PASEMKA

Pasemka w Fast Line Studio to: japońska formuła, niemieckie i włoskie barwniki. Klimazon z obrotową głowicą służący do równomiernego i szybkiego farbowania.

Wykonanie pasemek stosując japoński klimazon z głowicą obrotową.

 Czas, min.Korzeń, Zł1 długość, Zł2 długość, Zł3 długość, Zł4 długość, Zł
Pasemka włosów TM Goldwell + tonowanie Goldwell180280345480670720

Dodatkowo do usługi farbowania możesz zamówić inne usługi, które będą wykonywane równolegle. Dzięki temu oszczędzisz swój cenny czas.

Takie zabiegi nazywamy zestawami.

Pakiety usług lub jednoczesne usługi Fast Line. Co to jest?

Zestawy (usługi świadczone równolegle). Do 4 usług jednocześnie.

 Czas, min.Korzeń, Zł1 długość, Zł2 długość, Zł3 długość, Zł4 długość, Zł
Pasemka włosów TM Goldwell + tonowanie Goldwell + manicure (ze ściągnięciem i malowaniem)180399461589770817
Pasemka włosów TM Goldwell + tonowanie Goldwell + manicure + pedicure (ze ściągnięciem i malowaniem)180561622751931979

1 długość – krótkie włosy, fryzury w męskim stylu, uszy są odkryte, długość włosów do 15 cm.
2 długość – włosy o długości od 10 cm, sięgające do połowy szyi. Długość włosów 15–25 cm.
3 długość – włosy o długości w pół szyi i do ramion. Długość włosów 25–35 cm.
4 długość – włosy o długości od 35 do 45 cm.
5 długość – włosy o długości ponad 45 cm.

Rezerwuj online. Rabat -10%

Pierwszy na świecie klimazon z głowicą obrotową

Pierwszy na świecie klimazon z głowicą obrotową Takara Belmont

Salon piękności Warszawa

Jana Kazimierza 27a, Варшава, Польша

Salon piękności Krakow Zabłocie

Zabłocie 19A, Краков, Польша

Salon piękności Krakow OS Avia

Osiedle Avia 1, 31-871 Kraków, Польша

Pasemka

Pasemka to sposób na odświeżenie wyglądu, nadanie mu lekkości dzięki jasnym kosmykom przy jednoczesnym zachowaniu podstawowego naturalnego koloru włosów. Koloryzacja „pasemka” to farbowanie w kilku odcieniach wybranego tonu. 

Technika farbowania włosów pasemka jest odpowiednia dla tych, którzy nie są gotowi na radykalną zmianę koloru swoich włosów i jednocześnie chcą wyglądać stylowo i nowocześnie, nadając kosmykom wizualną objętość i wielowarstwowość.

Dlaczego wykonanie pasemek w Krakowie tak cieszy się popytem wśród naszych klientów?

Farbowanie poszczególnych pasm jest mniej traumatyczne dla włosów.  Prawidłowe farbowanie włosów techniką pasemka może skutecznie zamaskować siwiznę i stworzyć piękne przejście od jasnych do ciemnych odcieni. Robienie pasemek w salonie polega na delikatnym rozjaśnianiu włosów, po czym stylista dokonuje tonowania jasnych pasm w pożądanym odcieniu. Utrzymanie uzyskanego koloru wymaga kompetentnej pielęgnacji domowej, zawierającej niewielką ilość pigmentu tonującego.

Koloryzacji dokonuje się w pewnej odległości od nasady włosów, co sprawia, że ​​odrost jest mniej zauważalny i pozwala na przesunięcie kolejnej wizyty w salonie o 3-5 miesięcy. 

Pasemka na końcówkach włosów pomogą stworzyć wizualną objętość cienkich włosów na krótkich fryzurach, a także całkowicie podkreśli geometrię linii i warstw stylizacji.

Pasemka a zdrowe włosy

Pasemka to dość stresujący zabieg dla włosów, dlatego wykonywany jest ściśle według instrukcji poszczególnych środków. Przy tym stylista uwzględnia bieżący stan i strukturę Twoich włosów oraz dotychczasowe farbowania. Starannie wybrane kosmyki są rozjaśniane pudrem i barwione w pożądanym odcieniu koloru. Nie da się wykonać pięknego fakturowego rozjaśnienia w domu, maksymalnie odbarwiając włosy. Taki zabieg może Cię kosztować utratę zdrowia własnych włosów, a przywrócenie będzie długie i kosztowne.

Bezpieczne pasemka z gwarantowanym dobrym efektem wykonywane jest w salonie piękności Fast Line Studio. Można wstępnie zapisać się na zabieg w Warszawie jednocześnie dodając dodatkową usługę w ramach wizyty. Kilka równolegle wykonywanych usług nazywa się zestawem, to znacznie oszczędza czas trwania wszystkich niezbędnych zabiegów kosmetycznych w salonie, tym samym skraca wielogodzinną wizytę do 2-3 godzin.

Ile kosztuje zabieg pasemka na włosach?

Koszt pasemek waha się między 280 до 720 Zł w zależności od długości włosów. Przy tym wymieniona technika farbowania zajmuje jedynie 3 godziny: japoński klimazon z obrotową głowicą pozwala na dwukrotne przyspieszenie procesu oddziaływania barwnika na włosy. Odpowiednio dobrana odmiana pasemek może stać się akcentem w stylizacji i sprawić, że Twój styl indywidualny zabrzmi w nowy sposób. 

Ile sposobów na pasemka jest w arsenale profesjonalnego stylisty?

Zapomnij o przestarzałych trendach na spalone kontrastowe pasma od samej nasady. Pasemka wykonywane są na wiele sposobów, każdy z nich ma swoją technologię i daje świetny efekt końcowy.  Możesz wybrać balayage, shatush, degrade, babylights, splashlights, koloryzację i lubianą przez wielu kalifornijską koloryzację włosów. Zrób sobie prezent nadając swoim włosom piękny zadbany wygląd, dodając wyglądowi świeżej nuty akcentu.

Jak trwałe są pasemka?
Pasemka utrzymują się na włosach do momentu naturalnego odrostu, natomiast wymaga korekty co 3-4 miesiące. Tonowania koloryzowanych kosmyków trzeba dokonać raz w miesiącu.
Ile trwa wykonanie zabiegu pasemka?
Pasemka wykonuje się w ciągu 3-4 godzin.
Co jest lepsze dekoloryzacja czy pasemka?
Dekoloryzację rozjaśniaczem stosuje się, gdy pożądane jest równomierne rozjaśnienie włosów przed kardynalną zmianą koloru. Pasemka natomiast służą do nadania głębi fakturze włosów i dodania wizualnej objętości. Bardziej dopasowana będzie ta metoda, dzięki której w Twoim przypadku osiągniesz pożądany efekt.
Po co są potrzebne pasemka?
Pasemka to sposób na odświeżenie stylizacji, wizualne zwiększenie objętości włosów, zamaskowanie lekkiej siwizny i podkreślenie niepowtarzalności osobowości.
Jakie pasemka zamaskują siwe włosy?
Każda odmiana pasemek jest doskonałym narzędziem do maskowania siwych włosów.

Rezerwuj online. Rabat -10%