimierza 27a, Варшава, Польша

Salon piękności Krakow Zabłocie

Zabłocie 19A, Краков, Польша

Salon piękności Krakow OS Avia

Osiedle Avia 1, 31-871 Kraków, Польша

Pasemka

Pasemka to sposób na odświeżenie wyglądu, nadanie mu lekkości dzięki jasnym kosmykom przy jednoczesnym zachowaniu podstawowego naturalnego koloru włosów. Koloryzacja „pasemka” to farbowanie w kilku odcieniach wybranego tonu. 

Technika farbowania włosów pasemka jest odpowiednia dla tych, którzy nie są gotowi na radykalną zmianę koloru swoich włosów i jednocześnie chcą wyglądać stylowo i nowocześnie, nadając kosmykom wizualną objętość i wielowarstwowość.

Dlaczego wykonanie pasemek w Krakowie tak cieszy się popytem wśród naszych klientów?

Farbowanie poszczególnych pasm jest mniej traumatyczne dla włosów.  Prawidłowe farbowanie włosów techniką pasemka może skutecznie zamaskować siwiznę i stworzyć piękne przejście od jasnych do ciemnych odcieni. Robienie pasemek w salonie polega na delikatnym rozjaśnianiu włosów, po czym stylista dokonuje tonowania jasnych pasm w pożądanym odcieniu. Utrzymanie uzyskanego koloru wymaga kompetentnej pielęgnacji domowej, zawierającej niewielką ilość pigmentu tonującego.

Koloryzacji dokonuje się w pewnej odległości od nasady włosów, co sprawia, że ​​odrost jest mniej zauważalny i pozwala na przesunięcie kolejnej wizyty w salonie o 3-5 miesięcy. 

Pasemka na końcówkach włosów pomogą stworzyć wizualną objętość cienkich włosów na krótkich fryzurach, a także całkowicie podkreśli geometrię linii i warstw stylizacji.

Pasemka a zdrowe włosy

Pasemka to dość stresujący zabieg dla włosów, dlatego wykonywany jest ściśle według instrukcji poszczególnych środków. Przy tym stylista uwzględnia bieżący stan i strukturę Twoich włosów oraz dotychczasowe farbowania. Starannie wybrane kosmyki są rozjaśniane pudrem i barwione w pożądanym odcieniu koloru. Nie da się wykonać pięknego fakturowego rozjaśnienia w domu, maksymalnie odbarwiając włosy. Taki zabieg może Cię kosztować utratę zdrowia własnych włosów, a przywrócenie będzie długie i kosztowne.

Bezpieczne pasemka z gwarantowanym dobrym efektem wykonywane jest w salonie piękności Fast Line Studio w Polsce. Można wstępnie zapisać się na zabieg w Warszawie, Krakowie jednocześnie dodając dodatkową usługę w ramach wizyty. Kilka równolegle wykonywanych usług nazywa się zestawem, to znacznie oszczędza czas trwania wszystkich niezbędnych zabiegów kosmetycznych w salonie, tym samym skraca wielogodzinną wizytę do 2-3 godzin.

Ile kosztuje zabieg pasemka na włosach?

Koszt pasemek waha się między 280 до 720 Zł w zależności od długości włosów. Przy tym wymieniona technika farbowania zajmuje jedynie 3 godziny: japoński klimazon z obrotową głowicą pozwala na dwukrotne przyspieszenie procesu oddziaływania barwnika na włosy. Odpowiednio dobrana odmiana pasemek może stać się akcentem w stylizacji i sprawić, że Twój styl indywidualny zabrzmi w nowy sposób. 

Ile sposobów na pasemka jest w arsenale profesjonalnego stylisty?

Zapomnij o przestarzałych trendach na spalone kontrastowe pasma od samej nasady. Pasemka wykonywane są na wiele sposobów, każdy z nich ma swoją technologię i daje świetny efekt końcowy.  Możesz wybrać balayage, shatush, degrade, babylights, splashlights, koloryzację i lubianą przez wielu kalifornijską koloryzację włosów. Zrób sobie prezent nadając swoim włosom piękny zadbany wygląd, dodając wyglądowi świeżej nuty akcentu.

Jak trwałe są pasemka?
Pasemka utrzymują się na włosach do momentu naturalnego odrostu, natomiast wymaga korekty co 3-4 miesiące. Tonowania koloryzowanych kosmyków trzeba dokonać raz w miesiącu.
Ile trwa wykonanie zabiegu pasemka?
Pasemka wykonuje się w ciągu 3-4 godzin.
Co jest lepsze dekoloryzacja czy pasemka?
Dekoloryzację rozjaśniaczem stosuje się, gdy pożądane jest równomierne rozjaśnienie włosów przed kardynalną zmianą koloru. Pasemka natomiast służą do nadania głębi fakturze włosów i dodania wizualnej objętości. Bardziej dopasowana będzie ta metoda, dzięki której w Twoim przypadku osiągniesz pożądany efekt.
Po co są potrzebne pasemka?
Pasemka to sposób na odświeżenie stylizacji, wizualne zwiększenie objętości włosów, zamaskowanie lekkiej siwizny i podkreślenie niepowtarzalności osobowości.
Jakie pasemka zamaskują siwe włosy?
Każda odmiana pasemek jest doskonałym narzędziem do maskowania siwych włosów.

Rezerwuj online. Rabat -10%